PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي دو نمونه مايع اولتراسونيك

اشکین3
5th October 2011, 00:09
با سلام بخدمت اساتيد اهل فن:
شكل زير دو نمونه مايع آلتراسونيك موجود در بازاره كه يكيش واقعا مرغوب و ديگري احتمالا بسيار نامرغوبه
شكل يك نوع مرغوب
بنده نوع مرغوب را كه درون قوطي فلزيست و نياز به تركيب كردن با آب مقطر را ندارد بقيمت 7000 تومن خريدم كه شكل ظاهريش مانند تينر بود و واقعا بر سازنده اش صد رحمت باد .كه هفتاد درصد گوشيهاي خاموش مرا روشن كرد .كه البته بعد از اتمام آن از شانس بدم در بازار الكترونيك گيلان يافت نشد كه نشد.اين مايع آماده بعد از الترا كردن فقط بايد خشك بشه فقط همين .در ضمن خيلي سبكه وداخل دستگاه براحتي جوش ميزنه يا حباب ايجاد ميكنه و گوشي رنگ و رو رفته را عين گوشي صفر براق كرده و بدون رسوب تحويل شما ميدهد.بنده اگر يكبار ديگه اين مايع رو ببينم ده بسته خواهم خريد البته اگر تاريخ مصرف نداشته باشد

اشکین3
5th October 2011, 00:28
بعد از جستجو كردن و نيافتن نوع مرغوب ياد شده به ناچار اقدام به خريد نوع دوم نمودم كه بقول خواهر فروشنده كه 11000 تومن هم ازم گرفت و گفت كه المانيه و به نسبت 15 به يك يعني پانزده قوطي سر همين جعبه را با يك قوطي سر همين جعبه با اب مقطر يا همان آب كولر مخلوط كن .بعد از اينكه اينكارو كردم ديدم مثل آب خالي ميمونه و فايده اي نداره .زنگ زدم فروشنده گفت به نسبت 10 به 2 مخلوط كن كه اينكارو هم كردم تمام قطعات برد ريخت داخل دستگاه و بعد از سه دقيقه ديدم مانند روغن ترمز مدار رو چرب كرده كه نيم ساعت دوباره خوابوندمش تو تينر و هزاران مكافات .اين مايع رنگش قرمزه تقزيبا و بسيار چربه به نظر من خوب انداخت بهم با اينكه اون زن بود و من به اصطلاح مرد .حالا تصميم دارم يا دورش بريزم يا ببرم پيش فروشنده اش بگم پيشكش خودت اما قبلش ميخام از تجربه اساتيد كمك بگيرو و دو سوال مطرح كنم :
آيا شما تا بحال اين نوع مايع را ديده ايد شكل 2 با چه نسبتي مخلوط كرده ايد آيا نتيجه گرفته ايد؟
آيا نوع مرغوب را(شكل 1) كسي سراغ دارد تا يك كارتن ده تايي تهيه كنم اگر كسي اطلاعي از اين مدل مرغوب داره بگه ما هم استفاده كنيم
آيا مارك ديگه اي رو ميشناسيد كه تركيب نخاد و يكسره استفاده بشه؟
با سپاس منتظر نظرات عاليجنابان هستم

venusz
27th November 2011, 13:50
سلام همکار گرامی البته با توجه به سایت پر محتوای کیانست جای تبلیغ برای دیگر سایتها نیست ولی مایعی که شما لازم داشتین در سایت Plaza.ir | فروشگاه گوشی، لوازم جانبی و تعمیراتی موبایل | بورس موبایل ایران
(http://www.plaza.ir) من تبلیغ انرا در قسمت لوازم تعمیراتی دیدم فقط جهت اطلاع عرض میکنم وراه افتادن کار همکار عزیزمان.