PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همیاری برای خرابی هارد

yaser1331
5th October 2011, 03:10
با عرض سلام خدمت اساتید محترم .
من دو هفته پیش هارد اکسترنال 2 ترا وسترن دیجیتال مای بوک خریدم و اطلاعات بسیار مهم ریختم روی آن . بعد توسط تکان خوردن خیلی کم دیدم دیگه درایو رو نمی آورد . ولی داخل منیج آن رو می شناخت ولی هیچ عملیاتی روی آن انجام نمی داد و پیام ارور ورودی و خروجی می داد . تا اینکه به یکی از همکاران تهران دادم . ایشان گفتند که اطلاعات سالم هست ولی دسترسی به آن نداریم .و باید ارسال شود لندن . ولی من که بودجه کافی نداشتم هارد را گرفتم برای یکی از همکاران اصفهان آوردم . تا به دستگاه پی سی 3000 وصل کردند گفتند که همه چیز را میشناسه فریم ور و سکتور ها ظرفیت و ... ولی دسترسی به آن را نداریم . هارد رو گرفتم و بردم خودم تست گرفتم دیدم دیتکت می کنه ولی بعد از گذشت پانزده دقیقه از داخل منیج محو شد و هارد صدای چند کلیک داد . من هم ترسیدم و از برق کشیدمش .بردمش تهران برای فرستادن لندن و فرداش با من تماس گرفتند هارد رو کسی دست زده پیچ های برد شل بوده . و الان هم هارد دیگه دیتکت نمی کنه . واقعا از لحاظ روحی به هم ریختم اطلاعات خیلی خیلی مهم داخلش بود .آیا لندن از عهده این مار بر می یاند. کمک کنید

omid.akbari
5th October 2011, 12:54
دوست من سلام
خدا بهت برکت بده.چرا که هرکسی از راه رسیده ی بیلی به هاردت زده.اگر اصفهانی با من تماس بگیر.در غیر اینصورت با آقای عالیشاهی در تماس باش.مطمئنن میتوانند مشکلتون را حل کنن