PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی درمورد نرم افزار الکل %120

mohammadbist
5th October 2011, 22:35
سلام بچه ها

چرا وقتی الکل رو نصب می کنی ویرچوال درایواش در my computer نمیاد

از کجا باید آوردش،ایا یک تیکی چیزی دارد که باید فعال بشه لطفا راهنمایی کنید

mohammadbist
7th October 2011, 01:40
سلام بچه ها

درایومجازی الکل را چگونه باید آورد مثل درایو مجازی نرم افزار Ultraiso در تصویر زیر که در
My computer نماییان است، وقتی الکل رو نصب میکنم درایو مجازی اش نمی آید

reza-r
7th October 2011, 13:07
درایومجازی الکل را چگونه باید آورد مثل درایو مجازی نرم افزار Ultraiso در تصویر زیر که در
My computer نماییان است، وقتی الکل رو نصب میکنم درایو مجازی اش نمی آید

از ورژن 1.9.5 استفاده کن به طور اتوماتیک درایور مورد نظر شما را در مای کامپیوتر ی آورد. موفق باشید.

mohammadbist
7th October 2011, 13:39
از ورژن 1.9.5 استفاده کن به طور اتوماتیک درایور مورد نظر شما را در مای کامپیوتر ی آورد. موفق باشید.
سلام دوست گرامی
سوال من هم درمورد ورژن های بالاترش هست دیگه گلم

:(30)::(30)::(30):

M.Salehi
7th October 2011, 13:51
سلام بچه ها

با سلام دوست عزیز نرم افزار را اجرا کنید

44011
در قسمت مشخص شده کلیک کنید

44012
تعداد درایو مجازی را که میخواهید ایجاد کنید سپس کلید ok را بزنید کار تمام است

mohammadbist
7th October 2011, 14:01
آقای صالحی میشه بگید الان آخرین ورژن این نرم افزار چیه و یه لینک دانلود بذارین میخواهم دانلود کنم؟چون من این راهی که شما میگید رو بلد بودم ولی باز هم درایو نمی آمد؟علتش چه چیزی میتواند باشد؟البته من از Win XP استفاده میکنم؟؟؟
با تشکر از زحمت شما دوست گرامی

M_Repair
7th October 2011, 14:22
آقای صالحی میشه بگید الان آخرین ورژن این نرم افزار چیه و یه لینک دانلود بذارین میخواهم دانلود کنم؟چون من این راهی که شما میگید رو بلد بودم ولی باز هم درایو نمی آمد؟علتش چه چیزی میتواند باشد؟البته من از Win XP استفاده میکنم؟؟؟

باسلام

دوست عزیز شما نرم افزاری رو که بهتون میگم رو توگوگل یه سرچ بزنید و بعدازدانلود نصب کنید.مشکل شما حل خواهد شد.هرچند تا درایو میخوای ایجادکن.

CloneDrive 5.4.3.5

M.Salehi
7th October 2011, 14:24

با سلام جناب محمد نوع ویندوز فرقی ندارد ورژن جدید آن را از لینک زیر دریافت نمایید متشکرم

دانلود نرم افزار رایت دیسک Alcohol 120 2.1.1.2035 Final - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=119573#post119573)