PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتنن صدای اسپپیکر بالایی گوشی 6500 اسلاید

parhamhero
6th October 2011, 19:23
سلام دوستان
گوشی 6500 اسلاید وقتی که تماسی برقرار میشه صدای طرف مقابل رو نمیشنوم و یا صدای بوق رو.البته وقتی روی لود اسپیکر میزنم صدا میاد از اسپیکر پایینی.صدای اهنگ و کیبورد هم سالمه و فقط اسپیکر بالایی این مشکل رو داره.کپسول رو عوض کردم درست نشد
در ضمن وقتی که روی لود اسپیکر میزنم و بعد کنسلش میکنم صدا درست میشه و گوشی بالایی هم کار میکنه ولی به محض اینکه کشویی رو یه ذره باز میکنم دوباره صدا قطع میشه و باید باز لود اسپیکر رو بزنم و آف کنم تا درست شه و در حالتی که کشوی باز هست به هیچ وجه درست نمیشه
ممنونم

hadizamani
6th October 2011, 20:17
سلام دوستان
گوشی 6500 اسلاید وقتی که تماسی برقرار میشه صدای طرف مقابل رو نمیشنوم و یا صدای بوق رو.البته وقتی روی لود اسپیکر میزنم صدا میاد از اسپیکر پایینی.صدای اهنگ و کیبورد هم سالمه و فقط اسپیکر بالایی این مشکل رو داره.کپسول رو عوض کردم درست نشد
در ضمن وقتی که روی لود اسپیکر میزنم و بعد کنسلش میکنم صدا درست میشه و گوشی بالایی هم کار میکنه ولی به محض اینکه کشویی رو یه ذره باز میکنم دوباره صدا قطع میشه و باید باز لود اسپیکر رو بزنم و آف کنم تا درست شه و در حالتی که کشوی باز هست به هیچ وجه درست نمیشه
ممنونم

سلام
با فرمایشات شما دوست عزیز ایراد از فلت میتواند باشد

فلت را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

http://gsmserver.com/nfs/product/810545/image/130/Flat-cable-for-Nokia-6500s-cellphone-mainboard-with-camera-with-components-with-upper-keypad-module.gif