PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مموري كارتم پيغام فرمت كنيد ميدهد

اشکین3
8th October 2011, 10:50
با سلام خدمت اساتيد
يه مموري كارت دارم حاوي اطلاعات حياتي هست اما ميخوام بازش كنم ميگه بايد فرمت كنين .فرمت كردن همان و اطلاعات پريدن همان دوستان اگر نرم افزاري هست راهنمايي كنين.كه در غير اينصورت بيچارگي همان

mohammadbist
8th October 2011, 11:02
ببین میتونی با نورتون گاست ازش ایمیج بگیری و در درایو دیگری ذخیره کن و دوباره ایمیج رو باز کن و در جایی save کن شاید جواب داد واطلاعات مموری مارت شما برگشت

اشکین3
8th October 2011, 13:43
اقايان برنامهActive UNDELETE Enterprise را نصب كردم م نميدانم چه دكمه اي را زدم كه مقدار حافظه مموري يك گيگم شده 300 مگابايت و آنيبل تو فرمت ميزنه اگر حالش به فاتحه مع الصلوات ميخوره خبرم كنيد

REZA JAVID
8th October 2011, 13:48
چیپ ست مموری کارت ایراد پیدا کرده هیچ راهی نداره.به زودی هم کلا از کار میوفته.

omeed_1355
8th October 2011, 14:16
با سلام خدمت اساتيد
يه مموري كارت دارم حاوي اطلاعات حياتي هست اما ميخوام بازش كنم ميگه بايد فرمت كنين .فرمت كردن همان و اطلاعات پريدن همان دوستان اگر نرم افزاري هست راهنمايي كنين.كه در غير اينصورت بيچارگي همان

سلام
دوست عزیز با یک کامپیوتر دیگه امتحان کن این مموری ویروس داره و ویروس کش اونو غیر فعال میکنه با یک سیستم بدون ویروس کش امتحان کن

pal-electronic
8th October 2011, 14:37
جناب جوانمرد سلام
من بارها با این مشکل مواجه شدم و با توجه به راهنمایی دوست خوبم جناب استاد عالیشاهی عزیز ، این مشکل را برطرف نمودم !
البته بهتر است با ایشان نیز یک مشورتی نمایید (شماره ایشان در بنر بالای سایت وجود دارد (http://kiansat.kim/showthread.php?t=18466/))
بنده در مواقع این چنینی یکبار مموری را فرمت نموده و از توسط یکی از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات را از مموری استخراج می نمایم !
البته اغلب عکس ها و فیلم ها قابل برگشت هستند و تعداد محدودی از فایلها را نمی شود برگرداند !
با توجه به اینکه فرمودید اطلاعات آن خیلی حیاطی است : دوراه دارید
1- لینک همین تاپیک را خدمت استاد عالیشاهی پیام خصوصی نموده و با ایشان تماس بگیرید تا شما را در خود سایت راهنمایی نمایند
2- راه دوم این است که مموری خود را برای ایشان ارسال نموده تا تعمیر نمایند
موفق باشید

اشکین3
8th October 2011, 15:12
دوستان مشكل اينه كه مموري كارت فرمت نميشه

ARIYA
9th October 2011, 05:20
دوستان مشكل اينه كه مموري كارت فرمت نميشه

درود
این نرم افزار را تست کنید . اگر بتواند مموری را شناسایی کند حتما فرمت میکند

نرم افزار فرمت فلشهایی که ارور Write Protect میدهند - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=32862)

.

pal-electronic
9th October 2011, 11:51
جناب جوانمرد سلام
شما از برنامه ای که جناب احسان پور قرار دادند ، استفاده نمایید
اگر جواب نداد ، توسط یک رسیور مموری را فرمت کنید و اگر بازهم نتیجه ای نداشت ، آن را به نکا خدمت استاد عالیشاهی بفرستید تا برایتان تعمیر نماید
موفق باشید