PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید دی وی دی رایتر

m2007_mail
8th October 2011, 14:58
سلام
من می خواستم یک دی وی دی رایتر بخرم ولی به دلیل تنوع زیاد موندم چه مارکی بخرم که هم قیمت و هم کیفیت و سرعتش خوب باشه /لایتون /یاماها/شامسونگ /ال جی/ سونی /پلکستور/پایونر/
لطفا مزایا و معایبشون رو بگید .
با تشکر

M.Salehi
8th October 2011, 19:42
سلام
من می خواستم یک دی وی دی رایتر بخرم ولی به دلیل تنوع زیاد موندم چه مارکی بخرم که هم قیمت و هم کیفیت و سرعتش خوب باشه /لایتون /یاماها/شامسونگ /ال جی/ سونی /پلکستور/پایونر/
با تشکر

با سلام دوست عزیز
بنده لایتون و یا ایسوس را پیشنهاد میکنم
خودم استفاده میکنم و راضی هستم با تشکر

abady
8th October 2011, 20:26
با سلام پيشنهاد بنده هم ايسوس هستش ولي سراغ سامسونگ نرو من دو تا گرفتم هر دو تا بعد دو ماه کار خراب شدند. با تشکر

khadem
8th October 2011, 20:39
با سلام :

LG و HP هم دارم خوب جواب داده

jack00
8th October 2011, 21:57
فقط سونی و پایونر مطمئنن

m2007_mail
9th October 2011, 02:22
مجددا سلام
دوستان کسی با دی وی دی رایتر یاماها کار نکرده فروشنده قیمت 45 هزار تومان رو گفته که از بقیه گرونتر بودنمیدونم خوبه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

reza_zolfi2005
9th October 2011, 03:04
سلام دوست عزیز
بنظر بنده هم ایسوس خیلی خوبه من خودم دارم عالیه

M_Repair
9th October 2011, 04:25
سلام
با تشکر

باسلام

اول مارک PLEXTOR PX-L890SA روپیشنهادمیکنم بعدبرندASUS

abady
9th October 2011, 10:06
با سلام دوست من بنده خودم الان از asus استفاده ميکنم مشکلي نداره و جواب هم ميده ولي براي دوستم از برند پيشنهادي آقا مهدي (plextor ) با قيمت 48 هزار تومان گرفتم با چراغ آبي در جلو خيلي عاليه .با تشکر