PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نقشه سیم کشی پیکان وانت گازسوز با کیت لندرینزو V05

moniri
8th October 2011, 23:31
سلام دوستان
شدیداً نیاز به نقشه سیم کشی خودرو پیکان وانت ساژم دوگانه سوز با کیت گاز سوز Landirenzo V05 دارم
اگر هر کدام از دوستان در اختیار داره ممنون می شم برام روی سایت قرار بده

moniri
9th October 2011, 23:04
سلام دوستان عزیز
ای سی یو گاز این خودرو که در این تاپیک عنوان کردم سوخته بود که به جای آن ای سی یو نو جایگزین کردم.
در حال حاظر خورو روی گاز هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب و عالی کار می کنه ولی مشکل اینجاست که فقط روی گاز کار می کنه
یعنی به محض اینکه خودرو روشن می شه میره رو گاز و اصلاً روی بنزین کار نمی کنه حتی کلید تبدیل رو هم که فشار میدم دوباره سریع برمی گرده روی گاز
فقط با در آوردن فیوز ای سی یو گاز و قطع کلی برق سیستم گاز که (کلید تبدیل هم کاملاً خاموش می شه) خودرو روی بنزین کار می کنه!!!!
آیا هیچکدام از شما دوستان همچین تجربه ای داشتید که کمکم کنید؟

حميد ذوالعلا
10th October 2011, 00:32
سلام
ecu بنزين را فلش كنيد.

m.aminifar
10th October 2011, 00:57
سلام دوستان عزیز
ای سی یو گاز این خودرو که در این تاپیک عنوان کردم سوخته بود که به جای آن ای سی یو نو جایگزین کردم.
در حال حاظر خورو روی گاز هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب و عالی کار می کنه ولی مشکل اینجاست که فقط روی گاز کار می کنه
یعنی به محض اینکه خودرو روشن می شه میره رو گاز و اصلاً روی بنزین کار نمی کنه حتی کلید تبدیل رو هم که فشار میدم دوباره سریع برمی گرده روی گاز
فقط با در آوردن فیوز ای سی یو گاز و قطع کلی برق سیستم گاز که (کلید تبدیل هم کاملاً خاموش می شه) خودرو روی بنزین کار می کنه!!!!
آیا هیچکدام از شما دوستان همچین تجربه ای داشتید که کمکم کنید؟

سلام: من روی سیستم گاز تجربه زیادی ندارم ولی از گفته های شما اینطور برداشت میکنم که ایراد از ایسیو گاز میتونه باشه یا از کلید تبدیل گاز به بنزین

moniri
10th October 2011, 01:45
سلام: من روی سیستم گاز تجربه زیادی ندارم ولی از گفته های شما اینطور برداشت میکنم که ایراد از ایسیو گاز میتونه باشه یا از کلید تبدیل گاز به بنزین

با سلام و تشکر از شما
همانطوری که گفتم ای سی یو گاز نو هست و تازه خودم عوض کردم. و کلید رو هم تعویض کردم و تغییری ایجاد نشد یعنی مشکل از کلید هم نیست
حالا طبق فرمایش آقا حمید فردا ای سی یو بنزین رو هم فلش می کنم ایشالا که مشکل حل می شه و نتیجه رو اعلام می کنم
ضمناً یکی از همکاران گفتند که چون ای سی یو گاز خام هست این مشکل ایجاد شده و چون بنده کانکتور این نوع ای سی یو گاز رو ندارم نتونستم با دستگاه عیب یابی کنم. به نظر شما چنین چیزی ممکن است آیا؟

m.aminifar
10th October 2011, 02:02
با سلام و تشکر از شما
همانطوری که گفتم ای سی یو گاز نو هست و تازه خودم عوض کردم. و کلید رو هم تعویض کردم و تغییری ایجاد نشد یعنی مشکل از کلید هم نیست
حالا طبق فرمایش آقا حمید فردا ای سی یو بنزین رو هم فلش می کنم ایشالا که مشکل حل می شه و نتیجه رو اعلام می کنم
ضمناً یکی از همکاران گفتند که چون ای سی یو گاز خام هست این مشکل ایجاد شده و چون بنده کانکتور این نوع ای سی یو گاز رو ندارم نتونستم با دستگاه عیب یابی کنم. به نظر شما چنین چیزی ممکن است آیا؟

سلام:خدمتتون عرض کردم من اطلاعات زیادی سیستم گاز ندارم بهترین کار اینه که ایسیو مورد نظر روی یک خودرو دیگه تست کنید

محمد دهقان
10th October 2011, 21:38
سلام دوستان
شدیداً نیاز به نقشه سیم کشی خودرو پیکان وانت ساژم دوگانه سوز با کیت گاز سوز Landirenzo V05 دارم
اگر هر کدام از دوستان در اختیار داره ممنون می شم برام روی سایت قرار بده

سلام
دوست عزيز اين نقشه اي كه خواسته بوديد

نقشه الكتريكي خودرو روآ ROA-OHV-CNG-LANDI-V05 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=20040)