PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی ریموت 141 سال 90

sookhtegi
15th October 2011, 22:34
با سلام به دوستان
در 141 های قبل از 90 برد ریموت پایه اتصال داشت که با ان می شد ریموت را تعریف کرد
اما در برد جدید پایه اتصال دیگر وجود ندارد.
اگر دوستان اطلاعاتی دارند متشکر میشوم

omeed_1355
16th October 2011, 16:39
با سلام به دوستان
در 141 های قبل از 90 برد ریموت پایه اتصال داشت که با ان می شد ریموت را تعریف کرد

سلام
دوست من مثل دو پین می مونه که دو پایه بلند داره اون دو رو به هم اتصال بده و تعریف ریموت کنید لطفا

sookhtegi
16th October 2011, 22:25
سلام
با عرض پوزش از شما
:1205219183::1205219183: در توضیحات نوشتم که این مدل جدید است و پین وجود ندارد

amir_8
17th October 2011, 15:28
ضمن تشكر از همكار عزيز sokhtegi بايد به عرض برسانم اين موضوع مربوط به كليه خودروهاي پرايد كه سيستم قفل مركزي دارند مي باشد مخصوصا 132
در سيستم جديد فرايند معرفي ريموت به كيت قفل مركزي توسط شركت سازنده انجام ميشود و چنانچه ايرادي در عملكرد مجموعه ايجاد شود مي بايست مجموعه بصورت كامل تعويض شود.
لازم به توضيح است در سيستم جديد امكان جابجايي ريموت و ريسورها بصورت تكي وجود ندارد و همچنين معرفي ريموت هاي جديد به ريسورهاي قديمي امكان پذير نيست.

amir_8
17th October 2011, 15:31
نحوه شناسايي رسيور جديد :
سوكت سفيد با آرم زرد رنگ سازه گستر

omeed_1355
19th October 2011, 10:35
سلام
به نظر شما میشه از رسیور و ریموت 132 برای 131 که ریموت نداره استفاده کرد فکر کنم سیم کشی فرقی نداشته باشه .منتظر نظر دوستان هستم

حميد ذوالعلا
19th October 2011, 23:57
سلام
به نظر شما میشه از رسیور و ریموت 132 برای 131 که ریموت نداره استفاده کرد فکر کنم سیم کشی فرقی نداشته باشه .منتظر نظر دوستان هستم

سلام
اگر سوكت بهم بخوره فكر نكنم مشكلي داشته باشه.

omeed_1355
21st October 2011, 19:35
[QUOTE=hamid43;123521]سلام
اگر سوكت بهم بخوره فكر نكنم مشكلي داشته باشه.

سلام در پراید ها همه موارد با هم یکی هستند باید یک مورد امتحان کنم ببینم جوابش چیه

pangan
29th October 2011, 18:30
[QUOTE=amir_8;122709]ضمن تشكر از همكار عزيز sokhtegi بايد به عرض برسانم اين موضوع مربوط به كليه خودروهاي پرايد كه سيستم قفل مركزي دارند مي باشد مخصوصا 132
در سيستم جديد فرايند معرفي ريموت به كيت قفل مركزي توسط شركت سازنده انجام ميشود و چنانچه ايرادي در عملكرد مجموعه ايجاد شود مي بايست مجموعه بصورت كامل تعويض شود.
لازم به توضيح است در سيستم جديد امكان جابجايي ريموت و ريسورها بصورت تكي وجود ندارد و همچنين معرفي ريموت هاي جديد به ريسورهاي قديمي امكان پذير نيست.[/QUOTE

باتشکر از همه ی همکارای خوبم
در یونیت های جدید با سوکت مادگی سفید، پایین یونیت، سمت چپ یک مقاومت زرد رنگ کوچک قرار داره که برای کد دادن ریموت جدید، دو سر این مقاومت رو با یکدیگر بصورت لحظه ای اتصال داده و یکی از دکمه های ریموت را برای 2ثانیه فشار دهیم.
شاد باشید

moniri
2nd November 2011, 22:16
سلام در پراید ها همه موارد با هم یکی هستند باید یک مورد امتحان کنم ببینم جوابش چیه[/QUOTE]

سلام آقا امين
آيا ريموت و رسيور پرايد 132 رو روي 131 تست كرديد؟ نتيجه چي شد چواب داد؟

hassan85
28th February 2013, 12:45
سلام در پراید ها همه موارد با هم یکی هستند باید یک مورد امتحان کنم ببینم جوابش چیه

سلام آقا امين
[/QUOTE]

hassan85
28th February 2013, 12:50
من نصب کردم صددرصد جواب میده
روش کد کردن ریموت جدید
نصب کنید
بشینید داخل
با علمک قفل درب رو بزنید
سوئیچ رو یک ثانیه باز کنید و بعد در بیارید
دو کلید قفل باز و قفل بسته رو ریموت رو همزمان پنج ثانیه بگیرید
فقل باز میشه
تمام

sajadnasirpor
29th April 2013, 20:18
سلام از دوستان کسی میدونه سیستم قفل مرکزی پراید جدید با گیت کیمیا رو چطوری میشه کد داد چون من به گفته دوستان عمل کردم ولی نتونستم کد بدم با تشکر

vahid khavarani
30th April 2013, 17:10
با سلام خدمت دوستان.. یک ریموت پراید دارم که نمیتونم تعریفش کنم عکسش رو آپلود میکنم دوستان اگر تجربشو دارن برای تعریفش کمک کنند ...

eng_reza
18th April 2014, 21:03
با سلام به دوستان
با سلام
این مدل رسیور با ارت کردن کوتاه پایه 5 یا 6 کد میگیره همزمان فشردن یک دگمه ریموت من چندین بار کردم

imen_g_sh
25th April 2014, 01:03
با سلام
این مدل رسیور با ارت کردن کوتاه پایه 5 یا 6 کد میگیره همزمان فشردن یک دگمه ریموت من چندین بار کردم

سلام توضیح دوستمون درسته اما توش احتمال 5 یا 6 هست شما دقیقا همون جایی که تو مدلای قبلی پین داشت یعنی پشت فیبر رو که قطعات اس ام دی داره رو به سمت خودتون بگیرید پایین سمت چپ برد یک خازن و مقاومت اس ام دی کنار هم هستن که اتصال کوتاه لحظه ای دوسر خازن (کرم یا زرد رنگ)هستش و فشردن شاسی ریموت کد میشه

imen_g_sh
25th April 2014, 01:05
سلام آقا امين
[/QUOTE]

سلام
سیم کشی و سوکت های پراید 90 به بالا با هم یکی هستن یعنی شمامیتونید از یونیت و ریموت قفل مرکزی 132 برای 111 و131 و141 جدیدوحتی تیبا استفاده کنید

imen_g_sh
25th April 2014, 01:18
من نصب کردم صددرصد جواب میده
روش کد کردن ریموت جدید
نصب کنید
بشینید داخل
با علمک قفل درب رو بزنید
سوئیچ رو یک ثانیه باز کنید و بعد در بیارید
دو کلید قفل باز و قفل بسته رو ریموت رو همزمان پنج ثانیه بگیرید
فقل باز میشه
تمام

سلام دوست عزیز