PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک مین برد ابیت بوق طولانی دارد

salami
16th October 2011, 22:27
باسلام کمک مین برد ابیت بوق طولانی دارد وروشن نمی شود ایسی فلش ان 25l008aمیباشد ان را با فلش موجود در سایت برنامه ریزی کردم همه قطعات راهم از مین جداکردم

omid.akbari
16th October 2011, 23:09
دوست من دو حالت دارد
یا قسمت رم ( تغذیه رم) مشکل دارد یا کارت گرافیک
اگر سررشته داری بگو تا بگم کجاهارو ولتاژگیری کنی

salami
22nd October 2011, 12:51
ضمن تشکر از شما من در مورد مین کار نمی کنم ولی نقشه خوانی بلد هستم لطفا قسمت های لازم برای ولتاز گیری را اعلان فرمایید تشکر

Meisam-Alishahi
23rd October 2011, 22:45
ضمن تشکر از شما من در مورد مین کار نمی کنم ولی نقشه خوانی بلد هستم لطفا قسمت های لازم برای ولتاز گیری را اعلان فرمایید تشکر

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز لطفا مدل دقیق مادربرد را اعلام بفرمایید.

موفق باشید

salami
27th October 2011, 15:21
با سلام مدل i-n73v

Meisam-Alishahi
28th October 2011, 15:04
با سلام مدل i-n73v

هوالعلیم

با سلام دوست عزیز شما ابتدا آخرین ورژن بایوس مادربرد تان را از اینجا Universal abit > Motherboard, Digital Speakers, iDome, AirPace, Multimedia (http://www.abit.com.tw/page/en/download/download_bios_detail.php?pFILE_TYPE=Bios&fSEARCH=Search&fSEARCHTEXT=i-n73v) دانلود نمایید و سپس آی سی بایوس را از روی مادربرد خارج ساخته و این برنامه جدید را بر روی آن پروگرام نمایید و توجه داشته باشید حتما قبل از جا زدن مجدد آی سی بایوس ، باطری بک آپ را از روی مادربرد جدا ساخته و بعد اقدام به وصل کردن آی سی نمایید. ان شاالله که مشکل شما با پروگرام کردن حل بشه اگر همچنان بعد از پروگرام بایوس مشکل پابرجا بود مجددا اعلام بفرمایید تا موارد دیگر جهت تست و شناسایی مشکل خدمتتان اعلام گردد و نکته دیگر اینکه اگر مشکل شما با روش اول حل شد باز هم اعلام بفرمایید که مشکل حل شده ، با تشکر

موفق باشید

salami
31st October 2011, 23:29
با تشکر ایسی را با فایل پروگرام نصب کردم ولی مشکل حل نشد ممنون از لطف شما