PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شمع مناسب براي انواع خودرو

moniri
17th October 2011, 01:50
سلام دوستان عزيز
جاي يه تاپيك براي شمع تو سايت خوبمون رو خالي ديدم حالا من با اجازه مديران و اساتيد اين تاپيك رو باز كردم تا شما چقدر كمك كنيد و پربارترش كنيد
ضمناً در فايل پيوست براي بعضي از خودروها كه بيشتر كار مي‌كنم شمع‌هاي مناسبشون كه خودم استفاده مي‌كنم رو ليست كردم شايد براي كار شما هم مفيد باشه، پسورد فايلKIANSAT مي‌باشد.
:lay:

sajadnasirpor
4th January 2012, 11:19
سلام خدمت دوستان فرق شمع های اکیوم با هم چیه 58lz با 58lzkو 52lzو کدوم نوع برای انژکتور خوبه

hossein206
4th January 2012, 12:36
اگه برای موتور های پژو و سیتروئن هم خواستید من لیست تمامشو دارم باید پیداشون کنم.

sajadnasirpor
4th January 2012, 14:15
سلام برای پژو و پراید مناسب ترین شمع موجود در بازار چیه که مشکل نداشته باشه و با خیال راحت ببندیم رو ماشین با تشکر

حميد ذوالعلا
5th January 2012, 01:02
سلام
شمع ايكوم LZ

sajadnasirpor
6th January 2012, 11:20
سلام پس اکیوم lzk برای چه ماشینیه و چه فرقی با lzداره

حميد ذوالعلا
7th January 2012, 01:19
سلام
طبق تجربه اکیوم lzk را در پيكان استفاده ميكنيم.

moniri
7th January 2012, 17:07

سلام دوست عزیز
شمع اکیوم LZK مناسب خودروهای پایه گاز سوز می باشد و شمع LZ برای خودروهای تک سوز
برای پراید هم می توانید از همان شمع اکیوم که برای پژو استفاده می نمایید استفاده کنید
فقط در هنگام تعویض شمع دقت کنید که در بعضی از پژوها از شمع پایه کوتاه استفاده شده و حتماً باید از شمع پایه کوتاه استفاده نمایید که در شماره فنی شمع به جای M از D استفاده شده
اگر سوال دیگری بود در خدمتم

sajadnasirpor
7th January 2012, 17:17
سلام چون من از یه مهندس شنیدم که گفت شمع های lzkبرق کمتری نسبت به lz میدن و ماشین بد کار میکنه و یه ماشین سمند بود که شمع lzk بسته بودن روش ماشین صبح ها بد کار میکرد و بخاطر این سر سیلندر هم باز کرده بودن که با تعویض شمع lzبه جای lzk که کار کردن ماشین صبح ها خوب شد با تشکر