PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لامپ های زنون

zz_amir_zz
25th October 2011, 01:44
با سلام خدمت دوستان و مديران عزيز
بنده قصد خريد لامپ زنون برای خودرو 206 تيپ 2 , مه شکن جلو رو دارم
شنيدم نسل 1 و 2 دارند ممنون ميشم راهنمايی کنيد و قيمت و مارک رو بفرماييد ممنون
همينطور تجروبيات دوستان رو ميخوام:(64):
:lay:

sajadnasirpor
25th October 2011, 11:54
با سلام دوست من اون نسل دو و یکی که میگن به نوع رنگش فرق میکنه وگرنه همشون یکی هستن وچینی

zz_amir_zz
25th October 2011, 12:30
پس اينکه تو مجله ماشين زده هنگام تصادف برق رو از جريان قطع ميکنه تا ولتاژ زيادی وارد بدنه خودرو نشه جلوگيری از آتش سوزيه اين کار و... ؟
الان قيمت معهمولش چنده؟

sajadnasirpor
25th October 2011, 16:21
نه بابا همش چرته قیمتش هم 35 ،40 تومان

zz_amir_zz
27th October 2011, 14:16
بنده خريد کردم دوست دارم تجروبه خودم رو به دوستان بگم
1: ميگند لامپ 8000 هزار مثلاً آبی يخی مثل اينکه هرچی کمتر بشه به زردی ميره هرچی بيشتر به آبی يا سفيد فکر کنم خودم که 8000 خريدم آبی يخی خيلی قشنگ
2 : 3 نسل داره که تفاوت اين نسل ها به سرعت روشن شدن و گرم شدن لامپ بر ميگرده و مدار مثلاً نسل های جديد تر برق کمتری از باتری ميگيرند همينطور يک کامپيوتر جدا برای گرفتن برق از منبع داره که فشار به کامپيوتر ماشين با باطری نياره
3: الان دزد بازار شده بايد خودتون به چشم ببينيد تست کنه جلوتون قدرت زود گرم شدن و کيفيت همينطور گارانتی بدون قيد و شرط برای تعويض کالا!!
قيمت هم هرکی هرچی بگی شده
معمولش نسل دو خوبش 80-100 خيلی خوبشه
نسل يک هم 30-40
نسل سوم هم 180
بسته به نياز شما داره برای چه کاری مصرف ميکنيد.

توجه داشته باشيد که اصل کار اون ترانس و گارانتی هست لامپ ها همه مثل هم هستند

hossein206
7th November 2011, 23:43
حرف های امیر خان تایید میشه منتها الآن قیمت ها اومده پایین تر و با 90 تومن میشه ضمانت دار و باکیفیتشو با هر درجه کلوین که خواستید بخرید. فقط یه نکته اینه که توی 206 ای بی اس دار اگه ترانس زنون نزدیک یونیت ای بی اس باشه چراغ ای بی اس روشن میشه و راهش استفاده از ترانس مرغوب و نصبش دور از یونیت ای بی اس هست.

mo30yxcvbnm
24th November 2015, 21:55
با سلام و خدا قوت.
یک سوال فوری داشتم با شرمندگي تمام از مدیریت سایت.
یک لامپ زنون 100 وات با ترانس های ولتاژ 150وات با طیف 4300کلوین دارم.
در اوایل هیچ مشکلی نداشت ولی بعد از یک سال جدیدا" یکی از لامپها پس از مدتی روشنایی خود به خود خاموش میگردد ولی با یک بار نور بالا و پایین کردن دوباره همان لامپ روشن می شود.ولی باز پس از مدتی روشنایی دوباره خاموش میگردد. که من مجبورم هر 5 دقیقه مدام نور بالا و پایین کنم.در ضمن ماشین من 206 تیپ 5 است با باطری 74آمپری.
در ضمن من نمایندگی صوت و تصویری LG -Samsung -SONY & فاراتل و....را دارم خوشحال میشوم هر چه سریعتر منت بر سرم بگذارد و کمکم کنید.
با آرزوی توفیق الهی.

ASHKAN-NO
24th November 2015, 22:00
درود
عزیز با این وضعیت ترانس خرابه
بهتره جای ترانسها را با هم عوض کنید
و ببینید این بار طرف دیگر مشکل پیدا می کند ؟
چون از لامپ نمی تونه باشه
باطری هم نمی تونه باشه
فقط خود ترانس می مونه

mo30yxcvbnm
24th November 2015, 22:56
مرسی دوست گلم از اینکه همون لحظه جوابم دادای.الان دارم ترانسها رو جابجا میکنم.خبرش و میدم.باشد جبران کنم.دوست گلم اگه در زمینه صوت و تصویر که دوستان گلم به مشکل برخورد کردید و شاید بتونم با اندک تجربه ای دارم کمکتون کنم.
مرسی.خدا قوت.

فتوحی
25th November 2015, 11:58
با سلام ترانس مشکل دارد