PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روی lcd لپ تاپ من هم یک خط عمودی بود ...

sistermoon
25th October 2011, 15:21
روی lcd لپ تاپ من هم یک خط عمودی بود . این خط در یک چهارم پایینی صفحه و در نقاط روشن به رنگ سیاه و در نقاط تیره به رنگ سفید در تمام مدتی که گوشی موبایلم به لپ تاپ متصل بود وجود داشت. به محض کندن usb گوشی یک پیغام خطا در صفحه آبی رنگ مثل بایوس با مضمون خراب شدن و در خطر افتادن ویندوز دریافت کردم که بعد3 تا 4 ثانیه ویندوزم restart شد.
دیگه خط عمودی نبود اما پیغام ویندوزی برای چک کردن انلاین این shut down غیر منتظره داشتم که به خاطر خستگی زیاد اهمیتی ندادم. الان پشیمونم و نگران...
می خوام بدونم اون خط بره چی بود بازم ممکنه بیاد؟ چه اسیبی به لپ تاپم زده یا می تونه بزنه
لطفا راهنماییم کنید

M.Salehi
25th October 2011, 18:11
روی lcd لپ تاپ من هم یک خط عمودی بود . این خط در یک چهارم پایینی صفحه و در نقاط روشن به رنگ سیاه و در نقاط تیره به رنگ سفید در تمام مدتی که گوشی موبایلم به لپ تاپ متصل بود وجود داشت. به محض کندن usb گوشی یک پیغام خطا در صفحه آبی رنگ مثل بایوس با مضمون خراب شدن و در خطر افتادن ویندوز دریافت کردم که بعد3 تا 4 ثانیه ویندوزم restart شد.
دیگه خط عمودی نبود اما پیغام ویندوزی برای چک کردن انلاین این shut down غیر منتظره داشتم که به خاطر خستگی زیاد اهمیتی ندادم. الان پشیمونم و نگران...
می خوام بدونم اون خط بره چی بود بازم ممکنه بیاد؟ چه اسیبی به لپ تاپم زده یا می تونه بزنه
لطفا راهنماییم کنید

با سلام دوست عزیز
خط عمودی که فرمودید نمیتواند از وصل کردن گوشی باشد شما در تصویرهای مختلف تست کنید مخصوصا در رنگهای تیره و روشن ببینید بازهم خط وجود دارد یا نه اگر باشد ایراد از پنل لب تاب هست
در مورد صحفه ابی و ریستارت شدن شما چون به صورت آنی گوشی را از لب تاب قطع کردید دچار مشکل شده جای نگرانی ندارد شما فقط خط عمودی را تست کنید با تشکر