PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در مورد ریست پرینتر EPSON STYLUS CX390

K.Engineer
25th October 2011, 19:57
دوستان خواهشن یکی کمک کنه. یه پرینتر اومد دستم بعدش یارو گفته یه مدت باهاش کار میکردم الان بعد از یه ساله اومدم روشنش کنم اصلا روشن نمیشه یعنی هیچ چراغی روشن نمیشه.دوستان خواهشا راهکاری میتونید ارایه دهید.پرینتر هم EPSON STYLUS CX3900هستش.
واینکه دوستان ایا ریست پرینتر مثلا همین پرینتر باید با پروگرامر انجام بشه؟
ممنون از دوستان

amen
5th December 2011, 21:21
دوستان خواهشن یکی کمک کنه. یه پرینتر اومد دستم بعدش یارو گفته یه مدت باهاش کار میکردم الان بعد از یه ساله اومدم روشنش کنم اصلا روشن نمیشه یعنی هیچ چراغی روشن نمیشه.دوستان خواهشا راهکاری میتونید ارایه دهید.پرینتر هم EPSON STYLUS CX3900هستش.
ممنون از دوستان

دوست عزیز اول از همه برد پاور را چک کنید ....

M.Salehi
6th December 2011, 21:29
ممنون از دوستان

با سلام دوست عزیز
شما اول از هر کاری ببینید به پاور دستگاه برق میرسد ..کابل را چک کنید اگر تعمیر کار هستید قسمت پاور را بررسی کنید و همچنین فیوز .. اگر دیدید اتصالات درست و جریان برق برقرار هست بدنبال ریست کردن باشید اصولا اگر پاور درست باشد باید با زدن به پریز برق عکس العملی از خود نشان دهد منتظر پاسخ شما هستیم

M.Salehi
17th December 2011, 19:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
تقاضای بنده این هست که وقتی سوالی مطرح میکنید و دوستان زحمت پاسخ دادن را میکشند
حداقل نتیجه کار رو بیان کنید تا زحمات به هدر نرود و سوال گنگ و بی نتیجه باقی نماند
متشکرم