PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاور نشدن لپ تاپ

darkrose23
26th October 2011, 13:09
سلام خدمت اساتید محترم کیان ست
یه لپ تاپ سونی مدل VGN-CR35G تا میزنم به شارژ شارژر رو خاموش میکنه بازش کردم دیدم ایراد از این قطعه ی که عکسشو گذاشتم ممنون میشم کمکم کنید.
مرسی

M_Repair
26th October 2011, 20:17
یه لپ تاپ سونی مدل VGN-CR35G تا میزنم به شارژ شارژر رو خاموش میکنه بازش کردم دیدم ایراد از این قطعه ی که عکسشو گذاشتم ممنون میشم کمکم کنید.
مرسی

باسلام

دوست عزیز آیا شما تعمیرکارید؟آیا ازتعمیرنوت بوک سررشته ای دارید؟ازکجا دونستید این قطعه خرابه؟توضیحتونم کامل نیست تا میزنم به شارژ شارژر رو خاموش میکنه

darkrose23
27th October 2011, 10:54
باسلام

دوست عزیز آیا شما تعمیرکارید؟آیا ازتعمیرنوت بوک سررشته ای دارید؟ازکجا دونستید این قطعه خرابه؟توضیحتونم کامل نیست تا میزنم به شارژ شارژر رو خاموش میکنه

تا حدودی بله وقتی فیش سوکت شارژ به برد وصله شارژر چراغش خاموش میشه وقتی سوکت شارژ رو از روی برد در میارم شارژر روشن میمونه .

Meisam-Alishahi
28th October 2011, 14:26
مرسی

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز این عکسی که گذاشتید مجموعه و بخشی از مدار تغذیه لپ تاپ شما میباشد ، خاموش شدن شارژر هنگام وصل شدن به لپ تاپ ناشی از اتصال کوتاه در مدار ورودی ، تغذیه و یا هر قسمت دیگری ار مادربرد لپ تاپ تان میتواند باشدمعمولا این اشکال از خازن های SMD 0.2 W و یا از ماسفت های موجود در بخش های تغذیه ، ماسفت های کنترلر چیپست ، شورت بودن مسیر VCC ،VDIMM ، VDD و .... میباشد .

موفق باشید