PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرمت نشدن فلش silicon power

barrdia12q
31st October 2011, 09:02
دوستان به یه مورد فلش silicon power برخورد کردم که اطلاعات که روش میریزی . وقتی از کامپیوتر خارجش میکنی دوباره میزنی جا میبینی فایل ها نیستند. البته مشخصه که حجمش رفته بالا . من از این گونه موارد زیاد دیده بودم که با برنامه حل میشد. ولی این یکی رو با خیلی از برنامه ها امتحان کردم جواب نداد. هر کاری هم کردم فرمت نشد. حالا دوستان اگه تجربه ای دارند ویا برنامه خاصی بزارند تا استفاده کنیم.

موفق باشید

TAHA1
31st October 2011, 11:25
با سلام

آقا قاسم عزیز شاید حرفی که میزنم برای شما کمی عجیب باشد
ولی بنده تاکنون مواردی زیادی از اینگونه فلشها را توسط رسیور
استارست x97 فرمت نموده ام . شما هم تست کنید .

bany
31st October 2011, 12:11
یک فلش 8 دارم که هر چی داخلش می ریزم و بعد درش میارم و بعد می زنم هیچی داخلش نیست و یا اگرم هست بازش نمی کنه سرعت تبادل اطلاعات پایین؟؟؟

M_Repair
1st November 2011, 18:38
دوستان به یه مورد فلش silicon power برخورد کردم که اطلاعات که روش میریزی . وقتی از کامپیوتر خارجش میکنی دوباره میزنی جا میبینی فایل ها نیستند. البته مشخصه که حجمش رفته بالا . من از این گونه موارد زیاد دیده بودم که با برنامه حل میشد. ولی این یکی رو با خیلی از برنامه ها امتحان کردم جواب نداد. هر کاری هم کردم فرمت نشد. حالا دوستان اگه تجربه ای دارند ویا برنامه خاصی بزارند تا استفاده کنیم.

موفق باشید

باسلام

به تایپیک زیر بروید ونرم افزار رو تو پست دو دانلود کنیدقبل ازاجرا حتما فلش مموری وصل باشد نرم افزار رو اجراکنید ومنتظرتایید باشید.

به هم خوردن فرمت و ظرفیت فلش مموری - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=34853)

barrdia12q
3rd November 2011, 15:48
باسلام

به تایپیک زیر بروید ونرم افزار رو تو پست دو دانلود کنیدقبل ازاجرا حتما فلش مموری وصل باشد نرم افزار رو اجراکنید ومنتظرتایید باشید.

به هم خوردن فرمت و ظرفیت فلش مموری - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=34853)

مهدی جان این برنامه ها را امتحان کرده بودم ولی جواب نداده بود. یا اون رو نمیشناسند یا نمیتونند فرمتش کنند.

M_Repair
3rd November 2011, 16:48
مهدی جان این برنامه ها را امتحان کرده بودم ولی جواب نداده بود. یا اون رو نمیشناسند یا نمیتونند فرمتش کنند.

باسلام

آقا قاسم بااین نرم افزارم تست کردید؟

HP USB Disk Storage Format Tool

45721

اگه تست نکردی قراربدم

kr@l k@mel
3rd November 2011, 16:57

دوست عزیز فلش شما تقلبی هستش از نشانه هایی که فرمودین . اصلا حل نمیشه خودتونو اذیت نکنین اون برنامه هایی که دوست عزیزمون جناب مهدی خان زحمتشو کشیدند عالیه و برای هر فلش مموری جواب میده . به قول معروف فلش شما مال بانه هستش

مهدی78
27th November 2011, 23:21
با سلام
فایلهایی رو که میریزی بصورت هیدن ذخیره می شوند باید از قسمت tools فایلها را از حالت هیدن خارج کنی و با یکبار فرمت کردن فلش مشکلتان حل می شود

mehdisalehi59
2nd February 2013, 01:26
برای حل مشکل هیدن یا مخفی شدن پوشه های داخل فلش مموری از راه زیر اقدام نمایید
از منوی استارت گزینه run را انتخاب کنید و فرمان cmd و سپس کلید enter را بفشارید
محیط داس باز می شود که در این محیط باید وارد حافظه مموری بشوید که این کار با نوشتن نام درایو و سپس علامت : و کلید enter امکان پذیر است. مانند :I یا :H
سپس فرمان زیر را تایپ کرده و سپس کلید enter را بزنید تا تمامی فایلها و پوشه ها از حالت مخفی خارج گردند
attrib -a -r -h -s /s /d
حالا پنجره داس را ببندید و از طریق ویندوز مموری خود را باز کنید. اگر در حین اجرای این فرمان با خطایی روبرو شدید و یا بعد از باز کردن حافظه مموری همچنین اطلاعات بصورت مخفی بودند، احتمالا فلش شما write protect شده است که باید از نرم افزارهای مربوطه استفاده نمایید.