PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي در مورد مودم همراه

moniri
31st October 2011, 22:39
سلام دوستان و اساتيد عزيز
با توجه به اينكه در منطقه ما مخابرات GPRS ارائه نمي‌ده و ميگه كه خطاش پر شده!
و با ديال آپ هم كه ذغالي هست و كلافه كننده
در حال حاضر از GPRS ماهيانه و از طريق گوشي موبايل استفاده مي‌كنم كه واقعا در مقايسه با ديال آپ سرعت چندان بالايي نداره و تقريبا مثل همونه و حتي در بعضي مواقع ضعيف‌تر از آن!!!!!!!
براي داشتن اينترنت با سرعت بيشتر بعضي از دوستان پيشنهاد دادن كه از مودم همراه استفاده كنم
و سوال من از شما دوستان عزيز اينه كه آيا اطلاعاتي در اين زمينه داريد؟
كسي هست كه از اين سيستم استفاده مي‌كنه تا معايب و مزاياش رو برام بگه كه راضي هست ازش يا نه؟
اگه قيمت هم بگيد كه خيلي خيلي ممنون مي‌شم
با تشكر

barrdia12q
1st November 2011, 11:19
سلام دوستان و اساتيد عزيز
با توجه به اينكه در منطقه ما مخابرات GPRS ارائه نمي‌ده و ميگه كه خطاش پر شده!
و با ديال آپ هم كه ذغالي هست و كلافه كننده
در حال حاضر از GPRS ماهيانه و از طريق گوشي موبايل استفاده مي‌كنم كه واقعا در مقايسه با ديال آپ سرعت چندان بالايي نداره و تقريبا مثل همونه و حتي در بعضي مواقع ضعيف‌تر از آن!!!!!!!
براي داشتن اينترنت با سرعت بيشتر بعضي از دوستان پيشنهاد دادن كه از مودم همراه استفاده كنم
و سوال من از شما دوستان عزيز اينه كه آيا اطلاعاتي در اين زمينه داريد؟
كسي هست كه از اين سيستم استفاده مي‌كنه تا معايب و مزاياش رو برام بگه كه راضي هست ازش يا نه؟
اگه قيمت هم بگيد كه خيلي خيلي ممنون مي‌شم
با تشكر

با سلام خدمت جناب moniri
من چندین نوع از این مودم ها را امتحان کرده ام و هیچکدام کارایی گوشی رانداشت. بیشتر دوستانم هم که گرفتند پشیمونند. این همه تبلیغاتی که میشه بیشتر برای جلب مشتریه . البته این نظر شخصی منه میتونید منتظر پاسخ دیگر دوستان هم باشید.

moniri
8th November 2011, 03:18
با سلام خدمت دوستان عزيزم
پيرو اينكه هر مطلبي كه باز شد بايد سرانجامي داشته باشه تا هركس سوال مشابهي داشت بتونه به جوابش برسه
پس اين تاپيك هم بايد به سرانجامي برسه و نتيجه اينكه من بالاخره مودم همراه 3g HSOPA گرفتم و همين الان هم با همين مودم كانكت هستم و سرعت راضي كننده يعني نسبت به گوشي و ديال آپ خيلي بهتره هرچند كه با ADSL و وايرلس قابل مقايسه نيست ولي در كل بابت 65 تومني كه هزينه كردم راضي كننده هست.
موفق باشيد