PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست نرم افزار برای مشاهده کانال های تلویزیون ازاینترنت

cenatuor
2nd November 2011, 10:43
با سلام به همه دوستان محترم من چندی پیش در همین سایت یه سری فایل زیب دانلود کردم و پس از ان زیپ مشاهده کردم که فایل های هست که شبکه ها را نشون می ده مثلا شبکه یک خودمون و یا کانال یک روسیه و یا کانال طپش
حال از دوستان خواهش دارم برای دانلود اینچنین فایها من کدام قسمت سایت برم ممنون می شم کمکم کنید

شهریار
2nd November 2011, 13:10
باسلام دوست عزیز
اگر امکان دارد کمی واضحتر بیان نمایید
مارک و مدل دستگاه خود رانیزاعلام نمایید
شبکه 1 هم تا آنجا که من اطلاع دارم نیاز به نرم افزار خاصی ندارد

cenatuor
2nd November 2011, 13:33
سلام استاد یه سری فایل که با مدیا پلیر اجرا می شه الان من کانال VOa در کامپیوتر با این برنامه می بینم یه نوع فایل مدیا هست

M.Salehi
2nd November 2011, 15:22
مشاهده هزار کانال تلویزیونی با Free Live TV 9.15

45644
همانطور که میدانید اینروزها کم کم همه چیز به اینترنت ادغام میشود و این غول همه چیز را در خود هضم میکند و اینک با برنامه تلویزیون زنده از اینترنت (Free Live TV 9.15) با حجم ۶ مگابایت شما میتوانید بیش از ۴۵۰۰ کانال تلویزیونی را ببنید و این برنامه نیازی به نصب ندارد و کرک شده میباشد و شما فقط ان را اجرا نمایید دوستانی که از اینترنت پر سرعت adsl استفاده میکند میتوانند کانالهای تلویزیونی را بببند و به راحتی ذخیره نمایند و این برنامه در حدود ۶ سال مطالعه و تحقیق صورت گرفته و همکنون شما تمام شبکه های تلویزیونی را در کامپیوتر خود دارید و محیط بسیار حرفه ای و دوستانه دارد و کارکردن با ان راحت میباشد.

حداقل سیستم مورد نیاز :
- برنامه .Net Framwork v3.0
- حد اقل پنتیوم ۳
-۵۰ مگابایت فضای هارد
- رم ۲۵۶

پسورد

http://www.kiansat.kim

cenatuor
8th November 2011, 23:29
ممنون از نرم افزار خوبتان ولی منظور من چیز دیگه بود اگه بتونم یه فایل برای نمونه اپلود کنم می تونید کمکم کنید؟

استاد صالحی گرامی بنده از این فایل ها مد نظرم بود اگه ادرسی را دارین که این جور برنامه داشته باشه ممنون می شم

hasanzsat
8th November 2011, 23:47
استاد صالحی گرامی بنده از این فایل ها مد نظرم بود اگه ادرسی را دارین که این جور برنامه داشته باشه ممنون می شم
با درود .
با برنامه ارسالی شما نتونستم کانکت بشم
ایا ورژن خاصی از پلیر نیاز است
با سپاس