PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست فایل فلش ایسیو گاز پرینس پراید 86

sajadnasirpor
6th November 2011, 12:47
با سلام پراید گاز سوز شرکتی با ایسیو گاز پرینس فلش میخوره اگه میخوره کدوم ایسی باید پروگرام بشه در ضمن مشکلش فقط اینه که از گاز میپره رو بنزین و خیلی سخت میره رو گاز و موقع گرم شدن بعضی موقع ها میره رو گاز با تشکر فراوان

majid62
6th November 2011, 15:50
به احتمال زیاد ایراد از سنسور دمای اب میباشد

حميد ذوالعلا
7th November 2011, 03:07
با سلام پراید گاز سوز شرکتی با ایسیو گاز پرینس فلش میخوره اگه میخوره کدوم ایسی باید پروگرام بشه در ضمن مشکلش فقط اینه که از گاز میپره رو بنزین و خیلی سخت میره رو گاز و موقع گرم شدن بعضی موقع ها میره رو گاز با تشکر فراوان
سلام
ایسیو گاز پرینس قابل تعمير نيست.
مجراي ورودي و خروجي اب به رگلاتور گرفتگي دارد.شيلنگ ورودي و خروجي را باز كرده و با فشار اب شستشو دهيد.

sajadnasirpor
9th November 2011, 15:59
با سلام خیلی از این مشکل همین طوری برام پیش اومده و با تعویض ایسیو درست شدهhttp://kiansat.kim/%C3%98%C2%B3%C3%98%C2%AC%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%AF

farshid1365
2nd May 2012, 01:56
این ایسیو که رو پراید گذاشتن 2 زار نمیارزه من واسه ماشینه خودمو 2 بار عوض کردم سومین بار بیخیال شدم گازشو دستی کردم

محمد دهقان
2nd May 2012, 11:16
سلام
این مدل چون پرسی میباشد قابل تعمیر نیست

sajadnasirpor
2nd May 2012, 11:19
سلام از دوستان در مورد برنامه دانلود پرینس که تو برنامه دیاگ هست اطلاعی دارن یا دانلود کردن ببینن مشکل ایسیو گاز پرینس حل میشود یا نه در ضمن دیاگ من موتوراسکان خودرو میباشد

shine1
2nd May 2012, 14:41
سلام بله با دانلود پرينس مشكل بعضي مواقع برطرف ميشود بصورت50/50 حتي در بعضي از خودروها داونلود كرده بودم و ماشين خوب ميشد اما تا سر باطري را كه بر ميداشتم دوباره ايسيو پرينس مختل ميشد.در كل دانلودش بدك نيست.

sajadnasirpor
2nd May 2012, 16:34
سلام بله با داونلود پرينس مشكل بعضي مواقع برطرف ميشود بصورت50/50 حتي در بعضي از خودروها داونلود كرده بودم و ماشين خوب ميشد اما تا سر باطري را كه بر ميداشتم دوباره ايسيو پرينس مختل ميشد.در كل داونلودش بدك نيست.
سلام دوست عزیز میشه بگین با چه دستگاهی شما دانلود میکردین

shine1
3rd May 2012, 14:45
بادستگاه موتور آزماي ثمين اين كار را انجام ميدهم البته در بيشتر دستگاه ها تصوير صفحه نرم افزار داونلودش يكي هست.كه بسته به نوع ايسيو خودرو هم ميباشد مثلا خودرو اگه زيمنس باشه بر روي گزينه داونلود زيمنس كليك ميكنيد واگر ساژم يا والئو باشه باز به اين روند.البته توجه داشته باشيد بيشترين عيب هاي پرش گاز از تنظيم نبودن رگولاتور ميباشد.

sajadnasirpor
20th May 2012, 19:56
سلام خدمت دوستان من ایسیو مورد نظر رو دانلود کردم اما باز هم مشکل حل نشد آیا به جای این ایسیو گاز میتونم از یه ایسیو دیگه ای استفاده کنم یا همین پرینس ها خوبه اگه میتونم استفاده کنم کدوم نوع مارکش خوبه وقیمتش چنده با تشکر

shine1
21st May 2012, 00:11
سلام شما بعد از داونلود نتيجه نگرفتيد حتما خودرو روي گاز در حالت آيدل صاف كار نميكرده و نوسان داشته كه بايد رگلاتور وقاب فيلتر هوا وخودر فيلتر سالم وتميز باشد يا يك ايراد ديگه سنسور اكسيژن مشكل داشته باشد يا(عدد سنسور قفل شده باشد)كه بعضي موقع با تنظيم رگلاتور عدد نوسان پيدا كرده ومشكل رفع ميگردد.بعضي موقع هم هر كاري بكني هم باز هم ازگاز ميپره كه خودم ايسيو شركت نگارين صنعت(NSA) والبرز بر روي خودروها تعويض كردم ديگه نميپره قيمتشون هم پنجاه تا شصت هزار تومان كه خودم از نگارين بيشتر راضي بودم.موفق باشيد.

sajadnasirpor
21st May 2012, 10:00
سلام شما بعد از داونلود نتيجه نگرفتيد حتما خودرو روي گاز در حالت آيدل صاف كار نميكرده و نوسان داشته كه بايد رگلاتور وقاب فيلتر هوا وخودر فيلتر سالم وتميز باشد يا يك ايراد ديگه سنسور اكسيژن مشكل داشته باشد يا(عدد سنسور قفل شده باشد)كه بعضي موقع با تنظيم رگلاتور عدد نوسان پيدا كرده ومشكل رفع ميگردد.بعضي موقع هم هر كاري بكني هم باز هم ازگاز ميپره كه خودم ايسيو شركت نگارين صنعت(NSA) والبرز بر روي خودروها تعويض كردم ديگه نميپره قيمتشون هم پنجاه تا شصت هزار تومان كه خودم از نگارين بيشتر راضي بودم.موفق باشيد.سلام دوست عزیز مشکل این ایسیو اینه که بعضی وقت ها چراغ های گاز رو روشن نمیکنه وبعضی وقت ها روشن میکنه و میره رو گاز و موقعی هم که میره مشکلی تو گاز نداره در ضمن ایسیو شرکت نگارین صنعت تو نمایندگی ها موجود هست یا باید از بیرون تهییه کنیم با تشکر

shine1
21st May 2012, 14:43
سلام پس با وجود اين مشكل ايسيو را تعويض كنيد اين ايسيو در نمايندگي هاي فروش وخدمات خودرو نيست و در يدكي هاي بازار موجود هست اگر خواستيد چند شماره تماس تهران بتون ميدم و خريداري كنيد.

sajadnasirpor
21st May 2012, 16:30
سلام پس با وجود اين مشكل ايسيو را تعويض كنيد اين ايسيو در نمايندگي هاي فروش وخدمات خودرو نيست و در يدكي هاي بازار موجود هست اگر خواستيد چند شماره تماس تهران بتون ميدم و خريداري كنيد.سلام دوست عزیز با تشکر از جواب شما اگه امکان داره شماره تماس بدین برای خرید

behrizan
28th October 2012, 04:30
سلام
من یه پراید مدل90 دارم که مشکل کاز خوردن داره یعنی دور موتور 2.5یا3 به گفته نماینده گی دریچه گاز رو هم عوض کردم چند باریم دیاگ زدن ولی جواب نداد دریچه گازش زیمنسه ممنون میشم اگه راهنمای کنید

sajadnasirpor
28th October 2012, 10:44
سلام
من یه پراید مدل90 دارم که مشکل کاز خوردن داره یعنی دور موتور 2.5یا3 به گفته نماینده گی دریچه گاز رو هم عوض کردم چند باریم دیاگ زدن ولی جواب نداد دریچه گازش زیمنسه ممنون میشم اگه راهنمای کنیدسلام دوست من چندین مورد مثل شما داشتم که با تعویض سنسور دریچه گاز هم مشکلش حل نشد ولی با فلش کردن مشکلش حل شد و درست مثل اولش شد :670519_computer4: