PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت سمند

keyantic
6th November 2011, 19:21
سلام
نیاز فوری به خرید 4 عدد ریموت سمند مالتی پلکسی دارم
این سمند دارای bsi هست وسیستم اون زیمنس برای ماشین کلید درست کردم ماشین روشن شده ولی ریموتش ندارم البته دستگاه تعریف ریموت رو دارم
در عکسی که گذاشتم ریموت سمند مالتی پلکسی رو نشون میده این سمند برای سال 90 هست

keyantic
8th November 2011, 11:45
در زیر عکس bsi سمند و محل قرار گیریش و عکس ریموت قدیمیش رو گذاشتم
کسی از دوستان نمیدونه شرکت سازنده این ریموت کجاهست یا کسی نمیدونه از کجا میتونم بخرم

احمد برقکار
8th November 2011, 22:44
با سلام شما ميتونيد از نمايندگيها وفروشگاه هاي ايساكو ست كامل كليد وريمونت رو بخري

keyantic
27th November 2011, 17:35
سلام مشکل حل شد هم ریموتهارو خریدم هم کد دادم درست شد ممنون

قاسم رضایی
15th November 2012, 18:05
چه جوری کد دادی درست شد میشه واضح بگی.

farhad1904
15th November 2012, 22:28
جناب رضایی ؟ تعریف کلید ( تعریف تگ یا همان تعریف چیپ) خودروی سمند مالتی پلکس دقیقا عین تعریف کلید خودروی سمند معمولی هستش . ولی تعریف ریموتش فرق میکنه و بایستی با دیاگ و از طریق CCN و گزینه OTHER اقدام نمایید . اگه کامل نبود اطلاع بدین تا هم کامل توضیح بدم و یا جزوه سمند مولتی رو آپلود کنم .

موفق باشید - فرهاد - 25/08/91

mohamad3539
29th December 2012, 14:24
جناب رضایی ؟ تعریف کلید ( تعریف تگ یا همان تعریف چیپ) خودروی سمند مالتی پلکس دقیقا عین تعریف کلید خودروی سمند معمولی هستش . ولی تعریف ریموتش فرق میکنه و بایستی با دیاگ و از طریق CCN و گزینه OTHER اقدام نمایید . اگه کامل نبود اطلاع بدین تا هم کامل توضیح بدم و یا جزوه سمند مولتی رو آپلود کنم .

موفق باشید - فرهاد - 25/08/91

خسته نباشی جناب آقای رضایی
اگه ممکن هست نام دستگاه تعریف ریموت سمند مولتی پلکس رو بگید و آموزشش هم بگید.
من خودم آیکو دیاگ- دستگاه پردیس و دستگاه سیوان خودرو رو دارم.
ممنون میشم اگه سریع جوابم رو بدید

keyantic
29th December 2012, 14:36
سلام
من بادستگاه مهاد صنعت زدم خوب جواب داد

mohamad3539
29th December 2012, 15:21
سلام
من بادستگاه مهاد صنعت زدم خوب جواب داد

سلام
من آیکو دیاگ دارم و پردیس و سیوان خودرو

farhad1904
29th December 2012, 17:07
دوست عزيز ؟ حالا كه شما آيكودياگ دارين ميتونين براحتي تعريف ريموت را براي خودروي سمند انجام بدين در پست بعدي كه دارم مي نويسم دقيق توضيح ميدم

farhad1904
29th December 2012, 18:41
خودرو رو به دستگاه عيب ياب آيكودياگ وصل مي كني : و به ترتيب وارد آيتم هاي زير ميشوي :

1 - سمند 2 - multiplex

آيتم مالتي پلكس را كه انتخاب كردي در اينجا وارد نودهاي سمند مالتي پلكس ميشوي - در بين نودها نود CCN را انتخاب مي كني و وارد نود CCN ميشوي - وارد نود CCN كه شدي گزينه Others را انتخاب مي كني و وارد others ميشوي - خود others داراي دو گزينه مي باشد :‌ 1 - configuration و دومي key learning مي باشد : گزينه ي اول براي پيكربندي ميباشد و گزينه دوم كه از اين گزينه تعريف ريموت سمند مالتي پلكس انجام مي پذيرد . حال گزينه ي key learning را انتخاب مي كني : به محض اينكه روي گزينه key learning كليك كردي در پايين صفحه آيكودياگ داخل كادر زرد رنگ مي نويسه با كليد اول دربها را بازوبسته كنيد حال يكي از دكمه هاي روي ريموت را فشار ميدهي فشار كه دادي اگه ريموت ايراد نداشته باشه( باطري ريموت و خود برد ريموت سالم باشه و مهمتر اينكه ريموت از نوع مالتي پلكسي باشه ) ريموت فوري تعريف ميشه و در اين مرحله پايين صفحه آيكودياگ داخل كادر سبز مي نويسه ريموت اول تعريف شد
ريموت اول كه تعريف شد : بعدش دوباره داخل كادر زرد رنگ مي نويسه با ريموت دوم درب ها رو بازوبسته كنيد و اگر ريموت دوم هم تعريف بشه دوباره داخل كادر سبز رنگ مي نويسه ريموت دوم تعريف شد .

نكته :‌در حين تعريف ريموت لازم نيست كه حتما ريموت ها داخل سوييچ قفل فرمان باشه ميتوني ريموت ها رو دستت نگه داري و تعريف ريموت كني

به همين سادگي - باز اگه جايي مبهم بود من در خدمتم

موفق باشيد - فرهاد ( 09/10/91)

mohamad3539
29th December 2012, 21:05
خودرو رو به دستگاه عيب ياب آيكودياگ وصل مي كني : و به ترتيب وارد آيتم هاي زير ميشوي :

1 - سمند 2 - multiplex

آيتم مالتي پلكس را كه انتخاب كردي در اينجا وارد نودهاي سمند مالتي پلكس ميشوي - در بين نودها نود CCN را انتخاب مي كني و وارد نود CCN ميشوي - وارد نود CCN كه شدي گزينه Others را انتخاب مي كني و وارد others ميشوي - خود others داراي دو گزينه مي باشد :‌ 1 - configuration و دومي key learning مي باشد : گزينه ي اول براي پيكربندي ميباشد و گزينه دوم كه از اين گزينه تعريف ريموت سمند مالتي پلكس انجام مي پذيرد . حال گزينه ي key learning را انتخاب مي كني : به محض اينكه روي گزينه key learning كليك كردي در پايين صفحه آيكودياگ داخل كادر زرد رنگ مي نويسه با كليد اول دربها را بازوبسته كنيد حال يكي از دكمه هاي روي ريموت را فشار ميدهي فشار كه دادي اگه ريموت ايراد نداشته باشه( باطري ريموت و خود برد ريموت سالم باشه و مهمتر اينكه ريموت از نوع مالتي پلكسي باشه ) ريموت فوري تعريف ميشه و در اين مرحله پايين صفحه آيكودياگ داخل كادر سبز مي نويسه ريموت اول تعريف شد
ريموت اول كه تعريف شد : بعدش دوباره داخل كادر زرد رنگ مي نويسه با ريموت دوم درب ها رو بازوبسته كنيد و اگر ريموت دوم هم تعريف بشه دوباره داخل كادر سبز رنگ مي نويسه ريموت دوم تعريف شد .

نكته :‌در حين تعريف ريموت لازم نيست كه حتما ريموت ها داخل سوييچ قفل فرمان باشه ميتوني ريموت ها رو دستت نگه داري و تعريف ريموت كني

مرسی از لطفتون
تست میکنم. با اون دو دستگاه دیگه هم میشه؟

vahid khavarani
29th December 2012, 23:54

1 - سمند 2 - multiplex

با سلام عالی توضیح دادید یه ماشین رو همینطوری زدم ردیف شد تشکر

farhad1904
30th December 2012, 00:46
من با اون دو تا دستگاه کار نکردم - ولی شاید سیستم مالتی پلکس رو ساپورت کنه و اگه ساپورت هم نکنه میتونین با سازندش تماس بگیرین و برنامه آپدیت شده رو بگیرین .

البته دوستانی که دستگاه عیب یاب پردیس و سیوان خودرو رو دارن و باهاش کار می کنند میتونن بهتر راهنمایی کنن . منتظر اظهار نظر دوستان هستیم .

mohamad3539
30th December 2012, 01:00
من با اون دو تا دستگاه کار نکردم - ولی شاید سیستم مالتی پلکس رو ساپورت کنه و اگه ساپورت هم نکنه میتونین با سازندش تماس بگیرین و برنامه آپدیت شده رو بگیرین .

البته دوستانی که دستگاه عیب یاب پردیس و سیوان خودرو رو دارن و باهاش کار می کنند میتونن بهتر راهنمایی کنن . منتظر اظهار نظر دوستان هستیم .

متاسفانه سازنده های دستگاه هم اطلاعی ندارند

محمد 293
23rd May 2015, 13:46
برای دستگاه پردیس باید یک اینترفیس مکمل از شرکت تهیه کنید . و بعد نرم افزار آن را خریداری کنید . تا بتوانید تعریف ریموت ملتی پلکس انجام بدید .