PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیه نرم افزارهای مربوط به سخت افزار و xprog-m xprog

محمد دهقان
9th November 2011, 11:56
کلیه نرم افزارهای مربوط به سخت افزار xprog در این تاپیک قرار میگیرد

محمد دهقان
9th November 2011, 12:00
نرم افزار اصلی این سخت افزار با ورژن 5
http://www.xprog-m.com/download.php?f=DPD_V50setup.exe
XPROG-m v5.0 Setup

محمد دهقان
9th November 2011, 15:05
آبدیت5 xprog-m به xprog box 5.3.6
برای اولین بار در سایتهای ایرانی
تمامی پارتها را دانلود و سپس باز کنید و داخل پوشه xprog کپی کنید
xprog_box_setup_5_3_6
:lay:
اضافه شدن

All new MAC7xxx devices (MAC7242, MAC7112, MAC7116,...

Supported devices:
MAC7241VAF64 FLASH
MAC7241VAF64 Shadow Block
MAC7242VAF64 FLASH
MAC7242VAF64 Shadow Block
Supported masks:

0M84D, 0M19G
مهم مهم مهم
دوستان عزیز توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید هنگام کار با دستگاه به نت وصل باشید و به هیچ عنوان پیغام آبدیت دستگاه رو جدی نگیرید و به هیچ وجه آبدیت نکنید دستگاه رو وقتی که پیغام آبدیت میدهد

m.aminifar
9th November 2011, 19:44
نرم افزار اصلی این سخت افزار با ورژن 5
http://www.xprog-m.com/download.php?f=DPD_V50setup.exe
XPROG-m v5.0 Setup

سلام:اقای دهقان بعد 40درصد دانلود ارور میده

محمد دهقان
10th November 2011, 10:55
سلام
آپلود شده در سایت خدمت دوستان
توضیحاتی در رابطه با این دستگاه برای عزیزانی که با این دستگاه آشنایی ندارند
شما با این دستگاه میتونید cpu رو برنامه ریزی کنید یا به عبارتی میتونید انواع کامپیوتر رو تبدیل کنید یعنی پراید رو به پژو و یا ... کاری که دستگاه تبدیل آقای همت زاده انجام میده و حتی بیشتر از اون
شما وقتی تونستید که برنامه cpu رو (st10f273) تعویض کنید دیگه اینکه به چی تبدیل بشه براتون مهدودیتی نداره
شما با این دستگاه میتونید کیلومتر بنز و بی ام دبلیو رو هم تغییر بدید چون که آی سی های این مدل کیلومترها رو ساپورت میکنه
البته اینها گوشه ای از قابلیتهای این دستگاه است

m.aminifar
27th November 2011, 01:51
سلام
آپلود شده در سایت خدمت دوستان
توضیحاتی در رابطه با این دستگاه برای عزیزانی که با این دستگاه آشنایی ندارند
شما با این دستگاه میتونید cpu رو برنامه ریزی کنید یا به عبارتی میتونید انواع کامپیوتر رو تبدیل کنید یعنی پراید رو به پژو و یا ... کاری که دستگاه تبدیل آقای همت زاده انجام میده و حتی بیشتر از اون
شما وقتی تونستید که برنامه cpu رو (st10f273) تعویض کنید دیگه اینکه به چی تبدیل بشه براتون مهدودیتی نداره
شما با این دستگاه میتونید کیلومتر بنز و بی ام دبلیو رو هم تغییر بدید چون که آی سی های این مدل کیلومترها رو ساپورت میکنه
البته اینها گوشه ای از قابلیتهای این دستگاه است

سلام:اقای دهقان پارت 4 فایل های اپلود شده موجود نمی باشد

aidin.r.o
28th November 2011, 22:31
:dani::dani::dani::dani:

xprog_box_setup_5_3_6
اضافه شدن

Supported devices:

MAC7241VAF64 FLASH

MAC7242VAF64 FLASH

Supported masks:

0M84D, 0M19G

جناب آقای دهقان بنده فایلهایی رو که فرموده بودید دانلود کردم و بعد از باز کردن توی فولدر مربوط به پروگرمر xprog-m کپی کردم .
بعد از انجام این کارها :
1-اولا از 4 مورد بالایی که گفته بودین اضافه میشه تنها 2 مورد به لیست انتخاب قطعه اضافه شد که اونها هم فقط ظاهری اضافه شدن و با انتخاب کردنشون نرم افزار میگه که اونا رو ساپرت نمیکنه و . . .
2-بعد از انجام تغییرات نرم افزار پیغام داد که میخواد سخت افزار پروگرمر رو update کنه که منم باتوجه به اینکه این پیغام رو طبیعی و عادی تلقی کردم با انجام آپدیت موافقت کردم و برنامه با سختی زیاد و بعد از چندین بار ارور دادن بالاخره پروگرمر رو به اصطلاح آپدیت کرد !! ولی ...
آپدیت شدن همانا و از کار افتادن پروگرمر همان !
از اون موقع که من این کارها رو انجام دادم ( جمعه گذشته ) تا الان که دارم این پست رو میزنم (دوشنبه شب) هر کاری که بگین کردم ولی دیگه پروگرمر به نرم افزار جواب نمیده و با هر دستوری ، نرم افزار ارور device is silent میده و هیچ کاری انجام نمیده . ضمنا نرم افزار با دستورهای blank check و همینطور update ، پیغامی مبنی بر اینکه "سخت افزار آپدیت نیست و آیا میخواهید آپدیت کنین" میده که با وجود تکمیل شدن پروسه آپدیت همچنان هیچ کاری انجام نمیده و خطا میده .
کارهایی که انجام دادم :
- آپدیت سخت افزار با نرم افزار جدید (نرم افزار xprog با تغییراتی که گفته بودین) شاید حدود 20 بار !
- پاک کردن نرم افزار جدید و نصب مجدد نرم افزار اصلی قبلی و کنترل پروگرمر با اون نرم افزار
- آپدیت مجدد سخت افزار با استفاده از نرم افزار اصلی حدود 15 بار
-پاک کردن کامل نرم افزار از سیستم همراه با پاک کردن درایور usb دستگاه و بعد نصب مجدد اونها بطور کامل مثل قبل .

لازم به ذکره که نرم افزار کامل اتصال usb پروگرمر رو تشخیص میده و روی صفحه اصلی نشون میده ولی دیگه هیچ کار دیگه ای انجام نمیده و مدام یا فقط میگه آپدیت کن یا میگه دستگاه silent هست .

من این پروگرمر رو که نمونه چینی (کپی اصلی) عین نمونه های موجود بین همکاران هست رو تابستون امسال به قیمت حدود 400 هزار تومن از یکی از دوستان که از چین آورده بود خریده بودم و قبلا تست کرده بودم به درستی کار میکرد ولی متاسفانه الان دیگه کاملا بی مصرف شده و ظاهرا آپدیت جناب آقای دهقان برای من یکی خیلی گرون تموم شد !

این پست رو به چند دلیل زدم که
اولا دوستان مثله من اشتباه نکنن و با دیدن این پست وسوسه نشن که پروگرمرشون رو آپدیت کنن و دستگاهشون از کار بیوفته !
ثانیا بقیه دوستان و اساتید وارد به این نوع پروگرمر اگه راه حلی به فکرشون میرسه لطف کنن و حتما اینجا مطرح کنن تا شاید مشکل من هم حل بشه (هرچند دیگه بعد این همه تلاش فک نمیکنم دیگه راه بیفته)
ثالثا جناب آقای دهقان بفرمایند که آیا این آپدیت رو خودشون تست کردن و جواب گرفتن یا نه ؟ و اگه جواب مثبته چطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

محمد دهقان
29th November 2011, 21:36
سلام
بله دوست عزیز این آبدیت رو خودم تست کردم و جواب داده است بدون هیچ مشکلی (البته مشکل شما رو هم حل میکنم نگران نباشید )
این هم با عکس براتون توضیح دادم

47044

47045

47046

47047

47048

47049

47050

47051

47052

47053

محمد دهقان
29th November 2011, 21:58
سلام
دوستان اول از همه به هیچ عنوان دستگاه ایکس پروگ خودتون رو از طریق خود دستگاه یا اینترنت آبدیت نکنید و فقط از فایل آبدیت بالا استفاده کنید
حالا اگه اشتباها" این کار انجام شد چه کنیم ؟

دستگاه XPROG-m رو از کامپیوتر جدا کنید
برنامه قبلی XPROG-m رو پاک کنید

1- برنامه ستاپ زیر رو نصب کنید
2-بعد از نصب برنامه برنامه رو به هیچ عنوان باز نکنید و این فایل دوم xprog-m.cfg رو در شاخه c:\program files\ELDB\Software\XProgDesktop\ کپی کنید (اگه پیغام داد که موجوده دوباره کپی کنید اشکالی نداره )
3- حالا دستگاه XPROG-m خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید
4-برنامه ای رو که نصب کردید رو اجرا کنید
5- کلیک کنید بر روی گزینه Update و سپس گزینه Update firmware رو کلیک کنید
6-صبر کنید تا کار آبدیت تموم بشه
7- حالا برنامه ای رو که نصب کردید پاک کنید و برنامه قبلی XPROG-m رو نصب کنید
خب میبینید که دستگاه شما در کمال صحت و سلامت مثل قبلش داره کار میکنه
این آموزشی رو که در بالا گذاشتم من خودم حدود 6 ماه دنبالش بودم تا دستگاه XPROG-m خودم رو که مشل دار شده بود و مثل دستگاه شما شده بود راه بندازم و الان هم دارم استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی
(البته ناگفته نماند که 50 دلار هم برام این کار آب خورد ):lay:
در صورتی که نتونستید راش بندازید بفرمائید تا راهنماییتون کنم

محمد دهقان
29th November 2011, 22:09
سلام:اقای دهقان پارت 4 فایل های اپلود شده موجود نمی باشد

سلام
شرمنده آقای امینی فر عزیز ویرایش شد میتونید دانلود کنید

aidin.r.o
30th November 2011, 21:22
1- برنامه ستاپ زیر رو نصب کنید

2-بعد از نصب برنامه برنامه رو به هیچ عنوان باز نکنید و این فایل دوم xprog-m.cfg رو در شاخه c:\program files\ELDB\Software\XProgDesktop\ کپی کنید (اگه پیغام داد که موجوده دوباره کپی کنید اشکالی نداره )

3- حالا دستگاه XPROG-m خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید

4-برنامه ای رو که نصب کردید رو اجرا کنید

5- کلیک کنید بر روی گزینه Update و سپس گزینه Update firmware رو کلیک کنید

6-صبر کنید تا کار آبدیت تموم بشه

7- حالا برنامه ای رو که نصب کردید پاک کنید و برنامه قبلی XPROG-m رو نصب کنید

خب میبینید که دستگاه شما در کمال صحت و سلامت مثل قبلش داره کار میکنه

با سلام و تشکر از جناب آقای دهقان بابت توجه و جواب کاملشون .
جناب دهقان بنده فایل پیوست رو دانلود کرده و برنامه xprog box رو نصب کردم . بعد از انجام کلیه مراحلی که فرموده بودین رسیدم به مرحله آپدیت firmware پروگرمر با نرم افزار برنامه xprog box که متاسفانه دیدم که دکمه آپدیت firmware تو قسمت مشخصات دستگاه غیر فعال هست !
البته ممکن هست که قبلا آپدیت شده و برای همین غیر فعال شده . اگه برنامه درست نشون داده باشه تو قسمت firmware info :
1- ورژن رو زده 1.5
2-build رو زده 14271
3-تاریخ رو زده 2011.09.04
4- CFG رو زده 15 Nov سال 2011 (11)

ضمنا تو قسمت Hardware Registration ID عددی نوشته نشده بود و فقط ------ بود .
بعد کمی انگولک کردن گزینه ها نرم افزار پیغام داد که چون Hardware ID رجیستر نشده و آیا میخواهی update کنی و منم قبول کردم و چون کامپیوتر به اینترنت وصل بود Hardware ID رجیستر شد و قسمت خالی فوق الذکر با کد دریافتی پرشد.

الان پروگرمر به درخواست update نرم افزار جواب میده و تو قسمت info مشخصات سخت افزار رو نشون میده + اینکه تو قسمت Authorizations هم لیست قطعاتی رو که ساپرت میکنه مینویسه .

ولی بعد که نرم افزار جدید رو پاک کرده و نرم افزار اصلی یعنی xprog-m رو نصب کردم باز هم همچنان نرم افزار ارور های device is silent و اخطار نیاز به آپدیت دستگاه پروگرمر رو میده و فرقی نکرده .
امیدوارم شرایط رو کامل توضیح داده باشم و منتظر راهنمایی و یاری سبزتان هستم !! :0018:
با تشکر.

محمد دهقان
1st December 2011, 13:54
با سلام و تشکر از جناب آقای دهقان بابت توجه و جواب کاملشون .
جناب دهقان بنده فایل پیوست رو دانلود کرده و برنامه xprog box رو نصب کردم . بعد از انجام کلیه مراحلی که فرموده بودین رسیدم به مرحله آپدیت firmware پروگرمر با نرم افزار برنامه xprog box که متاسفانه دیدم که دکمه آپدیت firmware تو قسمت مشخصات دستگاه غیر فعال هست !
البته ممکن هست که قبلا آپدیت شده و برای همین غیر فعال شده . اگه برنامه درست نشون داده باشه تو قسمت firmware info :
1- ورژن رو زده 1.5
2-build رو زده 14271
3-تاریخ رو زده 2011.09.04
4- CFG رو زده 15 Nov سال 2011 (11)

ضمنا تو قسمت Hardware Registration ID عددی نوشته نشده بود و فقط ------ بود .
بعد کمی انگولک کردن گزینه ها نرم افزار پیغام داد که چون Hardware ID رجیستر نشده و آیا میخواهی update کنی و منم قبول کردم و چون کامپیوتر به اینترنت وصل بود Hardware ID رجیستر شد و قسمت خالی فوق الذکر با کد دریافتی پرشد.

الان پروگرمر به درخواست update نرم افزار جواب میده و تو قسمت info مشخصات سخت افزار رو نشون میده + اینکه تو قسمت Authorizations هم لیست قطعاتی رو که ساپرت میکنه مینویسه .

ولی بعد که نرم افزار جدید رو پاک کرده و نرم افزار اصلی یعنی xprog-m رو نصب کردم باز هم همچنان نرم افزار ارور های device is silent و اخطار نیاز به آپدیت دستگاه پروگرمر رو میده و فرقی نکرده .
امیدوارم شرایط رو کامل توضیح داده باشم و منتظر راهنمایی و یاری سبزتان هستم !! :0018:
با تشکر.

سلام
شما دوباره همون مراحلی رو که گفتم طی کنید و این فایل XPROG-m.cfg رو دوباره کپی کنید تست کنید ببینید جواب میده یا نه ؟ اگه جواب نداد این بار نرم افزار اصلی ایکس پروگ رو پاک نکنید و بوسیله این نرم افزار جدید آبدیت کنید
اگه جواب نداد فایل XPROG-m.cfg رو در شاخه اصلی برنامه ایکس پروگ هم کپی کنید و از طریق برنامه اصلی کار آبدیت رو انجام بدید
باز هم اگه جواب نگرفتید دستگاه رو برای من پست کنید تا درستش کنم

aidin.r.o
2nd December 2011, 00:11
سلام آقای دهقان
ممنون از جوابتون
بنده مجددا همه کارهایی رو که گفتین انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد !

توی یه تحقیقی که تو نت کردم شرکت eldb و شرکتهای معتبر دیگه گفته بودن که پروگرمرهای xprog چینی کپی شده از پروگرمرهای اونها دارای نرم افزار و firmware قفل شکسته هستند و اگه با نرم افزار اصلی این شرکتها آپدیت شده یا firmware داخلشون آپدیت بشه از کار میافتن ! یعنی همون کاری که شما توی پستهای قبلیتون گفتین انجام بدم . حالا من به فکر افتادم که اگه بشه آیسیی رو که این firmware اصلی اونجا سیو میشه پیدا کنم و اونو کامل پاک کنم و دوباره firmware قفل شکسته که پروگرمرهای ماها میتونه باهاش راه بیوفته رو روش بریزم ، ولی نمیدونم این کار عملی هست یا نه ؟؟

بخاطر همین من قاب پروگرمر رو باز کردم و داخل اون 2 تا آیسی میکرو پیدا کردم که یکی آیسی ATMEGA64 هست و اون یکی که کمی کوچکتره برام ناآشنا بود و نتونستم نوعش رو تشخیص بدم .
با استفاده از پروگرمر TNM آیسی ATMEGA رو خوندم و فایل دامپش رو اینجا قرار دادم ( یکبار کل حافظه و یکبار هم فقط حافظه eeprom رو ) که شما و بقیه هم اگه تونستید با فایل دامپ آیسی پروگرمر xprog-m V5.0خودتون مقایسه کنید و در صورت اختلاف با فایل من ، فایل خودتون رو اینجا برای من و کسای دیگه ای که ممکنه مثله من دچار این مشکل بشن آپلود کنین تا این راه رو هم یه امتحانی بکنیم شاید که این پروگرمر ما هم راه افتاد !

sookhtegi
2nd December 2011, 11:19
سلام دوست عزیز این هم فایل 93c اصلی برای شما
و طریقه تنظیم برنامه شاید بدردتون بخوره

sookhtegi
2nd December 2011, 11:25
البته این کار هم انجام دهید
امیدوارم که دستگاهتون راه بیفته و تونسته باشم کمکی کرده باشم

sookhtegi
2nd December 2011, 11:41
این هم خدمت شما دوستان گلم که خیلی دوستتون دارم
لیست تمام IC های بکار رفته در دستگاه و دیتا شیت آن به جز ATmega که حجمش زیاد بود
اگر نیاز به نقشه برد هم داشتید پیغام خصوصی دهید تا ارسال کنم .

aidin.r.o
2nd December 2011, 18:50
سلام دوست عزیز این هم فایل 93c اصلی برای شما
و طریقه تنظیم برنامه شاید بدردتون بخوره

با سلام و تشکر از زحمتی که کشیدین
متاسفانه آیسی 93C هیچ چیز مهم و بدرد بخوری توش نیست . من حتی اونو از مدار هم خارج کردم و دستگاه رو بدون اون آیسی هم تست کردم هیچ تاثیر و تغییری تو کار دستگاه ایجاد نشد !
فکر میکنم برنامه و firmware یا تو atmega سیو میشه یا تو آیسی بغل دستیش .

sookhtegi
2nd December 2011, 22:25
سلام دوست عزیز
از شیوه دوم هم استفاده کردید ؟ downgrad.

محمد دهقان
3rd December 2011, 19:13
متاسفانه آیسی 93C هیچ چیز مهم و بدرد بخوری توش نیست . من حتی اونو از مدار هم خارج کردم و دستگاه رو بدون اون آیسی هم تست کردم هیچ تاثیر و تغییری تو کار دستگاه ایجاد نشد !

سلام
برنامه اصلی داخل atmega است و من که نتونستم بخونمش
شاید اگه یک دستگاه دیگه باشه بشه برنامه atmega رو خوند اما با پروگرامر نشد
داخل آی سی 93C هیچ چیز بدرد بخوری نیست خودت ررو خسته نکن
ببین دوست عزیز اگه نمیتونی راش بندازی بفرست برام تا ردیفش کنم برات

aidin.r.o
3rd December 2011, 23:20
سلام دوست عزیز
از شیوه دوم هم استفاده کردید ؟ downgrad.

بله دوست عزیزم هم قبلا و هم پریشب قبل خوندن آیسی ATMEGA امتحانش کردم . کلا دکمه آپدیت firmware غیر فعال هست .
ممنون از توجه و پیگیریتون .

sookhtegi
6th December 2011, 00:23
دوست عزیز ای سی کنار اتمگا مربوط به یو اس پی می باشد و برنامه داخلی ندارد

ahadi
5th January 2012, 20:31
السلام عليكم

i am new user ,i cant download the atmega64 bin files to repair my xprog-m . if its possible rapidshare please :friends:

i am Arab , cant speak Paresian

محمد دهقان
5th January 2012, 20:33
السلام عليكم

i am new user ,i cant download the atmega6 bin files:friends:

سلام
شما دوست عزیز باید عضو vip1 این انجمن باشید برای دانلود
ضمنا" از این به بعد فارسی تایپ کنید در غیر این صورت نوشته شما حذف میشود

aidin.r.o
6th January 2012, 00:25
با سلام

آقای دهقان این بنده خدا میگه من عرب هستم و فارسی نمیتونم صحبت کنم !
چطوری فارسی بنویسه ؟؟

محمد دهقان
7th January 2012, 22:01
با سلام

آقای دهقان این بنده خدا میگه من عرب هستم و فارسی نمیتونم صحبت کنم !
چطوری فارسی بنویسه ؟؟

سلام
آخه قبلش نگفته بود بعد ویرایش کرده نوشته اش

محمد دهقان
7th January 2012, 22:04
السلام عليكم

i am new user ,i cant download the atmega64 bin files to repair my xprog-m . if its possible rapidshare please :friends:

i am Arab , cant speak Paresian

السلام عليكم
من که نمیتونم عربی بنویسم اما جواب شما در این تاپیک هست
مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک - نمایش پست تنها - کلیه نرم افزارهای مربوط به سخت افزار و xprog-m xprog (http://kiansat.kim/showpost.php?p=139345&postcount=8)

majstorzare
10th September 2012, 21:43
aaewre! :-) sa f ass v5.4.2?

mtco
17th October 2012, 19:44
xprog_box_setup_5_3_6
:lay:
اضافه شدن

Supported devices:
MAC7241VAF64 FLASH
MAC7242VAF64 FLASH
Supported masks:

0M84D, 0M19G
مهم مهم مهم
دوستان عزیز توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید هنگام کار با دستگاه به نت وصل باشید و به هیچ عنوان پیغام آبدیت دستگاه رو جدی نگیرید و به هیچ وجه آبدیت نکنید دستگاه رو وقتی که پیغام آبدیت میدهد

با سلام خدمت جناب دهقان عزیز من فایلها رو دانلود و کپی کردم اما ورژن دستگاه همچنان 5.0.0.0 را نشان میدهد لطفا راهنمائی بفرمائید.ممنون

محمد دهقان
21st October 2012, 22:38
با سلام خدمت جناب دهقان عزیز من فایلها رو دانلود و کپی کردم اما ورژن دستگاه همچنان 5.0.0.0 را نشان میدهد لطفا راهنمائی بفرمائید.ممنون

سلام
ورژن دستگاه تعویض نمیشه فقط تغییراتی که در ورژن جدید اومده رو شما میتونید داشته باشد واستفاده کنید

amir_8
13th November 2012, 09:17
آخرين نسخه x-prog اصلي V5.4.5 است.
در ضمن تو سايتش نوشته 320 € ميگيره دستگاه چيني را به اورجينال تبديل ميكنه.(يعني از طريق خريد لايسنس) قابليت آپديت پيدا ميكنه.
من يك دستگاه اورجينالش رو خريدم با دو تا نرم افزارش حدود چهار و نيم ميليون درآمد. ولي كيفيتش عاليه

mtco
4th January 2013, 14:59
مبارکه پس امیر جان تفاوت اصل و کپی دستگاه رو بفرمایید.

مهدی چیت بند
10th March 2013, 08:36
سلام آقای دهقان
ممنون از جوابتون
بنده مجددا همه کارهایی رو که گفتین انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد !

توی یه تحقیقی که تو نت کردم شرکت eldb و شرکتهای معتبر دیگه گفته بودن که پروگرمرهای xprog چینی کپی شده از پروگرمرهای اونها دارای نرم افزار و firmware قفل شکسته هستند و اگه با نرم افزار اصلی این شرکتها آپدیت شده یا firmware داخلشون آپدیت بشه از کار میافتن ! یعنی همون کاری که شما توی پستهای قبلیتون گفتین انجام بدم . حالا من به فکر افتادم که اگه بشه آیسیی رو که این firmware اصلی اونجا سیو میشه پیدا کنم و اونو کامل پاک کنم و دوباره firmware قفل شکسته که پروگرمرهای ماها میتونه باهاش راه بیوفته رو روش بریزم ، ولی نمیدونم این کار عملی هست یا نه ؟؟

بخاطر همین من قاب پروگرمر رو باز کردم و داخل اون 2 تا آیسی میکرو پیدا کردم که یکی آیسی ATMEGA64 هست و اون یکی که کمی کوچکتره برام ناآشنا بود و نتونستم نوعش رو تشخیص بدم .
با استفاده از پروگرمر TNM آیسی ATMEGA رو خوندم و فایل دامپش رو اینجا قرار دادم ( یکبار کل حافظه و یکبار هم فقط حافظه eeprom رو ) که شما و بقیه هم اگه تونستید با فایل دامپ آیسی پروگرمر xprog-m V5.0خودتون مقایسه کنید و در صورت اختلاف با فایل من ، فایل خودتون رو اینجا برای من و کسای دیگه ای که ممکنه مثله من دچار این مشکل بشن آپلود کنین تا این راه رو هم یه امتحانی بکنیم شاید که این پروگرمر ما هم راه افتاد !
در صورت آپدیت اشتباه و کارنکردن دستگاهتون بعد از فرمایش اساتیدم بنده بصورت صددرصد ضمانتی براتون درستش میکنم

alihi53
28th October 2016, 13:17
سلام نیاز به فایل usb درایور xprog برای ویندوز 7 یا 10 64 بیت اگه لطف کنید ممنون میشم.
ورژن برنامه 5.60