PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تایپیک کامل شد)راهنمایی در مورد رم گوشی

hamid dj
16th November 2011, 01:53
من گوشی را وصل کردم به لپ تاب یکی از دوستانم هیچ فایلی هم رد بدل نکردیم حالا که گوشیمو وصل میکنم به لپ تاب خودم تمام پوشه ها حالت شورت کات پیدا کردن.البته اون گوشی خودش هم همینجوری بودمن گوشیمو زدم بهش چک کنم لطفا راهنایی کنید دوستان

تایپیک شما ویرایش شد

hamed_p
16th November 2011, 02:01
من گوشی را وصل کردم به لپ تاب یکی از دوستانم هیچ فایلی هم رد بدل نکردیم حالا که گوشیمو وصل میکنم به لپ تاب خودم تمام پوشه ها حالت شورت کات پیدا کردن.البته اون گوشی خودش هم همینجوری بودمن گوشیمو زدم بهش چک کنم لطفا راهنایی کنید دوستان

تایپیک شما ویرایش شد

در حالت معمولی چطوری هست اگه فایل ها درست میباشد لب تاب ویروسی شده که از لب تاب دوست شما به گوشی وسپس به لب تاب خودتون انتقال دادید

با ***** شکن قوی تست کنید لب تاب خودتون رو اگر ویروس داشته متاسفانه تمام فایلهای شما توسط ویروس لب تاب دوستتان بر باد رفته است

M_Repair
16th November 2011, 02:02

تایپیک شما ویرایش شد

باسلام

لپ تاب ایشون ویروسی بوده رم خودتون رو به یک کامپیوترسالم بزنید وروی درایو دبل کلیک نکنید ازمنوی فولدرآپشن شو هیدن کنید ونرم افزار های خودتون رو ازحالت هیدن خارج کنید.و یا نرم افزار X-PLORE رو گوشی نصب داریدبااون انجام دهید.

hamid dj
16th November 2011, 02:33
باسلام به شما دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید ویندوزم هم 7هست

hamid dj
16th November 2011, 02:55
من نرم افزاری که گفتی نصب کردم از طریق مارکت حالا چکارش کنم

M_Repair
16th November 2011, 05:03
من نرم افزاری که گفتی نصب کردم از طریق مارکت حالا چکارش کنم

باسلام

دوست عزیز اگرنرم افزارX-plore رو نصب کرده ایدازمنوی Tools گزینه Confinguration رو برگزینید و تیک گزینه های Show Hidden file و Show system file رو بزنید وبا Back به صفحه برنامه بریددراین حالت دو درایو C-Dرو مشاهده خواهید کرد که درایو D متعلق به رمتون هست وفایل های هیدن رو مشاهده خواهید کردروی هرکدام ازفولدرهای هیدن شده(مخفی)برید وازمنو گزینه اولی یعنی File وبعدازکشوی بازشده روی گزینه Attributes رو برگزینیدوهرسه تیک رابردارید.توضیحات کامل بود و اگرچنانچه مشکل رفع نشد باکامپیوتررفع کنید.موفق باشید
46255

hamid dj
16th November 2011, 08:16
شررمنده دوست عزیز من کارهای که گفتین انجام دادم به جزمرحله اخر که برنامه من چنین گزینه نداره لطفا راجب کاپیوتر دقیق توضیح بدید

M_Repair
16th November 2011, 14:56
شررمنده دوست عزیز من کارهای که گفتین انجام دادم به جزمرحله اخر که برنامه من چنین گزینه نداره لطفا راجب کاپیوتر دقیق توضیح بدید

باسلام

دوست عزیز ازکنترل پنل ویندوزخود وارد قسمت فولدرآپشن شوید وگزینه های زیررو مطابق شکل زیرعمل کنید.بعدازokکردن یکبارهم به همین شاخه فولدرآپشن بروید امکان دارد سیستم شماهم ویروسی باشه و گزینه های فوق به حالت دیفالت برگرده.بازم عرض میکنم روی درایو ایجادشده دبل کلیک نکیند.

46262

hamid dj
16th November 2011, 19:04
با سلام.دوست عزیز کارهای که گفتین انجام دادم سیستم هم ویروسی نشده تنظیمات با موفقیت سیو میشن.ولی مشکلم همچنان باقی هست پوشه ها حالت شورت کات دارن دارن اگه دابل کلیک نکنم پس چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

M_Repair
16th November 2011, 20:23
باسلام

دوست عزیز علت دبل کلیک نکردن این بود که سیستم شمام ویروسی نشه.توضیحات کامل بودن.طبق عکس زیرعمل کنید و اگرنتونستید مشکل رو برطرف نماییدازپوشه های رمتون عکس بگذارید.

46270

M.Salehi
16th November 2011, 20:36
با سلام.دوست عزیز کارهای که گفتین انجام دادم سیستم هم ویروسی نشده تنظیمات با موفقیت سیو میشن.ولی مشکلم همچنان باقی هست پوشه ها حالت شورت کات دارن دارن اگه دابل کلیک نکنم پس چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

با سلام دوست عزیز توضیحات دوست خوبمون جناب مهدی کاملا دقیق و با توجه به اینکه روی تصویر توضیح دادند کامل هست...
شما میتوانید عکسی از صفحه قرار دهید تا راحتتر راهنمایی کنیم با تشکر

hamid dj
16th November 2011, 22:21
با سلام مشکل حل نشد پوشه شبیه یه شورت کات شدن که باز نمیشن نمیشه اپلود هم کرد برای سایت.لطفا دوستان اگه چیزی میدونن راهنمایی کنم تا مجبورنشم گوشی ریست کنم

hadizamani
17th November 2011, 13:01
سلام
دوست عزیز این مشکل را من به این شکل حل میکنم

اول مموری را با کامپیوتر فاقد ویروس با انتی ویروس اپدیت ویروس کشی میکنم

بعد با این حال هنوز فایلها قابل مشاهده نیست پس به روش زیر عمل میکنم

برنامه را دانلود کنید از زیپ خارج کنید و برنامه را اجرا کنید و طبق تصاویر عمل کنید

hamid dj
17th November 2011, 13:41
با سلام خدمت دوستان مشکل حل نشد من تمام مراحل را رفتم ودراخربرنامه ارور میداد.لطفا دوستان دیگر راهی دارند راهنمایی کنند

M_Repair
17th November 2011, 14:26
با سلام خدمت دوستان مشکل حل نشد من تمام مراحل را رفتم ودراخربرنامه ارور میداد.لطفا دوستان دیگر راهی دارند راهنمایی کنند

باسلام

دوست عزیزتوضیحات بنده روی ویندوز اکس پی بود بهتره رو ویندوز اکس پی امتحان کنید

hamid dj
17th November 2011, 15:25
ایکس پی دیگه گیر نمیاد اگه کسی راهی دیگه داره کمک کنه

M_Repair
17th November 2011, 17:21
ایکس پی دیگه گیر نمیاد اگه کسی راهی دیگه داره کمک کنه

باسلام

دوست عزیز چرا اکس پی گیرنمیاد؟درجاهایی هم اکس پی نیازمیشه.اگر خواستین یبارم با سون میگم اما اگه نتونستین ونشد یکبار فرمت کنید.بد نیست ازمدیران تشکری هم بکیند.

hamid dj
17th November 2011, 17:48
ددیگه تموم شد خسته شدم همه چیزو فورمت کردم لعنت برهرچی ویروس وویروس نویس هست امیدوارم یه روز خوش نببیننننننننننننننننننننن نننننننن

M_Repair
17th November 2011, 19:20
ددیگه تموم شد خسته شدم همه چیزو فورمت کردم لعنت برهرچی ویروس وویروس نویس هست امیدوارم یه روز خوش نببیننننننننننننننننننننن نننننننن

باسلام

دوست عزیزخوب چراعجله کردید؟میذاشتید یکبارم با سون آموزش میدادم.

اما اطلاعات رمتون رو نیازداشتین یکبار رمتون رو ریکاوری کنید.

بازیابی اطلاعات فرمت شده یاازدست رفته ازهارددیسک و... - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=24950)

برنــامه ای بـرای بازیابیه اطلاعات ازدست رفته ازکارتهای حافظه - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=22941)