PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید مودم adsl

germany
20th November 2011, 23:41
سلام بچه ها
چه مارکی پیشنهاد میکنید؟
طرف کفت مودم وایرلس بگیری بهتره
این مودم تو سرعت با مودم دیگه تاثیر داره؟یعنی کمتره یا افت سرغت نداره؟

molten
19th January 2012, 16:58
دوست عزیز . شما مارک های مختلفی از مودم adsl رو می تونی تهیه کنید. مارک های گرون و معروف مثل linksys تا مدل های ارزونتر همگی کار شما رو راه میندازه.

شما اگر مدم معمولی بگیری ، فقط از طریق پرت lan میتونی کامپیوتر یا رسیور رو به مودم متصل کنی . ولی اگر نوع وایر لس رو بگیرید ،میتونید لپ تاپ یا رسیور رو هم از طریف lan و هم از طزیق وایرلس به مودم اتصال بدی.
مودم های وایر لس گرانتر از نو معمولی هستند. قیمت ها هم بر اساس کلاس وایر لس g یا n فرق میکنه.
نوع G ارزونتر هست . برد کمتر و بهنای باند wi fi کمتری نسبت به نوع n داره.
البته برای کار های خانگی همان نوع کلاس g هم کفایت میکنه.
به نظر من شما وایرلس بگیرید چون در آینده به کارتون میاد.
مارکهای موجود در بازار مثل linksys tp-link dlink asus zyxel broadcom هستند.

elc.rgb
19th January 2012, 23:02
به نام خدا

با سلام خدمت شما کاربر عزیز بنده از مودم وایرلس TP-LINKاستفاده میکنم خیلی خوبه

موفق باشید

mohammadbist
19th January 2012, 23:16
سلام دوستان
بنده هم برج دو امسال مودم TPLINK مدل TD-W8950ND خریدم به قیمت 60تومان. وایرلس هم داره. 4تا هم پورت شبکه داره اگه شما میخواهین برای کافی نت استفاده کنین این مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم. در کل ازش راضیم. اگر هم مدل گرون تر میخواهین بگیرین LINKSYS خوبه.

molten
20th January 2012, 02:07
من هم از tp-link 8901 استفاده میکنم . 1 سال میشه که خریداری کردم و کاملا از اون راضی هستم.

zz_amir_zz
20th January 2012, 03:30
اطلاعات کامل دارم دوست عزيز
بگو نياز شما چی هست ؟
و چند نفر ميخوايد مصرف کنيد ؟
و سرعت اينترنت چقدره؟
ديوار های خونه بتون هست؟
هزينه اي که ميخوايد بديد چقدره؟

sandis
20th January 2012, 03:37
Asus Am 602 تو این 2 سالی که داشتم فک کنم کلا یک هفته خاموش بوده !!! 24 ساعت روشنه کارش عالیه ولی فکر نکنم گیرت بیاد 604G هم اگه درتس گفته باشم هست که اون وایرلس هم داره ولی نتونستم گیرش بیارم

TELECOM
20th January 2012, 09:44
سلام
اگر قصدت وایرلس نبود و میخواستی ساده بخری TPLINK جدید نگیر که یه مشکل فنی داره و رو خط نویز میندازه اینو من نمیگم کارشناسای مخابرات میگن.
من الان 3 سال هست از مودم شرکت واف با نام HILINK استفاده میکنم که یک شرکت قدیمی ایرانیست پشتیبانی خوبی هم داره هر چی باشه ما ایرانیم و باید جنس ایرانی به جای آشغال های چینی بخریم.

Sinapars
21st January 2012, 22:40
درود
بنده به شخصه حدود 2.3 سال دارم از مودم Asus وایرلس مدل WL-AM604g
استفاده میکنم
که دارای چهار پورت لن و همچنین وایرلس است
و تا به حال حتی یک بار هم به مشکل بر نخوردم (با اینکه مودم 24 ساعت روشن است)
و واقعا راضیم
موفق باشید

M.Salehi
22nd January 2012, 15:10
با سلام خدمت دوستان عزیز

ظاهرا این دوست خوبمون جناب germany این نظر خواهی رو مطرح کرده و رفته و دیگه سراغش نیومده !!!! چون اثری از نام کاربری ایشون در زیر نظرات کاربران ندیدم !! نمیدونم داریم این راهنمایی رو برای کی انجام میدیم ؟؟
بهرحال بنده هم چند ساله از مودم dlink مدل dsl200 استفاده میکنم ازش راضیم
موفق باشید