PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دربالا آمدن سیستم

mostafa2010
21st November 2011, 11:48
دوستان سلام
سیستمم ازدیروز بالا نمیاد ومشکلش اینه که کامپیوترروکه روشن می کنم بوقشو می زنه ودرمرحله بعد ، بعد از بوق تو همون محیط داس که سیستم سخت افزار رو می شناسه ونمایش میده( از قبیل رم وهارد و....) چند لحظه صفحه ثابت می مونه وبعد یه بوق میزنه و صفحه بعد یه صفحه مشکی رنگ ویه چیزتو مایه های نشانگرموس ( یه خط فاصله ) چشمک میزنه وهمونجورمی مونه وبالا نمیاد.

لطفاراهنمایی فرمایید .
متشکرم

moniri
22nd November 2011, 02:28
دوستان سلام
سیستمم ازدیروز بالا نمیاد ومشکلش اینه که کامپیوترروکه روشن می کنم بوقشو می زنه ودرمرحله بعد ، بعد از بوق تو همون محیط داس که سیستم سخت افزار رو می شناسه ونمایش میده( از قبیل رم وهارد و....) چند لحظه صفحه ثابت می مونه وبعد یه بوق میزنه و صفحه بعد یه صفحه مشکی رنگ ویه چیزتو مایه های نشانگرموس ( یه خط فاصله ) چشمک میزنه وهمونجورمی مونه وبالا نمیاد.

لطفاراهنمایی فرمایید .
متشکرم

سلام دوست عزيز
من در زمينه كامپيوتر زياد خبره نيستم ولي چون مديران اين بخش جواب ندادند در كارشان دخالت مي‌كنم
شما سعي كرديد با Safe Mode سيستم را بالا بياوريد؟
با استفاده از كليد F8 وارد صفحه‌اي مي‌شويد كه يكي از گزينه‌هايش Safe Mode هست از اين طريق ببينيد سيستم بالا مي‌آيد و وارد ويندوز مي‌شود

mostafa2010
23rd November 2011, 15:32
سلام دوست عزيز
من در زمينه كامپيوتر زياد خبره نيستم ولي چون مديران اين بخش جواب ندادند در كارشان دخالت مي‌كنم
شما سعي كرديد با Safe Mode سيستم را بالا بياوريد؟
با استفاده از كليد F8 وارد صفحه‌اي مي‌شويد كه يكي از گزينه‌هايش Safe Mode هست از اين طريق ببينيد سيستم بالا مي‌آيد و وارد ويندوز مي‌شود

سلام
به نظرم مشکل ازهاردمه یه دفعه می شناسه یه دفعه نمی شناسه ...
ضمنا" یکی از پینهای جای سیم دیتای هارد برروی مادربرد کج شده وتو رفته