PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاچ اتوماتیک(برقی)

marboty
21st November 2011, 15:14
با سلام
دوستان در مورد کلاچ اتوماتیک که به تازگی تبلیغات زیادی داره اطلاعات عملی وتجربه رانندگی با آن و بازار فروش این سیستم اگر اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنید

hossein206
21st November 2011, 21:05
پارسال در نمایشگاه شیراز روی یک پراید نصب کرده بودن و قیمت نصب رو 400 میگفتن. بنده از چند نفر که این کارو کردن سوال کردم و به این نتیجه رسیدم که دردسر های نگه داری این سیستم زیاده چون طبق چیزی که اونا میگفتن اون چیزی نیست که مد نظر و مورد احتیاج راننده هست و بطور مثال در سر بالایی ها اون جوری که باید نیم کلاچ نمیکنه و اصطحلاک صفحه کلاچ هم بالا میبره و هر از مدتی هم نیاز به ریگلاژ کردن داره.
با یک کلید روی سر دنده هم میشه از مدار خارجش کرد.

sookhtegi
23rd November 2011, 00:40
با سلام به دوست عزیز
چندتا از دوستان من دارندکه بر روی سمند مدل89 و90 نصب شده ( من هم معلول هستم ولی با ماشین معمولی رانندگی میکنم) و خیلی راضی هستند این سیستم قلق خاص خودش رو داره .

hossein206
23rd November 2011, 22:56
این سیستم در 3 نسل ارائه میشه که بنده فقط نسل اولشو دیدم.

marboty
24th November 2011, 15:13
این سیستم در 3 نسل ارائه میشه که بنده فقط نسل اولشو دیدم.
لطفا بیشتر توضیح بدهید

hossein206
24th November 2011, 17:47
نسل اول نمونه ی پروتوتایپ دستگاه بوده و دائما نیاز به ریگلاژ داشته در نسل 2 و 3 هم باگهای نرم افزاریش رفع شده و عکسالعملش به فرمان راننده زیاد شده (طبق ادعای سازنده)