PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای کویل ثانویه A

sajadnasirpor
29th November 2011, 18:26
با سلام خدمت اساتید بزرگ یه پژو 405 مدل 84 اومدپیشم که بد کار میکرد به دیاگ زدم دیدم خطای کویل ثانویه A1.4 رو نشون میده یه کویل عوض کردم دیدم خطا رفت و مشکل حل شد امروز دوباره اومد دیدم خطای کویل رو میده دوباره کویل رو عوض کردم دیدم مشکل درست شد شمعاشو باز کردم دیدم از اون شمعهایی انداختن روش که سه سر ویه حلقه داره روش داره شمع ها رو عوض کردم و ماشین یه کمی درست شد و الان این مشکل رو داره که وقتی محکم گاز میدی دوباره خطای کویل رو میده و ماشین خوب گاز نمیخوره مشکل از چی میتونه باشه با تشکر:1205219183:

omeed_1355
29th November 2011, 19:42
با سلام خدمت اساتید بزرگ یه پژو 405 مدل 84 اومدپیشم که بد کار میکرد به دیاگ زدم دیدم خطای کویل ثانویه A1.4 رو نشون میده یه کویل عوض کردم دیدم خطا رفت و مشکل حل شد امروز دوباره اومد دیدم خطای کویل رو میده دوباره کویل رو عوض کردم دیدم مشکل درست شد شمعاشو باز کردم دیدم از اون شمعهایی انداختن روش که سه سر ویه حلقه داره روش داره شمع ها رو عوض کردم و ماشین یه کمی درست شد و الان این مشکل رو داره که وقتی محکم گاز میدی دوباره خطای کویل رو میده و ماشین خوب گاز نمیخوره مشکل از چی میتونه باشه با تشکر:1205219183:

سلام
سوکت ورودی کویل رو چک کنید
2.وایر شمع رو هم عوض کنید دوست من

sajadnasirpor
29th November 2011, 19:50
با سلام وایر ها هم عوض شده و سوکت رو هم چک کردم مونده فقط ایسیو

حميد ذوالعلا
29th November 2011, 20:51
سلام
مشكل از سيم كشي ميباشد.

sajadnasirpor
30th November 2011, 11:10
با سلام من دو تا پشت سر هم کویل عوض کردم کویل رو که عوض میکنم یک ساعت درست کار میکند ولی بعد از دو سه ساعت باز هم خطای کویل رو میده آقای حمید کجای سیمکشی رو چک کنم چون هر جا که به نظرم میرسید رو چک کردم مشکل میتونه از ایسیو باشه با تشکر

omeed_1355
30th November 2011, 13:08
با سلام من دو تا پشت سر هم کویل عوض کردم کویل رو که عوض میکنم یک ساعت درست کار میکند ولی بعد از دو سه ساعت باز هم خطای کویل رو میده آقای حمید کجای سیمکشی رو چک کنم چون هر جا که به نظرم میرسید رو چک کردم مشکل میتونه از ایسیو باشه با تشکر

سلام
دوست من شما اول سوکت ecuرو آزاد بفرما و بعد سوکت کویل رو جدا کنید تک تک سبم های سوکت نیاید به بدنه راه بدن اونارو با لامپ تست یا با اهم متر جک کنید

sajadnasirpor
30th November 2011, 13:26
سلام ماشین رو که روشن کردم دیدم درست کار میکنه اول صبح ماشین که کم کم گرم شد شروع کرد به خطا دادن کویل 1.4 و گاز نخوردن دوباره با یه ایسیو اس 2000 والو پی ال سی امتحان کردم دیدم مشکل حل شد و ماشین گاز خورد و خطای کویل رو نداد حالا مشکل از ایسیو هست کدوم ایسی رو باید فلش بزنم با تشکر

omeed_1355
30th November 2011, 15:48
سلام ماشین رو که روشن کردم دیدم درست کار میکنه اول صبح ماشین که کم کم گرم شد شروع کرد به خطا دادن کویل 1.4 و گاز نخوردن دوباره با یه ایسیو اس 2000 والو پی ال سی امتحان کردم دیدم مشکل حل شد و ماشین گاز خورد و خطای کویل رو نداد حالا مشکل از ایسیو هست کدوم ایسی رو باید فلش بزنم با تشکر

سلام
آی سی کویل1.4 رو عوض کن

sajadnasirpor
30th November 2011, 16:03
با سلام همون ایسی VB029 هستش دیگه مربوط به برنامه فلش که نمیشه با تشکر

حميد ذوالعلا
1st December 2011, 01:26
سلام
ecu امتحاني كه گذاشتيد لااقل 3 الي 4 ساعت بايد كار كند تا مطمئن شويد ايراد از ecu است.
90درصد ايرادي كه شما فرموديد مربوط به سيم كشي است.

sajadnasirpor
1st December 2011, 11:05
سلام موقع گرم شدن ماشین این خطا که میومد با یه ایسیو دیگه امتحان کردم هم ماشین خوب گاز خورد و هم خطا رفت و تقریبا حدود 20 دقیقه رو ماشین کار کرد و اصلا مشکلی نداشت و دوباره ایسیو خودش رو جا زدم دیدم شروع به خطا دادن کرد و ماشین گاز نخورد و ایسیو ماشین رو باز کردم و چون ایسی وی بی 029 رو نداشتم رفتم یکی از تعمیر کاران ایسیو یه دست دومش رو بهم داد ایسی رو که عوض کردم دیدم بدتر شد از قبلشم بدتر گاز نخورد و دوباره ایسی خودش رو جا زدم دیدم مثل قبلشم کار نمیکنه به هر کسی زنگ زدم گفت از ایسی وی بی 029 نداره حالا چیکار کنم با تشکر

sajadnasirpor
1st December 2011, 18:35
با سلام مشکل خطای کویل موقع گرم شدن ماشین با تعویض ایسی وی بی 029 حل شد با تشکر از همه دوستان که در این مشکل مرا راهنمایی کردند

sajadnasirpor
9th December 2011, 18:35
با سلام ایسیویی که با تعویض ای اس وی بی 029 مشکل خطای کویلش حل شده بود امروز اومد پیشم گفت باز هم ماشین بد کار میکند و تست زدم دیدم خطای سنسور اکسیژن و ناک سنسور میده آیا باز هم مشکل میتونه از ایسیو باشه چون مشتری میگه بعد از تعمیر ایسیو این خطا اومده و قبلا این مشکل رو نداشت با تشکر

m.aminifar
9th December 2011, 20:08
با سلام ایسیویی که با تعویض ای اس وی بی 029 مشکل خطای کویلش حل شده بود امروز اومد پیشم گفت باز هم ماشین بد کار میکند و تست زدم دیدم خطای سنسور اکسیژن و ناک سنسور میده آیا باز هم مشکل میتونه از ایسیو باشه چون مشتری میگه بعد از تعمیر ایسیو این خطا اومده و قبلا این مشکل رو نداشت با تشکر

خطای ناک میتونه از بد کار کردن خودرو باشه بد کار کردن خودرو هم از سنسور اکسیژن شما یک سنسور اکسیژن تعویض کنید باید ایراد بر طرف بشه (سنسور اکسیژن اصلی استفاده کنید)بعد از تعویض سنسور اکسیژن اگر میتونین ایسیو فلش کنید

sajadnasirpor
10th December 2011, 10:55
با سلام ایسیو رو فلش زدم به مشتری میگم ربطی به تعمیر ایسیو نداره و اون قسمت فقط مال کویل بود قبول نمیکنه و میگه قبلا من این خطا ها رو نداشتم بعد از تعمیر ایسیو اومده با تشکر

omeed_1355
10th December 2011, 13:03
با سلام ایسیو رو فلش زدم به مشتری میگم ربطی به تعمیر ایسیو نداره و اون قسمت فقط مال کویل بود قبول نمیکنه و میگه قبلا من این خطا ها رو نداشتم بعد از تعمیر ایسیو اومده با تشکر

سلام
دوست من با فلش مشکل حل شد یا نه

sajadnasirpor
10th December 2011, 14:18
نه با فلش حل نشد خطا رو پاک میکنم بعد از یه ساعت میاد

omeed_1355
10th December 2011, 16:25
نه با فلش حل نشد خطا رو پاک میکنم بعد از یه ساعت میاد

سلام
دوست من با یه سنسور اکسیژن دیگه جک کردید ببین مشکل حل میشه یا نه به فرمایش جناب امینی فر بد کار کردن باعث لرزش و ضربه زدن باعث روشن شدن ناک میشود

kimiam
1st February 2012, 02:17
در مرحله اول خطای ثانویه A,Bاز سنسور دور موتور هست پشت سوکت یاخود سنسورAسیم سبز رنگ Bسیم قرمز رنگ//////درحالت تعودض ECUاگر مشکل حل شود اول پایه های ICکوئل لحیم کاری شود اگرجواب نداد یک سیم ازپایه خروجی ICبه خروجیECU/M1G3 وصل گردد////////////

kimiam
1st February 2012, 02:24
ECU چه مدل S2000 هست

sajadnasirpor
1st February 2012, 13:32
ECU چه مدل S2000 هست
سلام دوست عزیز ایسیو s2000 10 بود و من با یه ایسیو دیگه والو امتحان کردم مشکل حل شد و ایسیو خودش رو باز کردم و ای سی وی بی 029 رو عوض کردم که مشکل حل شد بعدا مشتری پس از دو روز اومد گفت ماشین بازم بد کار میکنه دیاگ زدم دیدم خطای سنسور اکسیژن رو میده خطا رو پاک کردم مشکل حل شد دوباره بعد از دو روز اومد گفت بازم ماشین بد کار میکنه دیاگ زدم دیدم خطای ناک با سنسور اکسیژن رو میده به مشتری گفتم باید سنسور اکسیژن عوض بشه قبول نکرد و گفت من قبل از تعمیر ایسیو خطای سنسور اکسیژن نداشتم و بحثمون شد و منم گفتم ربطی به تعمیر ایسیو نداره و مشتری ماشین رو برد جای دیگه حالا نمیدونم از چیش بود که فکر میکنم درستش کردن حالا نظر شما در مورد این خطایی که بعد از تعویض آی سی وی بی 029 بوجود اومده بود چیه با تشکر

vafadar
1st February 2012, 23:50
سلام دوست من وقتی اهم سیم پیچ اولیه پائین بیاد این ایراد رخ میده .به چند دلیل .نیم سوز شدن کویل .سولفاته در اتصالات یا اشکال در دسته سیم .خرابی ترانزیستور قدرت خروجی از ایسیو که وقتی سرد هست خوبه ولی این که داغ میشه درست کار نمیکنه . و خطا میزنه شما مسیر ایسیو تا کویل را جدا سیم کشی کنید اگه حل نشد ایراد از ترانزیستر هست.

ali5111
23rd August 2016, 22:17
با سلام
سیم کشی از نظر اتصالی بین شیلد با برق یا پالس چک شود