PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل کیلومتر تویوتا کرولا و لندکروز نسل جدید

aidin.r.o
2nd December 2011, 18:09
با سلام به همگی
من هم برای ادای دین به انجمن کیانست بابت اطلاعات و برنامه ها و آموزشهایی که اینجا از دوستان و اساتید محترم یاد گرفتم دوتا فایل زیر رو قرار میدم . امیدوارم که به کار دوستان و همکاران خوب و عزیزم بیاد .

1-فایل اییپرام کیلومتر تویوتا کرولا 2010 کارکرد 15148 شماره آیسی 93C56B (موقع خوندن اییپرام دقت کنین که درست انتخاب کنین )
2-فایل اییپرام کیلومتر تویوتا لندکروز 2009 کارکرد 90 هزار و خورده ای شماره آیسی 93A86 (حتما دقت کنین که درست انتخاب کنین چون یه بار خودم سر این انتخاب اشتباه که مقصرش هم تاکوسافت بود و نوع آیسی رو 93C86 نوشته داشتم یه آمپر لندکروز V6 رو به فنا میدادم !!) ضمنا آمپر لندکروز V6 با V8 فرقی نداره و هر دوتاش از همین فایل و الگوریتم استفاده میشه .
عکس آمپر لندکروز V8 رو هم پیوست کردم . آیسی اییپرام تو عکس دقیقا زیر آیسی میکرو قرار داره .
امیدوارم مفید باشه .

wilsonusa2000
12th January 2012, 19:44
با سلام فایل ایپرام تویوتا کرولا مدل 2005 را اگه داشته باشین می خواستم . با تشکر