PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتـــ و مشکلاتـــ نرم افزاری فقط در این تایپیکـــ

mostafa2010
12th September 2011, 08:03
سلام

دوستان لطفا" یه نزم افزارساده وکم حج جهت رایت سی ودی وی دی وایمیج گیری معرفی نمایید .برای یکی از دوستان می خوام من نرو 9 رو براشون نصب کردم سیستمش سرعت پایینه خیلی سرعتش کند شده والان پاک هم نمیشه ارور send و dont send می ده .
لطفا راهنمایی نمایید .
ممنون

Armin2009
12th September 2011, 10:16
سلام

دوستان لطفا" یه نزم افزارساده وکم حج جهت رایت سی ودی وی دی وایمیج گیری معرفی نمایید .برای یکی از دوستان می خوام من نرو 9 رو براشون نصب کردم سیستمش سرعت پایینه خیلی سرعتش کند شده والان پاک هم نمیشه ارور send و dont send می ده .
لطفا راهنمایی نمایید .
ممنون

سلام
دوست عزیز اینو تست بزن ببین به دردت میخوره

mostafa2010
17th September 2011, 14:28
سلام
دوست عزیز اینو تست بزن ببین به دردت میخوره
این که گزینه رایت نداره ...

barrdia12q
17th September 2011, 17:35
سلام

لطفا راهنمایی نمایید .
ممنون
از این نرم افزار استفاده کن، بر خلاف کم حجم بودنش بسیار کاربردی است. انشاالله بدردت بخوره.
حتما اعلام نتیجه فرمایید

behzad2012
26th November 2011, 16:57
باسلام خدمت دوستان واساتید
من قبلا با نرم افزارediusورژن5کارکردم مشکلی نداشتم ولی ورژن6.2رانصب کردم نمی تونم کپچر کنم یعنی گزینه ویدئو کپچر فعال نیست ایا این یک تنظیم خاصی دارد یامشکل دیگه است درضمن من چندنسخه دیگه هم از بازار خریدم باز گزینه کپچر فعال نیست خواهش می کنم اگه کسی از دوستان می داند طریقه کپچر با ediusورژن6.2را بام توضیح دهد
باتشکر

mostafa2010
10th December 2011, 09:38
سلام خسته نباشید
دوستان آنتی ویروسی که بنده روی سیستمم اسنفاده می کنم نود 32 هستش وهمیشه با یوزروپسوردهای توی سایتهای مختلف آپ دیتش می کردم تا همین دیروز هم راحت آپ دیت شد ولی امروزبا یوزر وپسورد جدید وبرای 19/09/90 آپ دیت نمیشه ومیگه EXPIRED شده اینم بگم که این ورژنو همین دیروز نصب کردم .
لطفاراهنمایی فرمایید
متشکرم

barrdia12q
13th December 2011, 00:51
سلام خسته نباشید
دوستان آنتی ویروسی که بنده روی سیستمم اسنفاده می کنم نود 32 هستش وهمیشه با یوزروپسوردهای توی سایتهای مختلف آپ دیتش می کردم تا همین دیروز هم راحت آپ دیت شد ولی امروزبا یوزر وپسورد جدید وبرای 19/09/90 آپ دیت نمیشه ومیگه EXPIRED شده اینم بگم که این ورژنو همین دیروز نصب کردم .
لطفاراهنمایی فرمایید
متشکرم
طوری که مشخص است شما از ورژن 5 استفاده میکنید برای اینکار شمل ابتدا طبق ترفند لینک زیر استفاده کنید.

راهی بدون دردسر برای فعال کردن دکمه Edit در نسخه 5نود 32 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=37308)
حال میتوانید ااز لینک زیر برای اینکه بدون اینکه یوزرنیم و پسوردی به نود خود بدهید این آنتی ویروس را آپدیت کنید.

آپديت ***** بدون يوزر پسورد - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=18444)

morteza 0228
13th December 2011, 01:32
سلام خسته نباشید
لطفاراهنمایی فرمایید
متشکرم

دوست عزیز چندی پیش یه برنامه به همراه اموزش برای نود32 از کیانست گرفتم اسمش
NodLogin.10.0.59 fبود با استفاده از این نرم افزار یوزر و پسورد همون روز رو برات تهیه میکنه
موفق باشید.:(81):

barrdia12q
13th December 2011, 01:36
دوست عزیز چندی پیش یه برنامه به همراه اموزش برای نود32 از کیانست گرفتم اسمش
NodLogin.10.0.59 fبود با استفاده از این نرم افزار یوزر و پسورد همون روز رو برات تهیه میکنه
موفق باشید.:(81):
بله دوست عزیز این نرم افزار رو خودم گذاشته بودم منمون از توجهت اینم راه خوبیه

morteza 0228
14th December 2011, 16:23
بله دوست عزیز این نرم افزار رو خودم گذاشته بودم منمون از توجهت اینم راه خوبیه

دمت گرم:0018:

M.Salehi
14th December 2011, 17:34
سلام خسته نباشید
لطفاراهنمایی فرمایید
متشکرم

با سلام وتشکر از دوستان عزیز جناب قاسم و مرتضی عزیز
اقا مصطفی بهترین روش همون استفاده از آپدیت سرور هست شما یکبار زحمت تنظیم سرور رو میکشید و دیگه کاری نمیکنید و با خیال راحت استفاده میکنید که توضیحات اون رو در پست اول جناب قاسم دوست خوبم قرار دادند

SONY 3D
18th December 2011, 18:14
با سلام

بعد از وارد شدن به چت در طی 5 ثانیه از چت به صورت اتوماتیک خارج میشود و این پیام را میدهد اساتید راهنمایی فرمایید
System: You are using an old version of Yahoo! Messenger. Please upgrade to the latest version.

M_Repair
18th December 2011, 18:27
با سلام

بعد از وارد شدن به چت در طی 5 ثانیه از چت به صورت اتوماتیک خارج میشود و این پیام را میدهد اساتید راهنمایی فرمایید
System: You are using an old version of Yahoo! Messenger. Please upgrade to the latest version.

باسلام

این پیغام مبنی بر آن هستش که ورزن یاهوی شما قدیمی میباشد و یاهو مسنجر جدید رو دانلود ونصب نمایید مشکل برطرف خواهد شد

دانلود Yahoo! Messenger 11.5.0.152 Final - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=36840)

SONY 3D
18th December 2011, 19:11
با سلام

من دانلود نمودم ولیکن مشکل دارد نصب نمیشود

mostafa2010
28th December 2011, 08:54
سلام دوستان ومدیران محترم

یه کاری برای من پیش اومده که من باید یه سری سوالات عربی و ریاضی رو تایپ وتهیه کنم لطفا" راهنمایی فرمایید که برای اعراب سوالات عربی ( همون آ ای او ) از چه نرم افزاری می شه استفاده کرد که راحت باشه وهمچنین فرمولهای ریاضی می دونم توی world هم هست ولی نمی دونم کدوم نوار ابزار .

لطفا راهنمایی فرمایید
متشکرم

barrdia12q
29th December 2011, 13:29
سلام دوستان ومدیران محترم

یه کاری برای من پیش اومده که من باید یه سری سوالات عربی و ریاضی رو تایپ وتهیه کنم لطفا" راهنمایی فرمایید که برای اعراب سوالات عربی ( همون آ ای او ) از چه نرم افزاری می شه استفاده کرد که راحت باشه وهمچنین فرمولهای ریاضی می دونم توی world هم هست ولی نمی دونم کدوم نوار ابزار .

لطفا راهنمایی فرمایید
متشکرم

دوست عزیز برای اعراب گذاری مثلا میخواهید بنویسید اً شما باید هر حرفی که در آخر بود را نوشته و سپس دکمه shift و Q را باهم بزنید. و برای اٌ SHIFT و W وبرای اٍ SHIFT و E را ترکیبی استفاده کنید.
حالا برای نوشتن فرمول های ریاضی هم از سربرگ INSERT میتوانید استفاده کنید. برای این کار insert symbol و یا insert Equation استفاده کنید. هریک کارایی خاص خود را دارد. سوال دیگری باشد در خدمتتان هستیم

jack00
29th December 2011, 15:26
راهنمایی کنید لطفن

درود بر همگی
من یه مودم hsdpa دارم
توضیح : مودم کمی از فلش مموری بزرگتره و از طریق یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه و اتوران هست
داخل مودم یک سیمکارت قرار میگیره ( ترجیحن ایرانسل ) بسته ی 2گیگابایت ماهانه را فعال میکنم و با سرعت واقعی 25 تا 30 کیلوبایت
دانلود میکنم .
مشکل من اینه : نمیتونم مودمما کانفیگ بکنم
مودمهای adsl به راحتی کانفیگ میشن . به صورت آف لاین توی آدرس بار اکسپورر مینویسیم 1921680101 و بقیه ی مراحل ...
ولی مودم یو اس بی را نمیتونم کانفیگ کنم
لطفن اگه دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمک کنه .
سپـــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــاس

mostafa2010
31st December 2011, 08:01
دوست عزیز برای اعراب گذاری مثلا میخواهید بنویسید اً شما باید هر حرفی که در آخر بود را نوشته و سپس دکمه shift و Q را باهم بزنید. و برای اٌ SHIFT و W وبرای اٍ SHIFT و E را ترکیبی استفاده کنید.
حالا برای نوشتن فرمول های ریاضی هم از سربرگ INSERT میتوانید استفاده کنید. برای این کار insert symbol و یا insert Equation استفاده کنید. هریک کارایی خاص خود را دارد. سوال دیگری باشد در خدمتتان هستیم

متشکر جناب قاسمی
حالا اگه بخوام بری اعراب گذاری مثلا" برای یک کلمه برای حروف وسط کلمه اعراب بگذارم چیکار باید بکنم؟ ( منظورم فتحه کسره وضمه )مطمئنا برای این کار یه نرم افزار باید باشه .

بازم ممنون

barrdia12q
1st January 2012, 08:36
متشکر جناب قاسمی
حالا اگه بخوام بری اعراب گذاری مثلا" برای یک کلمه برای حروف وسط کلمه اعراب بگذارم چیکار باید بکنم؟ ( منظورم فتحه کسره وضمه )مطمئنا برای این کار یه نرم افزار باید باشه .

بازم ممنون
نه هیچ نرم افزاری لازم نیست شما بر روی هر حرفی که میخواهید اعراب را بگذارید ابتدا آن حرف را نوشته سپس برای کسره shift+d و برای فتحه shift+A و ضمه shift+S استفاده کنید و سپس سایر حروف را بنویسید همچنین برای گذاشتن تشدید sift+F و همزه shift+G
مانند یَذَهَبوُنِ

Ahmad20
4th February 2012, 18:21
درود
من واسه ساخت فایل های PDF از نرم افزار Expert PDF 7 استفاده میکنم که بعد از ساخت فایل نام شرکت سازنده در زیر متون یا عکس ها به طور کم رنگ قرار می گیره.
تنظیماتی در برنامه باید باشه که بتوان نام را تغییر داد مثلا به KIANSAT یا ....
از دوستان کسی در مورد نحوه ی این تغییرات اطلاعی داره.

no0bsaibot
4th February 2012, 20:26
راهنمایی کنید لطفن

درود بر همگی
من یه مودم hsdpa دارم
توضیح : مودم کمی از فلش مموری بزرگتره و از طریق یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه و اتوران هست
داخل مودم یک سیمکارت قرار میگیره ( ترجیحن ایرانسل ) بسته ی 2گیگابایت ماهانه را فعال میکنم و با سرعت واقعی 25 تا 30 کیلوبایت
دانلود میکنم .
مشکل من اینه : نمیتونم مودمما کانفیگ بکنم
مودمهای adsl به راحتی کانفیگ میشن . به صورت آف لاین توی آدرس بار اکسپورر مینویسیم 1921680101 و بقیه ی مراحل ...
ولی مودم یو اس بی را نمیتونم کانفیگ کنم
لطفن اگه دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمک کنه .
سپـــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــاس

دوست عزیز مودم ADSL روتر دارد که شما میتوانیدان را کانفیگ کنید مودم سیمکارت همان مودم گوشی هست شما نمیتوانید تغییری در ان ایجاد کنید

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

با سلام

من دانلود نمودم ولیکن مشکل دارد نصب نمیشود

برای نصب یاهو جدید اگر ارور میدهد کلا ورژن قدیمی رو پاک کنید و بعد نصب کنید ورژن جدید رو

barrdia12q
4th February 2012, 20:26
درود
من واسه ساخت فایل های PDF از نرم افزار Expert PDF 7 استفاده میکنم که بعد از ساخت فایل نام شرکت سازنده در زیر متون یا عکس ها به طور کم رنگ قرار می گیره.
تنظیماتی در برنامه باید باشه که بتوان نام را تغییر داد مثلا به KIANSAT یا ....
از دوستان کسی در مورد نحوه ی این تغییرات اطلاعی داره.

دوست عزیزم احمدجان از برنامه pdf watemark remover استفاده کن

bahrami63
17th February 2012, 15:27
باسلام
من هنگام نصب پاور دی وی دی 12 با این خطا مواجه میشم:
required installation file in missing(7z.exe
لطفا کمک کنید
مرسی

barrdia12q
17th February 2012, 16:13
باسلام
من هنگام نصب پاور دی وی دی 12 با این خطا مواجه میشم:
required installation file in missing(7z.exe
لطفا کمک کنید
مرسی
دوست عزیز آیا این فایل را از اینترنت دانلود کرده اید؟ به احتمال زیاد یکی از فایلها ناقص است.
راه دیگر را تست کن ونتیجه را اعلام کن ابتدا به مسیر C:\Program Files برو و فولدر InstallShield Installation Information را پیدا و به InstallShield Installation Information.old تغییر نام بده و بار دیگر برنامه دوباره نصب کن.

bahrami63
17th February 2012, 22:01
بله دوست عزیز از ایترنت گرفتم قبلا نصب هم میشد ولی من کامپوتررا ریجستری کردم وبعضی فال هاش رو پاک کردم(پاک کردن ناقص)بعد که همه فایل هاشو پاک کردم دوباره نصب نشد و این خطا را داد
.................................................. ............
این فولدر را در پروگرام فایل پیدا نکردم!!!

barrdia12q
18th February 2012, 08:34
بله دوست عزیز از ایترنت گرفتم قبلا نصب هم میشد ولی من کامپوتررا ریجستری کردم وبعضی فال هاش رو پاک کردم(پاک کردن ناقص)بعد که همه فایل هاشو پاک کردم دوباره نصب نشد و این خطا را داد
.................................................. ............
این فولدر را در پروگرام فایل پیدا نکردم!!!
پس حدسم درست بوده است شما از برنامه هایی مانند advanced registry clear و registry winner و یا tuneup utilities و برنامه رایگان و کاربردی ccleaner استفاده کن . تا ریجستری های باقیمانده از برنامه ات را حذف سپس کامپیوتر را ریست کن و دوباره برنامه را نصب کن.

این فولدر حتما موجود هست. دقت کنید. شاید hidden باشد . از سربرگ tools گزینه folder option و سپس صفحه آمده سربرگ view و حالا گزینه show hidden file and folder را تک دار کنید. یا میتوانید این نام را سرچ کنید.

bahrami63
18th February 2012, 22:56
با سپاس فراوان
مشکل من حل شد(با اضافه کردن old به آخر اسم)

jacksoon
12th May 2012, 19:11
سلام
من از گوگل کروم و فایر فاکس استفاده میکنم
جدیدا داخل بعضی سایت ها که میشم همش دانلود منیجر میگه باید این فایل رو دانلود کنی
دانلود هم که میکنم فقط صفحه هستش و هیچی نیست
هر کاری میکنم همش میاد میگه دانلود کن
ممنون اگه راهنمایی کنید

http://up98.org/upload/server1/02/j/r2j4fbkfg5jkx5gw6qgq.png

K.Engineer
3rd July 2012, 19:03
سلام
جدیدا داخل بعضی سایت ها که میشم همش دانلود منیجر میگه باید این فایل رو دانلود کنی
ممنون اگه راهنمایی کنید

با سلام
این پیام مربوط به اضافه کردن وب سایت مربوطه به علاقمندی ها یا همان bookmarks مرورگرتان هست.مشکلی خاصی نیست .میتونید کنسل کنید یا با تنظیم کردن قسمت دانلود مرورگرتون این مشکل رو رفع نمایید.

barrdia12q
3rd July 2012, 19:25
سلام
ممنون اگه راهنمایی کنید

برای نیامدن این صفحه مزاحم شما وارد سربرگ download سپس گزینه آخر option و سپس قسمت file types گزینه edit list را بزنید. حال میتوانی آدرس جلوی url اون صفحه ای را که مرتبا باز میشود با زدن دکمه add اضافه کنید و یا میتوانید با زدن تیک گزینه show the dialog to add to add an address to the list ..... به هر آدرسی که رفتی و صفحه اینچنینی به صورت اتوماتیک باز شدن با زدن cancel صفحه دیگری باز میشود که با زدن تیک donot start donloading automatically from this site و سپس ok و کار تمام است.

التمیمی
26th September 2012, 13:01
با سلام
خدمت دوستان
امروز وقتی کامپیوتر را روشن کردم با پیغام اخطار و قفل شدن کامپیوتر توسط پلیس بریتانیا مواجه شدم
جالب اینجاست که حروف در هم بر هم و از چپ به راست و متقطع بوده و پرچو ایران بروی صفحه مانیتور میباشد . و پیغام پرداخت غرامت 100 یور را خواستار ند
چاره و راه حل چیست

hasank
23rd October 2012, 19:26
سلام :
نیاز به نرم افزاری دارم تا در فایل های pdf مانند سرویس منوآل ، بتوانم بخش های ناکارآمد آنرا حذف کنم
که در اینصورت مهمترین قسمت خواسته اینجانب محقق گردیده

و اگر علاوه بر هدف فوق ، چنانچه بتوانم توضیحاتی را در حاشیه متن آنها اضافه کنم ایده آل خواهد بود.

سپاس

abbasg4
4th February 2013, 22:51
درود چند روزی هستش که با یاهو نمیتونم کانکت بشم گفتم شاید به دلایل امنیتی باشه پاسورد رو هم عوض کردم اما بازم کانکت نمیشه همش با این 2 ارور که عکسش رو گذاشتم مواجه میشم شما میگید مشکل از کجاست

66428

66427

داوودی فر
5th February 2013, 00:46
درود چند روزی هستش که با یاهو نمیتونم کانکت بشم گفتم شاید به دلایل امنیتی باشه پاسورد رو هم عوض کردم اما بازم کانکت نمیشه همش با این 2 ارور که عکسش رو گذاشتم مواجه میشم شما میگید مشکل از کجاست

66428

66427

سلام من معمولا وقتی سرعت اینترنتم پایینه این مشکلو دارم
و در بعضی مواقع هم حالت متصل شدن به اینترنت را مثلا به دیال اپ یا ای دی اس ال یا یک گزینه دیگه ای داره تغییر داده ام وصل شده این حالت ها رو می تونی در سر برگ مسنجر پیدا کنی موفق باشی.

shok53
23rd May 2013, 15:08
دوستان میخواستم بدونم بخش مربوط به یوزر و پسورد نود 32 چرا حذف شده و برای آپدیت چیکار باید بکنیم؟ با تشکر

M.Salehi
23rd May 2013, 16:40
دوستان میخواستم بدونم بخش مربوط به یوزر و پسورد نود 32 چرا حذف شده و برای آپدیت چیکار باید بکنیم؟ با تشکر

سلام دوست عزیز
این بخش باعث شده بود که سایت توسط شرکتهای سازنده آنتی ویروس بخصوص نود32 تو بلک لیست قرار بگیره
به همین دلیل برای جلوگیری از مشکلات کاربران در استفاده از سایت این بخشها حذف شدند

موفق باشید

ahuraonline
10th June 2013, 13:05
نرم افزار VPNorder رو که می خوام اجرا کنم ارور زیر را نشون میده.
70436

SHAHRAM MOOTOR
23rd July 2013, 21:36
سالام میخواستم هارد اس اس دی بخرم بذارم داخل کیس و هدف از این کار هم بالا بردن سرعت ویندوز و سرعت کانورت کردن دستکاه رو بالا ببرم ایا این کار تاثیری داره و اگر تاثیری داره چه مارکی بخرم وچند کیگ باشه با تشکر

M.Salehi
25th July 2013, 12:07
سالام میخواستم هارد اس اس دی بخرم بذارم داخل کیس و هدف از این کار هم بالا بردن سرعت ویندوز و سرعت کانورت کردن دستکاه رو بالا ببرم ایا این کار تاثیری داره و اگر تاثیری داره چه مارکی بخرم وچند کیگ باشه با تشکر

سلام
دوست عزیز هارد SSD نسل جدید هارد دیسک هست که نسبت به هاردهای معمولی سرعت تبادل اطلاعاتش چندین برابر هست
مصرف انرژی پایین تری داره طول عمرش بیشتره صدا نداره ..... وکلی مزیت دیگه
ولی قیمت نصبتا بالایی داره بنظر من مارکهای
INTEL/SILICON POWER/ADATA
جزو بهترینها هستند

درمورد قیمت بطور مثال به سایت زیر مراجعه کنید

اینجا (http://www.digionline.ir/allprovince/viewcat/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-SSD-/cat=20105)

kingg
17th October 2013, 03:07
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترممن دیروز ویندوزمو عوض کردم و همه خوب پیش رفت ولی وقتی کامپیوترو از منوی استارت خاموش میکونم سیستم کامل خاموش نمیشه و باید دستی با دکمه پاور کیس خاموش کنم.در ضمن این پیغامو هم میده:it is now safe to turn of the cumpioterلطفا اساتید عزیز راهنمایی کنید.

M.Salehi
17th October 2013, 12:32
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترممن دیروز ویندوزمو عوض کردم و همه خوب پیش رفت ولی وقتی کامپیوترو از منوی استارت خاموش میکونم سیستم کامل خاموش نمیشه و باید دستی با دکمه پاور کیس خاموش کنم.در ضمن این پیغامو هم میده:it is now safe to turn of the cumpioterلطفا اساتید عزیز راهنمایی کنید.

سلام
این مشکل بیشتر روی سیستم های قدیمی دیده شده که ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 نصب میکنن

شما این روش رو استفاده کنید

رفع مشکل خطای Now Safe to Turn Off Your Computer هنگام خاموش کردن سیستم

به مسیر زیر بروید :

control panel

power options

(Apm) رو برنید ویک گزینه به اسم (Enable Advanced power Management support) رو تیک دار کنید.

اگه استندبای هم کار نمی کنه می تونید با فعال کردن هایبرنیت مشکل رو کاملا حل کنید.

اگه جواب نداد یه نگاهی به لینک زیر بندازید

It is now safe to turn off your computer! (http://en.kioskea.net/faq/1963-it-is-now-safe-to-turn-off-your-computer)

موفق باشید

kingg
18th October 2013, 00:30
m.salehi عزیز از توجه شما کمال تشکر دارم.با راهنمایی درست شما مشکلم حل شد.

Taghi-
13th December 2013, 14:37
سلام وخسته نباشید ببخشید
من ی فایلی رو از سیستمم پاک کردم الان نمیتونم با مرورگر فایرفاکس ورژن2.50فایلهای تصویری رو ببینم
یعنی ی لحظه تصویر اون کیلیپ میاد وقتی رو تصویرplayمیزنم هیچی نشون نمیده
فلش پلیر

Adobe.Flash.Player.11.9.900.170.firefox

هم دوباره نصب کردم بازم درست نشده
لطفآ راهنمایی کامل کنید
زیاد وارد نیستم
windose7ultimat 32bit

M.Salehi
13th December 2013, 16:19
سلام وخسته نباشید ببخشید
من ی فایلی رو از سیستمم پاک کردم الان نمیتونم با مرورگر فایرفاکس ورژن2.50فایلهای تصویری رو ببینم
یعنی ی لحظه تصویر اون کیلیپ میاد وقتی رو تصویرplayمیزنم هیچی نشون نمیده
فلش پلیر

Adobe.Flash.Player.11.9.900.170.firefox

هم دوباره نصب کردم بازم درست نشده
لطفآ راهنمایی کامل کنید
زیاد وارد نیستم
windose7ultimat 32bit

سلام دوست عزیز

شما مرورگر موزیلا رو آپدیت کنید یا اینکه ورژن 26 رو دانلود و نصب کنید
آپدیت اون راحتتره آگه مراحل آپدیت رو نمیدونید بفرمایید
تا عرض کنم

موفق باشید

Taghi-
13th December 2013, 19:18
سلام دوست عزیز

شما مرورگر موزیلا رو آپدیت کنید یا اینکه ورژن 26 رو دانلود و نصب کنید
آپدیت اون راحتتره آگه مراحل آپدیت رو نمیدونید بفرمایید
تا عرض کنم

موفق باشید

بله قربان بفرمایید
منظورتون اینه که همین ورژن به 26 آبدیت کنم؟
یا 26 نصب کنم؟
در ضم مشکل من چه ربطی به ورژن داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کامل کنید
میترسم ی جای کارو اشتباه کنم به مشکل بخورم
بازم ممنونم ازت

Taghi-
13th December 2013, 20:18
قربان آبدیت انجام دادم
گزینهhelp>about
الان ورژن26
درباره مشکلم راهنمایی کنید
فایلهای تصویری با فایرفاکس نمایش داده نمیشه
ی لحظه عکس تصویر میاد play که میکنم تصویرو ندارم

M.Salehi
15th December 2013, 13:50
قربان آبدیت انجام دادم
گزینهhelp>about
الان ورژن26
درباره مشکلم راهنمایی کنید
فایلهای تصویری با فایرفاکس نمایش داده نمیشه
ی لحظه عکس تصویر میاد play که میکنم تصویرو ندارم

دوست عزیز
شما یه زحمتی بکشید لینک یکی از اون فایلها که پخش نمیشه رو بزارید تا تست کنیم

ممنون

hedayat3
27th December 2013, 17:48
سلام بکس
1سوال در مورد برنامه ست هانتر داشتم
همانطور که میدونید یکی از قابلیتهای برنامه ست هانتر استفاده از اون برای تنظیم دیش هستش .یعنی یک جورایی مثل فایندر عمل میکنه. میخواستم از دوستان بپرسم بینم کسی تجربه ای در این زمینه داره (یعنی با ست هانتر تونسته دیش تنظیم کنه)؟

mahoor1
2nd January 2014, 14:55
با سلام چطور میتونم از حجم درایوهای دیگه کم کنم و به درایو C اضافه کنم؟ اگه ممکنه کامل راهنمائی کنید چون مبتدی هستم مرسی

M.Salehi
2nd January 2014, 16:56
با سلام چطور میتونم از حجم درایوهای دیگه کم کنم و به درایو C اضافه کنم؟ اگه ممکنه کامل راهنمائی کنید چون مبتدی هستم مرسی

سلام دوست عزیز

با نرم افزارهایی مثل پارتیشن مجیک میشه همچین کاری کرد منتهی ریسکش زیاده اگه مهارت نداشته باشید
احتمال داره تمام اطلاعات هاردتون یا یک درایو از دست بره

در صورت امکان هاردتون رو خالی کنید سپس دوباره پارتیشن بندی کنید

موفق باشید

mahoor1
5th January 2014, 15:06
با سلام موقعیکه روی دکمه تلفظ دیکشنری بابیلون کلیک میکنم صدا نداره لطفا راهنمائیم کنید مرسی

Taghi-
13th January 2014, 14:53
سلام وخسته نباشید
من آخرین ورژنkmplayerنصب کردم مشگل باز شدن تبلیغات دارم
لطفآ راهنمایی کنید
ویندوز7
32بیت

M.Salehi
13th January 2014, 15:09
با سلام موقعیکه روی دکمه تلفظ دیکشنری بابیلون کلیک میکنم صدا نداره لطفا راهنمائیم کنید مرسی

سلام دوست عزیز
از چه ورژنی استفاده میکنید؟
در صورت امکان یکبار کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید

M.Salehi
13th January 2014, 15:49
سلام وخسته نباشید
من آخرین ورژنkmplayerنصب کردم مشگل باز شدن تبلیغات دارم
لطفآ راهنمایی کنید
ویندوز7
32بیت

سلام
از این نرم افزار استفاده کنید

نرم افزار کرک حذف تبلیغات KMplayer Cracker Pluse V3.7.xx (http://kiansat.kim/showthread.php?t=76904&p=372661#post372661)

Taghi-
13th January 2014, 16:16
سلام
از این نرم افزار استفاده کنید

نرم افزار کرک حذف تبلیغات KMplayer Cracker Pluse V3.7.xx (http://kiansat.kim/showthread.php?t=76904&p=372661#post372661)

مثل اینکه ثواب شد بیشتر دوستان این مشگلو داشتن سریع فایلتونو دانلود کردن
دستت درد نکنه فعلآ که بااین نرم افزارمشگلم حل شد
حالا نمیدونم بعدآ چی بشه
ی سوآل دیگه اگه بعدآ بخام ورژن جدیدتری نصب کنم این نرم افزار رو اونم کارایی داره
یا این نرم افزارمخصوص این ورژن؟

mohaddess
13th January 2014, 16:39
درود بنده که قید این نرافزار و زدم هرروز یه مشکل پیدا میکرد حذفش کردم وازپلیرخودویندوزmpc-hcاستفاده میکنم خیلی هم راحتم.

M.Salehi
13th January 2014, 17:29
مثل اینکه ثواب شد بیشتر دوستان این مشگلو داشتن سریع فایلتونو دانلود کردن
دستت درد نکنه فعلآ که بااین نرم افزارمشگلم حل شد
حالا نمیدونم بعدآ چی بشه
ی سوآل دیگه اگه بعدآ بخام ورژن جدیدتری نصب کنم این نرم افزار رو اونم کارایی داره
یا این نرم افزارمخصوص این ورژن؟

انشالله که جواب میده
نشد راههای دیگه هم هست از طریق ریجیستر میشه حل کرد

Taghi-
13th January 2014, 17:46
انشالله که جواب میده
نشد راههای دیگه هم هست از طریق ریجیستر میشه حل کرد

دوتا مشگل دیگه هم دارم ممنون میشم جواب بدی
من قبلآ با رسیوxکروز275-آی کلاسk9hdچندتا آهنگ آذری از کانالichtima tvظبط کردم
وقتی با kmplayerبازمیکنم پخش میشه تانصفه میره جلوتصویر ثابت میشه ولی صداش میاد
باید آهنگو یکم عقب و جلو ببرم تاتصویر درست شه
فکر کنم ی فایلی هم از سیستمم پاک شده صدای فایلهای تصویری صوتی کم شده چون قبلآ صداش بیشتربود
با تشکر

mohaddess
13th January 2014, 19:25
درود اقا تقی بزرگترین مشکل این نرافزار همینه بخاطر این بیخیالش شدم هر کاری هم کردم درست نشد که نشد

M.Salehi
13th January 2014, 20:52
دوتا مشگل دیگه هم دارم ممنون میشم جواب بدی
من قبلآ با رسیوxکروز275-آی کلاسk9hdچندتا آهنگ آذری از کانالichtima tvظبط کردم
وقتی با kmplayerبازمیکنم پخش میشه تانصفه میره جلوتصویر ثابت میشه ولی صداش میاد
باید آهنگو یکم عقب و جلو ببرم تاتصویر درست شه
فکر کنم ی فایلی هم از سیستمم پاک شده صدای فایلهای تصویری صوتی کم شده چون قبلآ صداش بیشتربود
با تشکر

شما این نرم افزار pot player رو هم تست کنید
شاید بهتر جواب بده

PotPlayer 1.5.40688 x86/x64 + Portable پخش مالتی مدیا (http://soft98.ir/multi-media/video-player/2438-Daum-PotPlayer.html)

Taghi-
13th January 2014, 22:31
شما این نرم افزار pot player رو هم تست کنید
شاید بهتر جواب بده

PotPlayer 1.5.40688 x86/x64 + Portable پخش مالتی مدیا (http://soft98.ir/multi-media/video-player/2438-Daum-PotPlayer.html)

عرض کردم فقط باkm playerمشگل دارم
با بقیه کارمیکنه
راجبkmراه کاربدید
دلیل کم بودن صداشم راهنمایی کنید چه فایلی حذف یا کم باشه این مشگل پیش میاد

M.Salehi
14th January 2014, 13:23
عرض کردم فقط باkm playerمشگل دارم
با بقیه کارمیکنه
راجبkmراه کاربدید
دلیل کم بودن صداشم راهنمایی کنید چه فایلی حذف یا کم باشه این مشگل پیش میاد

جناب
Taghi

داخل خوده نرم افزار km نمیشه تغییراتی ایجاد کرد که فایل تصویری مورد نظر شما رو صحیح پخش کنه
برای این نرم افزار پلیر اون فرمتهایی که سازنده تعریف کرده قابل پخش هست

درمورد ضعیف شدن صدا هم اگه فقط صدای km ضعیف شده که باید داخل تنظیمات صداش برید و چک کنید
اگه صدای کله سیستم ضعیف شده بعد از بررسی تنظیمات صدا اگه حل نشد درایور کارت صدا رو حذف و دوباره نصب کنید تا
اگه بقول خودتون فایلی حذف شده دوباره نصب بشه

Taghi-
14th January 2014, 13:56
جناب
Taghi
درمورد ضعیف شدن صدا هم اگه فقط صدای km ضعیف شده که باید داخل تنظیمات صداش برید و چک کنید
اگه صدای کله سیستم ضعیف شده بعد از بررسی تنظیمات صدا اگه حل نشد درایور کارت صدا رو حذف و دوباره نصب کنید تا
اگه بقول خودتون فایلی حذف شده دوباره نصب بشه

سلام روز بخیر
عزیزم منظورم ضعیف بودن صدای کل سیستم ربطی به تنظیماتkmنداره اونارو انجام دادم
ی مثال کوچیک میزنم متوجه شید بایدصدای خودkmبزارم آخرش پیچ ولوم اسپیکرم تا نصفه بازکنم تا صداش دربیاد
مشگل گیرکردن تصویرم تو بعضی ازفایلهایی که قبلآ بارسیورهای دیگه ضبط کردم پیش میاد
فرمتشونts ربطی به فرموده شما نداره که فرمتهایی که سازنده تعریف کرده پخش میکنه
چون فرمتtsی چیز پیش پا افتادس
به هرحال خیلی ممنونم ببخشید تو زحمت افتادید

M.Salehi
14th January 2014, 16:36
سلام روز بخیر
عزیزم منظورم ضعیف بودن صدای کل سیستم ربطی به تنظیماتkmنداره اونارو انجام دادم
ی مثال کوچیک میزنم متوجه شید بایدصدای خودkmبزارم آخرش پیچ ولوم اسپیکرم تا نصفه بازکنم تا صداش دربیاد
مشگل گیرکردن تصویرم تو بعضی ازفایلهایی که قبلآ بارسیورهای دیگه ضبط کردم پیش میاد
فرمتشونts ربطی به فرموده شما نداره که فرمتهایی که سازنده تعریف کرده پخش میکنه
چون فرمتtsی چیز پیش پا افتادس
به هرحال خیلی ممنونم ببخشید تو زحمت افتادید

روز شما هم بخیر عزیز

ببینید فرمت ts زیادم پیش پا افتاده نیست معمولا فایلهای تصویری که با ریسیور ضبط میشوند با این فرمت ذخیره میشن
این فرمت از همون زمانی که ریسیورها قابلیت ضبط کردن رو پیدا کردند بوده و هست و همیشه مشکلاتی رو برای کاربران دارند

بنده خودم چندتا فیلم با همین فرمت ضبط کردم که در اوایل هیچ مشکلی با پخش اون با همین نرم افزار km نداشتم ولی بعد از گذشت مدتی
الان همون فایلهای سالم رو تراک دار نشون میده مثل اینکه سیدی خش داشته باشه
در همین حال با نرم افزارهای دیگه مثل همین pot player یا مدیا پلیر کلاسیک کاملا سالم پخش میشه

حالا یا این فایلهای ضبط شده با فرمت ts با مرور زمان تغییراتی می کنند یا این km دچار مشکل میشه ؟؟

دوست عزیز در مورد صدای سیستم شما هم باید گفت
اگه مشکل نرم افزاری باشه که باید با نصب درایور و یا ویندوز جدید مشکلت حل بشه
اگه مشکل سخت افزاری باشه که بعید نیست چاره ای ندارید جز استفاده از کارت صدای مجزا

موفق باشید

Taghi-
14th January 2014, 20:05
ضمن تبریک و آرزوی سلامتی
pot player تست کردمtsپخش نکرد
پیغام ریجستریشو چیکارکنم بالا نیاد؟http://kiansat.kim/images/icons/icon16.gif
اگه اطلاعاتی راجب آبدیت کردنUMPlayer دارید بفرماییدhttp://kiansat.kim/images/icons/icon16.gif
از گزینه help رفتم نشد؟
http://www.umplayer.com/faq/ (http://www.umplayer.com/faq/)

mohaddess
14th January 2014, 20:17
درود.حقیر هم تبریگ میگم به استاد گرانقدروعزیز این سایت .اگه نرافزای پیدا بشه که فرمت tsراپخش کنه کلی از مشکلات رسیورهای اچدی حل میشه بنده خیلی تلاش کردم پلیری یرای این مشکل پیدا کنم .نشد که نشد.راهی هست؟

M.Salehi
14th January 2014, 21:05
ضمن تبریک و آرزوی سلامتی
pot player تست کردمtsپخش نکرد
پیغام ریجستریشو چیکارکنم بالا نیاد؟http://kiansat.kim/images/icons/icon16.gif
اگه اطلاعاتی راجب آبدیت کردنUMPlayer دارید بفرماییدhttp://kiansat.kim/images/icons/icon16.gif
از گزینه help رفتم نشد؟
http://www.umplayer.com/faq/ (http://www.umplayer.com/faq/)

ممنونم از شما

شما نسخه نصبی رو دانلود کردید که نیاز به کرک داره کرکش هم داخل همون بسته هست
بهتر بود نسخه
نسخه بدون نياز به نصب (http://dl2.soft98.ir/soft/PotPlayer.1.5.40688.x86.Portable.exe)( Portable )

رو دانلود میکردید

فایلهایی که بنده با کارت DVB ضبط کردم از شبکه HD و با فرمت TS هست با POT PLAYER پخش میشه
این فرمت TS که شما ضبط کردید احتمالا نوع دیگه ای از فرمت TS هستند

اون UMPLAYER رو استفاده نکردم

M.Salehi
14th January 2014, 21:08
درود.حقیر هم تبریگ میگم به استاد گرانقدروعزیز این سایت .اگه نرافزای پیدا بشه که فرمت tsراپخش کنه کلی از مشکلات رسیورهای اچدی حل میشه بنده خیلی تلاش کردم پلیری یرای این مشکل پیدا کنم .نشد که نشد.راهی هست؟

سلام جناب مهدس

متاسفانه من چنین فایلی دم دستم نیست اگه می تونید یه تکه کوچیک ضبط کنید و داخل سایت آپلود کنید
تا دوستان و بنده تست کنیم با چی پخش میشه

موفق باشید

Taghi-
15th January 2014, 00:03
ممنونم از شما

شما نسخه نصبی رو دانلود کردید که نیاز به کرک داره کرکش هم داخل همون بسته هست

اشتباه از من بود مدیا پلیرمMac Blu-ray Player بود حذف کردم POT PLAYER بدون پیغام نصب کردمtsهم حل شد
خیلی ممنون
آبدیت این مدیا چطوریه برای آبدیتش باید قبلی حذف جدیدشو دانلود کنیم؟

M.Salehi
15th January 2014, 14:50
اشتباه از من بود مدیا پلیرمMac Blu-ray Player بود حذف کردم POT PLAYER بدون پیغام نصب کردمtsهم حل شد
خیلی ممنون
آبدیت این مدیا چطوریه برای آبدیتش باید قبلی حذف جدیدشو دانلود کنیم؟

سلام
خوشحالم که مشکل حل شد
اگه منظورتون از مدیا همون مدیا پلیر کلاسیک هست بهتره از لینک زیر نسخه جدید رو دانلود کنید
اگه نصب کنید خودش جایگزین نسخه قبلی خواهد شد

دانلود K-Lite Codec Pack 10.1.5 – دانلود مدیا پلیر کلاسیک (http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=11&Title=K-Lite-Mega-Codec-Pack-10.1.5)

موفق باشید

Taghi-
15th January 2014, 15:19
روز شما هم بخیر عزیز
در همین حال با نرم افزارهای دیگه مثل همین pot player یا مدیا پلیر کلاسیک کاملا سالم پخش میشه

منظورم همون pot player که خودتون پیشنهاد دادید
میگم آبدیت کردنش چجوریه الان که آخرین ورژن مشگلی نیست

M.Salehi
15th January 2014, 15:56
منظورم همون pot player که خودتون پیشنهاد دادید
میگم آبدیت کردنش چجوریه الان که آخرین ورژن مشگلی نیست

من خودم بجز آنتی ویروس هیچ

نرم افزار دیگه ای رو از طریق آپدیت بروز نمیکنم چون بدلایل مختلف تحریم و قانون کپی رایت
که ما داخل کشور از نرم افزارهای کرک شده و غیر ارژینال استفاده میکنیم

موقع آپدیت نرم افزار شرکت سازنده متوجه تقلبی بودن نرم افزار میشه و در اکثر موارد آپدیت درست انجام نمیشه
یا نرم افزار خراب میشه

بهتره هر چندوقت نسخه جدیدتر دانلود بشه و جایگزین قبلی بشه
اگه بازم خواستی اپدیت کنی روی خوده نرم افزار راست کلیک سپس about رو بزن داخل پنجره باز شده گزینه چک آپدیت هست

موفق باشید

Taghi-
15th January 2014, 23:30
سلام و خسته نباشید
آخرین آبدیت آفلاین اسمارت سکوریتیnod32 رو میخواستم
ورژن 4
باتشکر

mohsen xdsr
6th February 2014, 19:57
درود
دوستان وقتی میخوام از داخل یکی از درایوهای کامپیوتر به usb ...یا موبایل چیزی رو کپی کنم نمیشه ارور زیر رو میده ولی از درایو به درایو مشکلی ندارم؟لطفا راهنماییم کنید.ضمن این که از ویندوز xp استفاده میکنم.

Taghi-
6th February 2014, 20:21
درود
دوستان وقتی میخوام از داخل یکی از درایوهای کامپیوتر به usb ...یا موبایل چیزی رو کپی کنم نمیشه ارور زیر رو میده ولی از درایو به درایو مشکلی ندارم؟لطفا راهنماییم کنید.ضمن این که از ویندوز xp استفاده میکنم.

فلشتو ی بار فرمت کن بعد فایلو سند کن تو فلش

mohsen xdsr
6th February 2014, 22:06
فلشتو ی بار فرمت کن بعد فایلو سند کن تو فلش

با تشکر
روی 4 یو اس بی و 2 مموری و همچنین موبایل خواستم فرمت کنم اما متاسفانه هیچ کدوم نه چیزی از کامپیوتر روشون کپی میشه و نه فرمت؟؟!! موقع کپی کردن پیغام بالا میاد

M.Salehi
6th February 2014, 22:15
با تشکر
روی 4 یو اس بی و 2 مموری و همچنین موبایل خواستم فرمت کنم اما متاسفانه هیچ کدوم نه چیزی از کامپیوتر روشون کپی میشه و نه فرمت؟؟!! موقع کپی کردن پیغام بالا میاد

سلام
اقا محسن یکسری نرم افزار فرمت مموری دوست خوبمون جناب پروانه اینجا گذاشته ببین
میتونی باهاشون کار بکنی

نرم افزارهاي فرمت فلش مموري (http://kiansat.kim/showthread.php?t=77590&p=377079#post377079)

mohsen xdsr
7th February 2014, 01:22
درود
جناب آقای صالحی عزیز با تشکر از شما
با وجود فرمت کردن مموری با نرم افزار Format_SD_Memory_Card_Setup که از همین سایت گرفتم متاسفانه باز هم همون مشکل رو داره:confused:والاه تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده بودم.نه چیزی کپی میشه و نه با کامپیوتر فرمت...به نظرتون ویندوز جدید نصب کنم درست میشه؟

Taghi-
7th February 2014, 02:36
درود
جناب آقای صالحی عزیز با تشکر از شما
با وجود فرمت کردن مموری با نرم افزار Format_SD_Memory_Card_Setup که از همین سایت گرفتم متاسفانه باز هم همون مشکل رو داره:confused:والاه تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده بودم.نه چیزی کپی میشه و نه با کامپیوتر فرمت...به نظرتون ویندوز جدید نصب کنم درست میشه؟

مشکل از ویندوزتونه یا سیستمتون ویروسی شده
ویندوزو عوض کنید

Arash_323
7th February 2014, 03:06
ویندوز عوض کنید و بلافاصله بعد از نصب ویندوز ویروس یاب نصب کنید و بعد برید دنبال نصب درایور و نرم افزار و این نکته ها رو رعایت کنید:

بعد از نصب ویندوز به هیچ وجه درایوهای کامپیوتر رو باز نکنید و فلش یا گوشی بهش وصل نکنید
ویروس یاب رو ترجیحا با اخرین آپدیت از روی سیدی یا فلش مطمعن (فلش که با یه سیستم دیگه اسکن شده باشه) نصب کنید
من کسپراسکی ورژن 13 با آپدیت بهتون پیشنهاد میکنم

mohsen xdsr
8th February 2014, 23:44
با تشکر از شما دوستان...مشکل من با نصب ویندوز جدید برطرف شد.

mohaddess
27th February 2014, 13:55
درود دوستان.افزونه برای مرورگر واتر فوکس نیاز دارم که پستهای چرخشی را نگه دارن وقتی به پستهای چرخشی میرم ردش میکنه .سپاس

hedayat3
15th March 2014, 23:46
سلام دوستان
شاید سوالی که کیخوام بپرسم سوال خیلی از دوستان هم باشه و مشکل خیلی ها از جمله خود من رو هم حل کنه
مطمنن هر کی با کامپیوتر سروکار داره یکی از دغدغه های اصلیش درایور هستش مثلا ویندوزو تعویض کردی ولی کارت صصدا صداش در نمیاد گرافیک نصب نشده و کارایی لازم رو نداره و سی دی درایورها رو هم نداری.
الا سوال اینجاست چجوری میشه مدل و نام قطعات را شناخت (با علم به اینکه برنامه cpu-z کارایی لازمه رو نداده)؟؟؟؟
چطور میشه درایور مربوطه را پیدا و نصب کرد؟؟؟؟؟

M.Salehi
15th March 2014, 23:56
سلام دوستان
شاید سوالی که کیخوام بپرسم سوال خیلی از دوستان هم باشه و مشکل خیلی ها از جمله خود من رو هم حل کنه
مطمنن هر کی با کامپیوتر سروکار داره یکی از دغدغه های اصلیش درایور هستش مثلا ویندوزو تعویض کردی ولی کارت صصدا صداش در نمیاد گرافیک نصب نشده و کارایی لازم رو نداره و سی دی درایورها رو هم نداری.
الا سوال اینجاست چجوری میشه مدل و نام قطعات را شناخت (با علم به اینکه برنامه cpu-z کارایی لازمه رو نداده)؟؟؟؟
چطور میشه درایور مربوطه را پیدا و نصب کرد؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

یکی از بهترین نرم افزارها نرم افزار و مجموعه ALL DRIVER هست که میتونید از فروشگاهای نرم افزاری خرید کنید
که اکثر درایورهای موجود رو داره و به راحتی میتونید بعد از نصب ویندوز استفاده کنید

یک لینک دانلود هم براتون میزارم

دانلود DriverPacks for All Windows مجموعه درایور های ویندوزدانلود رايگان نرم افزار | دانلود رايگان نرم افزار (http://mihandownload.com/2012/06/Driverpacks-For-All-Windows-New.php)

Taghi-
24th March 2014, 01:38
سلام سال نو مبارک
با فایرفاکس ورژن280 وارد سایت که میشم نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم
مشکل از چیه؟
با مرورگرهای دیگه مشکلی ندارم

M.Salehi
24th March 2014, 19:55
سلام سال نو مبارک
با فایرفاکس ورژن280 وارد سایت که میشم نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم
مشکل از چیه؟
با مرورگرهای دیگه مشکلی ندارم

سلام اقا تقی عزیز

منظورتون رو من متوجه نشدم از اینکه ( نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم)
لطفا یکم توضیح بدید

موفق باشید

Taghi-
25th March 2014, 02:31
سلام اقا تقی عزیز

منظورتون رو من متوجه نشدم از اینکه ( نمی تونم سرعت ارسالاتو کم و زیاد کنم)
لطفا یکم توضیح بدید

موفق باشید

آقا صالحی عزیز اول سایت که وارد میشیم آخرین ارسالات سایت کیان ست
سرعت کم وزیاد استپ داره درسته؟
ولی من با مرورگر فایر فاکس آخرین ورژن نمی تونم سرعتو کم و زیاد کنم
علتش چیه

M.Salehi
25th March 2014, 19:03
آقا صالحی عزیز اول سایت که وارد میشیم آخرین ارسالات سایت کیان ست
سرعت کم وزیاد استپ داره درسته؟
ولی من با مرورگر فایر فاکس آخرین ورژن نمی تونم سرعتو کم و زیاد کنم
علتش چیه

سلام

ورژن های جدید فایر فاکس ظاهرا دارای نواقصی هست که کاربر رو دچار مشکل میکنه
بنده خودم هم ورژن جدید 29 رو نصب کرده بودم که بعلت یسری مشکلاتش مجبور شدم حذف و از نسخه 24 اون استفاده کنم
بنظر بنده فعلا تا مرتفع شدن این نواقص از ورژنهای قدیمی تر مثل 24 استفاده کنید

موفق باشید

Taghi-
25th March 2014, 20:20
ورژن 29 فایرفاکس فعلآ نیومده

M.Salehi
25th March 2014, 20:34
ورژن 29 فایرفاکس فعلآ نیومده

اقا تقی همین الان آپدیت کنید تا ببینید اومده یا نه

82341

:(81):

Taghi-
25th March 2014, 20:45
اقا تقی همین الان آپدیت کنید تا ببینید اومده یا نه

82341

:(81):

آبدیت می کنم همون 28 نشون میده
about firefox

M.Salehi
25th March 2014, 20:50
آبدیت می کنم همون 28 نشون میده
about firefox

تنها احتمالی که میمونه
اونم اینه که برای ویندوز هشت آپتدیت 29 انجام میشه

Taghi-
25th March 2014, 20:55
تنها احتمالی که میمونه
اونم اینه که برای ویندوز هشت آپتدیت 29 انجام میشه

حرفتون قانع کننده نیست

M.Salehi
25th March 2014, 21:06
حرفتون قانع کننده نیست

خوب بنده الان
چیکار می تونم بکنم همین الان آپدیت کردم از ورژن 24 به 29 ارتقا یافت
تازه اون مشکلاتی که تو پست قبلی گفتم اصلاح شده
سرعت نصبتا بالایی هم دارم خیلی خوشم اومد
یسری امکانات جدید هم گذاشتن و پوسته اونم تغییر کرده همراه منو

تصویر هم که گذاشتم براتون!

M.Salehi
25th March 2014, 21:09
اینم لینک دانلود خدمت

جنابعالی و سایر دوستان عزیز

دانلود مرورگر قدرتمند Mozilla FireFox V29.1 2014 فایرفاکس ورژن 29 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=79721&p=389136#post389136)

Taghi-
25th March 2014, 21:10
لینک دانلودشو بلدم من گفتم چرا ورژن 29 آبدیت نمیشه

هیچی آقا ولش کن خودتو اذیت نکن ما که چیزی نگفتیم

هر چی شما می گی درسته :smile:

M.Salehi
25th March 2014, 21:12

اقا تقی من بیخودی چیزی نمیگم

اونم لینک دانلود بالا برات گذاشتم

چرا باید هرچی من میگم درست باشه خدا رو شکر ثابت کردم و سربلند شدم عزیز

موفق باشید

Taghi-
25th March 2014, 22:31
اقا تقی من بیخودی چیزی نمیگم

هر کاری کردم آبدیت 28 بالاتر نرفت

مجبور شدم پاک کنم 29 نصب کنم مشکل کم و زیاد نکردن

سرعت ارسالاتم از همین ورژن بود که الان مثل دمبه کار میکنه

دست شما درد نکنه درست شد

ASHKAN-NO
26th March 2014, 00:12
لینک دانلودشو بلدم من گفتم چرا ورژن 29 آبدیت نمیشه

برادر عزیز مشکلی نیست من هم اپدیت کردم
مشکل از طرف خودتان هست
من هر دو سیستم خودم را اپدیت و ورژن 29 شد
این هم عکس
82343
ضمنا قبل از اپدیت ابتدا مرورگر را کاملا ریست
کنید و همه کوکیها را حذف کنید بعد یک بار دیگه
تست کنید

Taghi-
26th March 2014, 02:39
سلام آقای صالحی
من idm دانلود منیجرو رو فایرفاکس ورژن29 فعال کردم

ولی الان ی فایلTXT بود که با NOTEPADضمیمه سایت شده بود دانلود کردم که idm رو اون فایل فعال نبود

مگه نباید همه فایلها با دانلود منیجر دانلود بشن؟

Taghi-
26th March 2014, 16:18
الان با ورژن29 مشکل قبلی پیش اومده سرعت کم وزیاد نمیشه

Taghi-
25th April 2014, 22:50
سلام وخسته نباشید

من ورژن جدید مرورگر وب فیریر1.1.1.0نصب کردم

وقتی مرورگرو باز می کنم با تبلیغات باز میشه

توی ورژن قبلی 103504 ی فایل کرک شده بود وقتی اونو نصب می کردم

تبلیغات پاک میشد ولی اون فایل به این ورژن جدید نمیخوره

لطفآ ی فایلی بزارید به این ورژن جدید بخوره تبلیغات پاک بشه

اینم همون فایل کرک شدس
دانلود Ads Web freer Setup exe (http://uplod.ir/igo2bt0qlz3o/No_Ads_Web-freer-Setup.exe.htm)

Arash_323
26th April 2014, 00:00
سلام وخسته نباشید

من ورژن جدید مرورگر وب فیریر1.1.1.0نصب کردم

وقتی مرورگرو باز می کنم با تبلیغات باز میشه

توی ورژن قبلی 103504 ی فایل کرک شده بود وقتی اونو نصب می کردم

تبلیغات پاک میشد ولی اون فایل به این ورژن جدید نمیخوره

لطفآ ی فایلی بزارید به این ورژن جدید بخوره تبلیغات پاک بشه

اینم همون فایل کرک شدس
دانلود Ads Web freer Setup exe (http://uplod.ir/igo2bt0qlz3o/No_Ads_Web-freer-Setup.exe.htm)

سلام
این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و فایل manifest رو داخل پوشه extensions در مسیر نصب برنامه جایگزین کنید و اگه پوشه extensions وجود نداره خودتون بسازیدش

Taghi-
26th April 2014, 03:55
سلام
این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و فایل manifest رو داخل پوشه extensions در مسیر نصب برنامه جایگزین کنید و اگه پوشه extensions وجود نداره خودتون بسازیدش

خدایی دمت گرم درست شد

این فایلmanifest که داخل همون پوشه نصب بود چرا گفتید حذف کنم ؟

میشه یکم توضیح بدی؟

باتشکر

gholam tv
18th June 2014, 07:30
سلام خدمت اساتیدبزرگوار نرم افزارPC PERFORMERبرای چیست وچه کاربردی دارد؟

Arash_323
30th June 2014, 12:21
سلام خدمت اساتیدبزرگوار نرم افزارPC PERFORMERبرای چیست وچه کاربردی دارد؟

سلام
نرم افزاری هست که هدف ظاهریش بهبود کارایی سیستم و افزایش سرعت هست اما در پشت اینکار عملیاتی انجام میده بدون اجازه کاربر و ترافیک اینترنت رو اشغال میکنه و اجازه پاک کردن برنامه رو هم نمیده که به اینجور برنامه ها نرم افزارهای ناخواسته میگن
یه نکته هم بگم که کلا نرم افزارهایی که مدعی بهبود کارایی و افزایش سرعت هستن اگر که ویروس نباشن و ناخواسته نباشن باز هم کارایی ندارن و حتی باعث اختلال در عملکرد بعضی برنامه ها هم میشن

Taghi-
4th July 2014, 02:40
سلام وخسته نباشید

من آخرین ورژن 1.1.1.1مرورگر وب فیریرو نصب کردم مشکل باز شدن تبلیغاتم ندارم

ولی مشکل دانلود منیجر دارم

وقتی idm رو این مرورگر فعال می کنم

از سایت های آزاد بدون ف ی ل تر idm فعاله بدون مشکل دانلودمنیجر کار می کنه

ولی تو سایتهای ف ی لت ر شده idm کا رنمی کنه

مشکلش چیه؟یکی میگفت باید رواین مرورگر افزونه نصب کنم

نا گفته نمونه برای فعال کردن (از خود تنظیمات دانلود منیجر تیکشو زدم)از تنضمات آچار این مرورگر

toolsگزینهextensionsفعال نمیشه

چند بار هم این مرورگرو حذف و دوباره نصب کردم فرقی نکرده
ویندوز7
32بیتی

با تشکر

بابابرقی
19th December 2014, 09:24
سلام
من یه بازی نصب کردم که تمام پیش نیاز های سخت افزاری ان را دارم
ولی موقع اجرا ارور میدهد

بابابرقی
19th December 2014, 12:34
الو خبری نیست

پروانه
19th December 2014, 13:38
سلام
من یه بازی نصب کردم که تمام پیش نیاز های سخت افزاری ان را دارم
ولی موقع اجرا ارور میدهد

سلام
معنای این اروراین است که،

برنامه نمی تواند شروع به دلیل اینکهXINPUT1_3.dll از دست رفته از computer.Try خود را قبل از نصب مجدد برنامه به رفع این مشکل اقدام نمایید.
البته این مشکل درویندوز کامپیوترشما می باشد.
برای رفع و اصلاح خطای xinput1_3.dll missing your computer که ناشی از نصب ناقص برنامه directx است و معمولا در ویندوز ۸ رخ می دهد.این پوشه را که قراردادم توضیحات درداخل پوشه وجودارد.

Taghi-
8th August 2016, 04:25
سلام وخسته نباشید

نسخه قدیمی Yahoo.Messenger.11.5.0.228کامل حذف کردم نسخه جدید که نصب می کنم پیغام خطا میده

ولی نسخه قدیمیش راحت نصب میشه

علتش چیه لطفآ راهنمایی کنید

ویندوز7/32

Yahoo Messenger 0.8.155 ورژن جدید یاهو مسنجر (http://soft98.ir/internet/messenger/40-yahoo_messenger.html)

106149106150

mo30yxcvbnm
20th January 2017, 19:58
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت خوب کیان ست و دوستان و همکاران زحمت کش سایت.
ببخشید نمی دونم اینجا در خواستی که میکنم درست هست تو این تاپیک یا نه.به هر حال به بزرگیتون ببخشید.
مدیریت محترم من از سایت persianupdate.ir نرم افزار نود 32 ورژن 9 که آخرین ورژنش بود و دانلود و نصب کردم قبلا" اما الان چند روز این سایت بلوک شده و اجازه آپدیت با نرم افزار PNL رو نمیده و پیغام بلوکه شدن رو میده.خواهشن تا جایی که در توانتان هست من رو راهنمایی کنید ممنون میشم.
با تشکر

mohsen_jun_2005
1st February 2017, 16:48
با سلام، ویندوز 7 روی لپ تاپ Lenovo E560 به صورت پارتیشن بندی GPT نصب شده. متاسفانه هیچ نوع اکتیویتور و سریالی روی این پارتیشن بندی جواب نمیده که بشه ویندوز 7 رو فعالسازی کرد، آیا روش اکتیو کردن خاصی وجود داره؟ یا اینکه باید به صورت MBR برگردوند؟ در غیر اینصورت چرا این ویندوز به صورت UEFI منتشر میشه؟!! ممنون از دوستان گرامی

mega8
11th February 2017, 18:56
دوستان.برنامه ها ونرم افزارها در pc با مدیا اسکرین سرور باز میشه.چطور میتونم مشکلو حل کنم.ممنون

M.Salehi
11th February 2017, 20:14
با سلام

دوست عزیز بنظر بنده شما بصورت اشتباهی این برنامه رو بصورت پیش فرض برای باز کردن
فایلها انتخاب کردید

بهترین راه ممکن تعویض ویندوز هست
البته این نظر شخصی من هست بازم منتظر نظرات سایرین باشید

موفق باشید