PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ نرم افزارهای اینترنت

pal-electronic
13th December 2011, 17:12
سلام
لطفا سوالات و مشکلات خود را در مورد نرم افزارهای اینترنت در این تاپیک به صورت کامل و شفاف بیان کنید

شهریار
9th February 2012, 21:56
باسلام و خسته نباشید
خدمت دوستان عرض نمایم که بنده از مرورگر فایر فاکس استفاده می کنم
اما هر از چند گاهی مرتبا ری استار می شود
و گاهی هم مشکلی ندارد
از آنتی ویروس نود 32 هم استفاده می کنم
و سیستم از نظر ویروس هیچگونه مشکلی ندارد
در ضمن از انواع و اقسام ورژن های فایر فاکس استفاده کرده ام
اما در عیب هیچ تاثیری ندارد

M.Salehi
9th February 2012, 22:07
باسلام و خسته نباشید
و گاهی هم مشکلی ندارد

سلام خدمت جناب شهریار عزیز
اگر امکان داره لطفا کمی بیشتر درمورد ریستارت شدنش توضیح بدید ؟؟ مثلا در یک صفحه ریستارت شد به چه صورت در میاد؟
متشکرم

iraj_kh
9th February 2012, 23:51
باسلام و خسته نباشید
و گاهی هم مشکلی ندارد

درود

دوست عزیز بنده دققا این مشکل رو داشتم زمانی این اتفاق میافته که شما مرورگره فایر فاکس رو به عنوان پیش فرض انتخاب نکرده باشید.شما مرورگرای اضافی رو از توی کامپیوترتون پاک کرده همینطور فایر فاکس رو.کامپیوتر رو ری استارت و فایر فاکس ورژن ترجیحا 3.6 استفاده کنید و در قسمت اول نصب این فایر فاکسو رو گزینه Dont import any thing نزارید و گزینه پایین که الان یادم نیست بزارید.

M_Repair
10th February 2012, 00:29
باسلام و خسته نباشید
و گاهی هم مشکلی ندارد

باسلام

يكي از مشكلات عمده فايرفاكس هنگ كردن ان و نياز به ريستارت شدن است. دلايل زيادي براي اين اتفاق مي‌تواند وجود داشته باشد كه عدم نصب كامل يك افزودني يا تم، عدم سازگاري افزودني‌ها و به‌روز شدن خود فايرفاكس برخي از آنها هستند. بهترين راه‌حل براي خلاص شدن از دست اين مشكل، غيرفعال كردن تمامي تنظيمات خاص، افزودني‌ها، تم‌ها و چيزهاي ديگر است. براي اين كار وارد منوي Help شده و گزينه Restart with add-ons Disable را انتخاب كنيد. يك روش ديگر براي ساختن يك فايرفاكس با تنظيمات و اطلاعات جديد، رفتن مطالعه اين صفحه و ايجاد يك پروفايل از اطلاعات قديمي فايرفاكس براي سوييچ كردن به آن‌ها است.
http://www.shabakeh-mag.com/data/gallery/2011/8/image86.png

شهریار
10th February 2012, 10:57
اگر امکان داره لطفا کمی بیشتر درمورد ریستارت شدنش توضیح بدید ؟؟ مثلا در یک صفحه ریستارت شد به چه صورت در میاد؟
متشکرم

جناب صالحی سلام
در حین کار پنجره فایر فاکس بسته می شود و یک کادر کوچک در دسکتاپ باز می شود
که بایستی آن را اوکی کنم تا دوباره پنجره فایرفاکس باز شود
گاهی اوقات پشت سرهم اینکار تکرار می شود
گاهی اوقات هم مشکلی ندارد

شهریار
10th February 2012, 11:02
درود

دوست عزیز بنده دققا این مشکل رو داشتم زمانی این اتفاق میافته که شما مرورگره فایر فاکس رو به عنوان پیش فرض انتخاب نکرده باشید.شما مرورگرای اضافی رو از توی کامپیوترتون پاک کرده همینطور فایر فاکس رو.کامپیوتر رو ری استارت و فایر فاکس ورژن ترجیحا 3.6 استفاده کنید و در قسمت اول نصب این فایر فاکسو رو گزینه Dont import any thing نزارید و گزینه پایین که الان یادم نیست بزارید.

جناب خسروانی سلام
هیچگونه مرورگر اضافی نصب ندارم
فعلا هم با همین مرورگر 3.6 کار می کنم
اما این گزینه را انتخاب کرده باشم یا نه را نمی دانم
اما می خواهم ویندوز نصب نمایم در نصب مرورگر این ترفند را اجرا خواهم کرد

شهریار
10th February 2012, 11:11
باسلام

يكي از مشكلات عمده فايرفاكس هنگ كردن ان و نياز به ريستارت شدن است. دلايل زيادي براي اين اتفاق مي‌تواند وجود داشته باشد كه عدم نصب كامل يك افزودني يا تم، عدم سازگاري افزودني‌ها و به‌روز شدن خود فايرفاكس برخي از آنها هستند. بهترين راه‌حل براي خلاص شدن از دست اين مشكل، غيرفعال كردن تمامي تنظيمات خاص، افزودني‌ها، تم‌ها و چيزهاي ديگر است. براي اين كار وارد منوي Help شده و گزينه Restart with add-ons Disable را انتخاب كنيد. يك روش ديگر براي ساختن يك فايرفاكس با تنظيمات و اطلاعات جديد، رفتن مطالعه اين صفحه و ايجاد يك پروفايل از اطلاعات قديمي فايرفاكس براي سوييچ كردن به آن‌ها است.

جناب سلیمی سلام
در منو HELP این گزینه ها موجود است
FIREFAX HELP
FOR INTERNET EXPLORER USERS
Troubleshooting information
Release notes
Report broken web site
Report web forgery
check for update
About mozilla firefox

Deli-Yurek
11th February 2012, 00:58
من 2 روزه به این مشکل بر خوردم که تو فايرفاكس سایت گوگل باز نمیشه اما تو Internet Explorer باز میشه مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید

فايرفاكس

http://www.irupload.ir/images/g91fphv1jo6fb2uznj7d.jpg

iraj_kh
11th February 2012, 01:23
من 2 روزه به این مشکل بر خوردم که تو فايرفاكس سایت گوگل باز نمیشه اما تو Internet Explorer باز میشه مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید

فايرفاكس

درود

دوست عزیز شما از نوار Tools گزینه clear recent History رو بزنید و every thing باشه بعد از اون باید هیچ مشکلی نداشته باشه در باز کردن.

M_Repair
11th February 2012, 03:02
جناب سلیمی سلام
در منو HELP این گزینه ها موجود است
FIREFAX HELP
Release notes
Report broken web site
Report web forgery
check for update
About mozilla firefox

باسلام

آقا شهریار تیک همه گزینه ها رو بزنید و اون گزینه غیر فعالی که با تیک زدن فعال میشه رو بزنید

M_Repair
11th February 2012, 03:03

فايرفاكس

http://www.irupload.ir/images/g91fphv1jo6fb2uznj7d.jpg

باسلام

شما هم با توضیحات قبلی یکبار ریسیت کنید

M.Salehi
11th February 2012, 12:30
جناب صالحی سلام
در حین کار پنجره فایر فاکس بسته می شود و یک کادر کوچک در دسکتاپ باز می شود
که بایستی آن را اوکی کنم تا دوباره پنجره فایرفاکس باز شود
گاهی اوقات پشت سرهم اینکار تکرار می شود
گاهی اوقات هم مشکلی ندارد

با سلام خدمت شما جناب شهریار
تمام فرمایشات دوستان که راهنمایی کردند درست ولی چند روزه شاهد مشکلات فراوانی توی اینترنت هستیم گاهی وصل میشه گاهی نه ... در برخی موارد با یک مرورگر میشه با اون یکی ارور میده...........
بنظر بند چند روزی سر کنید تا ببینیم تکلیف مون چی میشه؟؟

شهریار
12th February 2012, 12:58
درود

جناب خسروانی سلام
ویندوز را نصب کردم و فایر فاکس را نیز مجدد نصب کردم
در موقع نصب نیز گزینه دیگری که مد نظر شما بود
MICROSAFT INTERNET EXPLORER
اوکی شد اما گاها این مشکل مجددا ایجاد می شود

شهریار
12th February 2012, 13:02
باسلام

آقا شهریار تیک همه گزینه ها رو بزنید و اون گزینه غیر فعالی که با تیک زدن فعال میشه رو بزنید

جناب سلیمی سلام
گزینه ای برای تیک زدن وجود ندارد
هر گزینه ای انتخاب می کنم پنجره دیگری باز می شود

M_Repair
12th February 2012, 16:39
جناب سلیمی سلام
گزینه ای برای تیک زدن وجود ندارد
هر گزینه ای انتخاب می کنم پنجره دیگری باز می شود

باسلام

جناب شهریار عکس های زیر رو ببینید

50521

شهریار
12th February 2012, 16:57
باسلام

جناب شهریار عکس های زیر رو ببینید

50521

جناب سلیمی سلام
تمام گزینه های بالا را چک کردم این مرورگر ظاهرا چنین منویی ندارد

M.Salehi
13th February 2012, 13:12
جناب سلیمی سلام
تمام گزینه های بالا را چک کردم این مرورگر ظاهرا چنین منویی ندارد

جناب شهریار عزیز سلام خدمت شما
طبق تحقیقی که بنده در مورد این مشکل انجام دادم ظاهرا این مورد یکی از معایب ورژن جدید موزیلا هست .. البته بنده خودم دارم از نسخه نهایی استفاده میکنم و چنین مشکلی ندارم ..!
برای وارد شدن به اون پنجره که جناب سلیمی فرمودند طبق تصویر زیر از منو HELP , گزینه restart with add -one disable رو بزنید بعد ok رو بزنید پنجره مورد نظر تنظیمات ظاهر میشود

50551
50552

یکبار تمام تیکها رو بردارید اگر حل شد که هیچ اگر نشد تمام تیکها رو بزنید وتست کنید

اگر همچنان میخواهید از فایر فوکس استفاده کنید بهتره به ورژن قدیمی تر اون یعنی 3.6 برگردید که از پایداری بهتری برخوردار هست در ضمن مرورگر گوگل کروم هم بد نیست پیشنهاد میکنم تست کنید
اگر طالب دانلود موزیلا 3.6 هستید از لینک زیر دریافت کنید موفق باشید
موزیلا ورژن 3.6 (http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.6.26&os=win&lang=af)

شهریار
16th February 2012, 09:34
جناب شهریار عزیز سلام خدمت شما
طبق تحقیقی که بنده در مورد این مشکل انجام دادم ظاهرا این مورد یکی از معایب ورژن جدید موزیلا هست .. البته بنده خودم دارم از نسخه نهایی استفاده میکنم و چنین مشکلی ندارم ..!
برای وارد شدن به اون پنجره که جناب سلیمی فرمودند طبق تصویر زیر از منو HELP , گزینه restart with add -one disable رو بزنید بعد ok رو بزنید پنجره مورد نظر تنظیمات ظاهر میشود

50551
50552

یکبار تمام تیکها رو بردارید اگر حل شد که هیچ اگر نشد تمام تیکها رو بزنید وتست کنید

اگر همچنان میخواهید از فایر فوکس استفاده کنید بهتره به ورژن قدیمی تر اون یعنی 3.6 برگردید که از پایداری بهتری برخوردار هست در ضمن مرورگر گوگل کروم هم بد نیست پیشنهاد میکنم تست کنید
اگر طالب دانلود موزیلا 3.6 هستید از لینک زیر دریافت کنید موفق باشید
موزیلا ورژن 3.6 (http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.6.26&os=win&lang=af)

جناب صالحی سلام
نمی دانم مشکل کجاست اما در HELP فقط همین گزینه ها دیده می شود

FIREFAX HELP
Release notes
Report broken web site
Report web forgery
check for update
About mozilla firefox

اما در TOOLS من گزینه ADD-ons را دارم بدین شکل
پنجره ای باز می شود

M.Salehi
16th February 2012, 11:27
جناب صالحی سلام
نمی دانم مشکل کجاست اما در HELP فقط همین گزینه ها دیده می شود

FIREFAX HELP
Release notes
Report broken web site
Report web forgery
check for update
About mozilla firefox

اما در TOOLS من گزینه ADD-ons را دارم بدین شکل
پنجره ای باز می شود

جناب شهریار شما این ورژن آخر مرورگر فایر فاکس رو از لینک زیر دانلود کنید لطفا من الان یکماه ازش استفاده میکنم مشکلی ندیدم پیش بیاد خودش هم آپدیت میشه حتما تست کنید
در ضمن اگر خواستید نصب کنید حتما ورژن قبلی رو با نرم افزار your unistaler که هر نرم افزار نصب شده روی سیستم رو بطور ریشه ای پاک میکنه پاک کنید و ورژن جدید رو نصب کنید موفق باشید

ورژن جدید فایر فاکس (http://kiansat.kim/showthread.php?p=156522#post156522)

نرم افزار یور آنیستال (http://kiansat.kim/showthread.php?t=37504)

شهریار
16th February 2012, 12:11
جناب صالحی چشم بااینکه قبلا جدیدترین مرورگر را هم نصب کردم و تغییری ندیدم
اینبار مجددا نصب می کنم ببینم چی می شود

WARNING
23rd February 2012, 08:50
باعرض سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز سوالی داشتم درمورد فیس بوک که چطوری میتوانم
کاری یا تنظیماتی رو انجام دهم که مثلا اگر کسی برای من کسی یا شعری یا متنی را ارسال
کرد برای دیگر دوستان من که انها را AD کردم ارسال نشود ؟ و بعنوان مثال اگر شخصی را بعنوان
دوست پذیروفتم لیست دوستان من را نبیند چون موقعه ای که کسی را AD میکنم من با چه اشخاصی دوست هستم برای ان طرف نشان داده میشود و من چطوری میتوانم کاری انجام دهم
که برای ان طرف نشان داده نشود؟
باتشکرازدوستان:0018:

alimah22
29th February 2012, 13:55
درود
آموزش کار با نرم افزار Mozilla Thunderbird
چگونگی نصب email در این نرم افزار
دریافت و فرستادن email با این نرم افزار
با سپاس

M_Repair
29th February 2012, 15:09
درود
آموزش کار با نرم افزار Mozilla Thunderbird
چگونگی نصب email در این نرم افزار
دریافت و فرستادن email با این نرم افزار
با سپاس

باسلام

بفرمادوست عزیز پسورد فایل هم ضمینه شد

دانلود (http://dl8.p30day.com/users/masoud/1390/aban/Mozilla_Thunderbird_v8.0_Final_www.p30day.com.rar)

msafavi
29th February 2012, 15:26
با سلام خدمت تمامی دوستان
من در مورد اینترنت و مسائل مربوطه بسیار تجربه دارم و برای من اثبات شده که بهنرین مرورگر گوگل کروم می باشد...
به چند دلیل یکی سرعت بالا در لود کردن سایتهای پرمحتوا
و مهمترین دلیل امنیت بالا در اینترنت...چون شما توسط مرورگرهاتون همیشه تعدادی یوزر و پسورد دارید که مرورگر اونو ذخیره میکنه و در صورت نامطمئن بودن مرورگر اطلاعات شخصیتون در دسترس هکرهای آماتور میفته

به شما دوست گرامی شهریار پیشنهاد میکنم هرچی مرورگر دارید پاک کنید و گوگل کروم نصب کنید

WARNING
1st March 2012, 01:45
با سلام خدمت تمامی دوستان
من در مورد اینترنت و مسائل مربوطه بسیار تجربه دارم و برای من اثبات شده که بهنرین مرورگر گوگل کروم می باشد...
به چند دلیل یکی سرعت بالا در لود کردن سایتهای پرمحتوا
و مهمترین دلیل امنیت بالا در اینترنت...چون شما توسط مرورگرهاتون همیشه تعدادی یوزر و پسورد دارید که مرورگر اونو ذخیره میکنه و در صورت نامطمئن بودن مرورگر اطلاعات شخصیتون در دسترس هکرهای آماتور میفته

به شما دوست گرامی شهریار پیشنهاد میکنم هرچی مرورگر دارید پاک کنید و گوگل کروم نصب کنید

باسلام واحترام به نظرشما دوست عزیز من تمام مرورگرها را امتحان کردم و از نظر من رو دست
موزیلا فایر فاکس بنظرمن هیچ مرورگری قابل برابری نیست از هر لحاظ با احترام به (نظرشما):0018:

iraj_kh
2nd March 2012, 17:39
باعرض سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز سوالی داشتم درمورد فیس بوک که چطوری میتوانم
کاری یا تنظیماتی رو انجام دهم که مثلا اگر کسی برای من کسی یا شعری یا متنی را ارسال
کرد برای دیگر دوستان من که انها را AD کردم ارسال نشود ؟ و بعنوان مثال اگر شخصی را بعنوان
دوست پذیروفتم لیست دوستان من را نبیند چون موقعه ای که کسی را AD میکنم من با چه اشخاصی دوست هستم برای ان طرف نشان داده میشود و من چطوری میتوانم کاری انجام دهم
که برای ان طرف نشان داده نشود؟
باتشکرازدوستان:0018:

درود
دوست عزیز بعد از اینکه وارد پروفایل خود در فیس بوک شدید.قسمت بالا سمت راست کنار گزینه HOME را بفشارید و از بین گزینه ها privacy settings رو انتخاب کنید.سپس به قسمت Limit the Audience for Past Posts و محدودیت هارو مشخص نمایید.

aramjan
9th July 2012, 09:27
با عرض سلام وصبح بخیر وعرض پوزش که جای مخصوص این سوال نرم افزاری را نتوانستم بکنم انشالاه مدیران بزرگواری کرده وبه تاپیک مربوطه انتقال بفرمایند من مشکلی با موزیلا دارم وقتی با این مرورگر اقدام به دانلود فایلی یانرم افزاری از کیانست میکنم بعد از افلاین به هیچ وجه نمیتوانم مقصد ذخیره شده را پیدا کنم وبا توجه به اینکه امکان تغییر مسیر در هنگام ذخیره کردن نیست دوستان لطف کنند چاره کار را بفرمایند با تعویض ویندوز این فایل های با ارزش نیز از بین میروند

barrdia12q
9th July 2012, 09:51
با عرض سلام وصبح بخیر وعرض پوزش که جای مخصوص این سوال نرم افزاری را نتوانستم بکنم انشالاه مدیران بزرگواری کرده وبه تاپیک مربوطه انتقال بفرمایند من مشکلی با موزیلا دارم وقتی با این مرورگر اقدام به دانلود فایلی یانرم افزاری از کیانست میکنم بعد از افلاین به هیچ وجه نمیتوانم مقصد ذخیره شده را پیدا کنم وبا توجه به اینکه امکان تغییر مسیر در هنگام ذخیره کردن نیست دوستان لطف کنند چاره کار را بفرمایند با تعویض ویندوز این فایل های با ارزش نیز از بین میروند
اگر از دانلود منجر خود موزیلا استفاده میکنی شما در قسمت سمت چپ بالا فایرفاکس را زده سپس گزینه downloads حالا تمام فایل هایی را که دانلود کرده اید نشان میدهد با راست کلیک کردن بر یکی از آنه و زدن گزینه go to creating folder به فولدر دانلود میروید.

barrdia12q
9th July 2012, 09:59
برای تغییر دادن مسیر ابتدا وارد تنظیمات یعنی زدن گزینه option سپس سربرگ jeneral روبروی save file to هر مسیری را که خواستید انتخاب کنید.

aliseraj20
30th July 2012, 10:22
سلام
من از برنامه دانلود منیجر 6.11 استفاده میکنم که به یک مشکل برخورد کردم.در زمانی که مقداری از یک فایل رو دانلود کردم و ادامه دانلود رو به روز بعد انجام میدم نرم افزار قادر به ادامه دانلود نمی باشد و مجبور میشم فایل رو از ابتدا دانلود کنم.دانلود منیجر این پیغام رو میده: it is possible that the address of the fileis not valid anymore or you session has expired
لطفا در این مورد راهنمایی کنید.

dariushm1370
30th July 2012, 10:28
عزیز این مشکل از نرم افزار نیست.این مشکل از سرور سایتی هست که دارین دانلود میکنین که احتمال خیلی زیاد گزینه resume نداره و باید تا اخر دانلود رو یکسره برین.

dariushm1370
30th July 2012, 10:36
با سلام
سوال بنده اینه که وقتی با گوگل کروم صفحه ای رو باز میکنم و کاملا لود میشه ولی چراغ مودم همچنان پر پر میزنه و شارز رو میگیره.چیکار باید انجام بدم؟با تشکر.

iraj_kh
30th July 2012, 15:49
با سلام
سوال بنده اینه که وقتی با گوگل کروم صفحه ای رو باز میکنم و کاملا لود میشه ولی چراغ مودم همچنان پر پر میزنه و شارز رو میگیره.چیکار باید انجام بدم؟با تشکر.

درود

داریوش جان کمی بیشتر توضیح بده.یعنی چی که چراغ تند تند میزنه خب باید هم بزنه حتی اگر صفحه کامل لود شده باشه فرقی براش نداره چون ممکنه گراف های دیگه هم در حال آبدیت شدن باشن.

dariushm1370
30th July 2012, 16:00
با سلام خدمت استاد گرامی
نه عزیز اینطور نیست چون مثلا به جز گوگل کروم همچین ممشکلی ندارم تو هیچ کدوم از مرورگرها.وقتی یه صفحه کامل لود میشه تو مرورگر فایرفاکس بعدش دیگه مودم هر 5-6 ثانیه یه چشمک میزنه و این عمل تکرار میشه تا صفحه جدید باز بشه ولی تو گوگل کروم وقتی صفحه لود میشه این چشمک زدن قطع نمیشه و مودم مانند وقتی داری دانلود میکنی چشمک میزنه.

iraj_kh
30th July 2012, 16:25
با سلام خدمت استاد گرامی
نه عزیز اینطور نیست چون مثلا به جز گوگل کروم همچین ممشکلی ندارم تو هیچ کدوم از مرورگرها.وقتی یه صفحه کامل لود میشه تو مرورگر فایرفاکس بعدش دیگه مودم هر 5-6 ثانیه یه چشمک میزنه و این عمل تکرار میشه تا صفحه جدید باز بشه ولی تو گوگل کروم وقتی صفحه لود میشه این چشمک زدن قطع نمیشه و مودم مانند وقتی داری دانلود میکنی چشمک میزنه.

داریوش به نظر من مشکل خاصی نیست و مطمئن باش که از ترافیک محدود خطوط ADSL لــــت چیزی کم نخواهد شد.چون دقیقا برای من برعکس هست توی هر مرورگری هم تند تند چشمک میزند و دوباره می ایستد.

aliseraj20
11th August 2012, 23:29
با سلام
لطفا روش استفاده از نرم افزار NetScream که برای افزایش سرعت اینترنت می باشد را توضیح دهید.

iraj_kh
12th August 2012, 01:46
با سلام
لطفا روش استفاده از نرم افزار NetScream که برای افزایش سرعت اینترنت می باشد را توضیح دهید.

درود

چیز خاصی نداره این نرم افزار و کارایی مستقیم و مشخصی را دارا است.به پیج زیر بروید

http://rasekhoon.net/software/show/552878/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-Full-Speed-v3-6-Pro (http://rasekhoon.net/software/show/552878/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-Full-Speed-v3-6-Pro/)/

aliseraj20
12th August 2012, 20:20
سلام مجدد
من گزینه speed setting رو از حالت fast به حالت fasttest میبرم گزینه مودم و ویندوز رو نیز درست انتخاب کردم بعد دکمه go رو میزنم بعد از انجام عملیاتی توسط نرم افزار پیغام ریسر کامپیوتر رو میده بعد از بالا آمدن سیستم در سرعت اینترنت هیچ تغییری ایجاد نمیشه!مشکل چیه؟

dariushm1370
12th August 2012, 21:17
عزیز هیچ نرم افزاری تو سرعت دانلود و اینترنت تاثیر نداره اینا تبلیغات شرکتاست.تو نرم افزار ها هم فقط idm کمی سرعت دانلدو رو بالا نگه میداره ولی اونم زیاد نمیکنه.

King Up
2nd September 2012, 22:51
سلام دوستان
من وقتی میخوام وارد فیس بوکم بشم(ایمیل و پسورد را وارد میکنم)این صفحه میاد که شماره موبایل را برای ارسال کد ورود میخواد.شماره را وارد میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته.باید چه کار کنم؟

iraj_kh
2nd September 2012, 23:18
سلام دوستان
من وقتی میخوام وارد فیس بوکم بشم(ایمیل و پسورد را وارد میکنم)این صفحه میاد که شماره موبایل را برای ارسال کد ورود میخواد.شماره را وارد میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته.باید چه کار کنم؟

این پیغام زمانی رخ میدهد که شما IP خودتون رو عوض کرده باشید.شماره رو با 0098 و 98+ یا بدون هیچی بزنید ببینید چه تاثیری دارد.و اگر گزینه تماس داشت اون رو فعال کنید که باهاتون تماس بگیرن و کد رو شفاها بخونن.

King Up
3rd September 2012, 20:23
این پیغام زمانی رخ میدهد که شما IP خودتون رو عوض کرده باشید.شماره رو با 0098 و 98+ یا بدون هیچی بزنید ببینید چه تاثیری دارد.و اگر گزینه تماس داشت اون رو فعال کنید که باهاتون تماس بگیرن و کد رو شفاها بخونن.

سلام مجدد
دوست عزیز چند بار شماره را دادم و درخواست کد کردم
اما الان که شماره را میزنم میگه شما در یک مدت کوتاه چند بار درخواست داده اید و بعدا تلاش کنید
در ضمن اون گزینه هایی که گفتید وجود نداره>>>فقط همین صفحه هست
خواهشا کمک کنید خیلی کار لازمم

aramjan
11th September 2012, 12:23
با سلامی سوالی در مورد ویروس کش نود 32 داشتم با اینکه هر روز اپدیت میشود چرا رنگش زرد است ؟متشکرم اگر جواب دهید

ahmadreza_2010
11th September 2012, 12:38
با سلامی سوالی در مورد ویروس کش نود 32 داشتم با اینکه هر روز اپدیت میشود چرا رنگش زرد است ؟متشکرم اگر جواب دهید
سلام دوست عزیز شما به صفحه home برو و ببین کدوم یک تیک سبز رو نداره و زرد است بعد روی گزینه زرد رنگ کلیک کن و تنظیمات روکه خواسته انجام بده تا سبز بشه. اینم عکس از node خودم.

http://www.8pic.ir/images/c2wjr4cruuv1pqmvdu2.jpg

barrdia12q
11th September 2012, 12:47
شما بعد از باز کردن نود خود دکمه f5 رو زده سمت چپ قسمت tools زیر شاخه system update را انتخاب و در قسمت سمت راست زیر notify about missing update ... را به no update تغییر دهید.
نتیجه را اعلام بفرمایید

aramjan
12th September 2012, 10:46
با تشکر از پاسختان جناب قاسم جان فرمایشات شما انجام شد ولی در زیر شاخه سیستم اپدیت گزینه ای که شما نوشتید نیست وبجای ان عکسی که در زیر قرار میدم است لطفا راهنمایی را ادامه بدهید

mehi_tnt
12th September 2012, 12:02
سلام ببخشید نمیدونستم کجا سوالم ببرسم
چرا اینترنتم قطع میشه وقتی از ***** شکن استفاده میکنم

iraj_kh
12th September 2012, 14:00
سلام ببخشید نمیدونستم کجا سوالم ببرسم
چرا اینترنتم قطع میشه وقتی از ***** شکن استفاده میکنم

درود

از چه برنامه ای در هنگام استفاده از اینترنت به کار میبرید.؟

salibmosavi
19th September 2012, 00:56
با سلام خواستم بدونم چطور بتونم از یوتیوب فایل ها رو با فرمت 3gpدانلود کنم
ممنون
هر چی که لازم هست توضیح بدید خواهشا

hasank
3rd October 2012, 15:53
سلام:
آیا جاوا اسکریپ از قابلیتهای مرورگر است یا باید نصب و اضافه شود ؟
و اگر از قابلیتهای ذاتی آن است لطفا نحوه فعالسازی جاوا اسکریپ در فایر فاکس را راهنمایی فرمایید.
سپاس و تقدیر

colomb
3rd October 2012, 22:33
سلام:
آیا جاوا اسکریپ از قابلیتهای مرورگر است یا باید نصب و اضافه شود ؟
و اگر از قابلیتهای ذاتی آن است لطفا نحوه فعالسازی جاوا اسکریپ در فایر فاکس را راهنمایی فرمایید.
سپاس و تقدیر

دوست عزیز جاواسکریپت یکی از کدهای اساسی یک مرورگر هست که سورس آن تنها در اختیار شرکت سازنده مرورگر هست و قابل نصب یا حذف شدن نیست.البته یک سری اسکریپتهای ساده مثل غیرفعال کردن راست کلیک توسط بعضی سایتها واسکریپتهایی که جهت دانلود از آپلودسنترهای فایل و ... که با زبان جاوا برنامه نویسی میشوند رو میتوان به کدهای اسکریپت یک مرورگر اضافه کرد.

bohlol
3rd October 2012, 23:28
با سلام خواستم بدونم چطور بتونم از یوتیوب فایل ها رو با فرمت 3gpدانلود کنم
ممنون
هر چی که لازم هست توضیح بدید خواهشا
اگه ازنرم افزاراينترنت دانلودمنيجراستفاده كنيد
اين نرم افزارگزينه انتخاب فرمت 3gpرابه شما ميدهد.

داوودی فر
13th October 2012, 00:34
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز

من با نصب ویندوز جدید روی کامپیوترم چند چیزش تغیر کرده یکی اینکه وقتی وصل می شم به اینترنت انتی ویروسم پیغامی رو نشون میده که از ان سر در نیاوردم و چگونه می تونم قسمت اپدیت ویندوز را از کار بندازم وقتی خاموشش می کنم باید تا هفت وبعضی موقع تا 101و یا 5 شماره فایلهایی را بروز رسانی کنه و بعدش خاموش بشه و در هنگام روشن شدن هم همینطور در ضمن ویندوزم سون 32بیتی هستش با تشکر و تقدیم احترام .

داوودی فر
13th October 2012, 16:05

من با نصب ویندوز جدید روی کامپیوترم چند چیزش تغیر کرده یکی اینکه وقتی وصل می شم به اینترنت انتی ویروسم پیغامی رو نشون میده که از ان سر در نیاوردم و چگونه می تونم قسمت اپدیت ویندوز را از کار بندازم وقتی خاموشش می کنم باید تا هفت وبعضی موقع تا 101و یا 5 شماره فایلهایی را بروز رسانی کنه و بعدش خاموش بشه و در هنگام روشن شدن هم همینطور در ضمن ویندوزم سون 32بیتی هستش با تشکر و تقدیم احترام .

سلام اوردن موضوع در سطح اخرین ارسالات تالار

colomb
16th October 2012, 13:50

دوست عزیز در مورد ارور یا هشداری که nod 32 به شما میده باید عرض کنم که معنیش اینه که یک کانال جاسوسی(پنهانی) در پکیج(بسته) ICMP توی ویندوزتان هست که بنحوی از کامپیوتر شما جاسوسی میکنه.البته با توجه به سابقه نه چندان خوب NOD در شناسایی تروجان ها و سپایورها اظهار نظر در مورد صحت هشدار سخت است.اگر از همون اول و بدون اینکه هیچ نرم افزاری رو نصب نکرده باشید این هشدار رو داشته باشید مطمین باشید که این سپایور ICMP از نسخه ویندوز شما هست و توسط N-LIGHT درون آن تعبیه شده است که پیشنهادم اینه که از ویندوز دیگری استفاده کنید.اگر نرم افزاری روی ویندوزتان نصب کردید که به هر نحو چه از طریق فایل exe یا کرک این بدافزار رو توی سیستمتان انداخته باید ببنید که این نرم افزار کدوم بوده و آن را پاک کنید هر چند که با پاک کردن نرم افزار سپایور حذف نمیشه.اگر حوصله تعویض ویندوز ندارید از دیسک نجات کسپرسکی و در حالت بوت سیستم رو اسکن کنید.
موفق باشید

colomb
16th October 2012, 18:25

دوست عزیز این امر ربطی به ip شخص نداره چون فیسبوک کاری به ip اشخاص نداره.شماره تلفن در فیسبوک یکی از امکانات اختیاری هست(optional) هست و فقط کافیه در این مرحله روی دکمه skip کلیک کنید.این امر زمانی رخ میده که شما مدت طولانی با اکانت خود وارد فیسبوک نشده باشید و این فقط یک سوال امنیتی هست.شما هم حتما زمانی که ثبت نام کردید وقتی فیسبوک از شما یک شماره تلفن درخواست کرده شما بجای زدن دکمه skip یک شماره تلفن وارد کرده اید.

colomb
16th October 2012, 18:35
با سلام

دوست عزیز به هیچ عنوان از نرم افزارهای مثلا افزایش دهنده سرعت استفاده نکنید چون در ایران هیچ کارایی و فایده ای ندارند.در کشورهای دیگه که از پروتکلهای اینترنتی متفاوت استفاده میکنند این نرم افزارها جواب میده.

داوودی فر
19th October 2012, 23:17
دوست عزیز در مورد ارور یا هشداری که nod 32 به شما میده باید عرض کنم که معنیش اینه که یک کانال جاسوسی(پنهانی) در پکیج(بسته) ICMP توی ویندوزتان هست که بنحوی از کامپیوتر شما جاسوسی میکنه.البته با توجه به سابقه نه چندان خوب NOD در شناسایی تروجان ها و سپایورها اظهار نظر در مورد صحت هشدار سخت است.اگر از همون اول و بدون اینکه هیچ نرم افزاری رو نصب نکرده باشید این هشدار رو داشته باشید مطمین باشید که این سپایور ICMP از نسخه ویندوز شما هست و توسط N-LIGHT درون آن تعبیه شده است که پیشنهادم اینه که از ویندوز دیگری استفاده کنید.اگر نرم افزاری روی ویندوزتان نصب کردید که به هر نحو چه از طریق فایل exe یا کرک این بدافزار رو توی سیستمتان انداخته باید ببنید که این نرم افزار کدوم بوده و آن را پاک کنید هر چند که با پاک کردن نرم افزار سپایور حذف نمیشه.اگر حوصله تعویض ویندوز ندارید از دیسک نجات کسپرسکی و در حالت بوت سیستم رو اسکن کنید.
موفق باشید

سلام استاد عزیز متشکرم از پاسختون
به نظرم با نصب گوگل کروم 24این موضوع پیش اومده چون بر روی ویندوز مغازه ام هم این هشدار جدیدا میادش و همین نسخه از گوگل کروم را هم روی ویندوز مغازه ام نصب کردم .ایا می تونه یک کانال جاسوسی توی این نرم افزار باشه و اطلاعات روی کامپیوترم در خطر باشند .پیشاپیش از شما استاد عزیز کمال تشکر را دارم

colomb
20th October 2012, 20:41
سلام استاد عزیز متشکرم از پاسختون
به نظرم با نصب گوگل کروم 24این موضوع پیش اومده چون بر روی ویندوز مغازه ام هم این هشدار جدیدا میادش و همین نسخه از گوگل کروم را هم روی ویندوز مغازه ام نصب کردم .ایا می تونه یک کانال جاسوسی توی این نرم افزار باشه و اطلاعات روی کامپیوترم در خطر باشند .پیشاپیش از شما استاد عزیز کمال تشکر را دارم

خیر مرورگر کروم نرم افزار جاسوسی نداره اما nod 32 بخاطر آلفا بودن نسخه 24 کروم از آن ایراد میگیرد.چون معمولا نسخه های آلفا و بتا حفره های امنیتی دارند.آخرین نسخه پایدار این مرورگر نسخه 22 هست و به هیچ عنوان از نسخه بتا استفاده نکنید چه برسه به نسخه آلفا.این نسخه ها برای بتا تسترها ارایه میشه نه کاربران عادی.بنابراین کروم رو از سیستمتان حذف کنید و نسخه پایدار آن را نصب کنید.
موفق باشید

داوودی فر
21st October 2012, 00:44
خیر مرورگر کروم نرم افزار جاسوسی نداره اما nod 32 بخاطر آلفا بودن نسخه 24 کروم از آن ایراد میگیرد.چون معمولا نسخه های آلفا و بتا حفره های امنیتی دارند.آخرین نسخه پایدار این مرورگر نسخه 22 هست و به هیچ عنوان از نسخه بتا استفاده نکنید چه برسه به نسخه آلفا.این نسخه ها برای بتا تسترها ارایه میشه نه کاربران عادی.بنابراین کروم رو از سیستمتان حذف کنید و نسخه پایدار آن را نصب کنید.
موفق باشید

سلام و خسته نباشید استاد عزیز دستتون درد نکنه زحمت کشیدید ممنون از راهنمایی شما . گوگل کروم را حذف کردم درست شد . بسیار بسیار ممنونم .
http://kiansat.kim/images/icons/2-2.gif

hojjat_hd
26th October 2012, 15:01
با سلام و خسته نباشيد.
بنده وقتي پروکسي خود را فعال ميکنم اصلا کار نميکنه.بدين صورت که وقتي گزينه check را براي تست ميزنم علامت سبز يعني اينکه پروکسي وصل هست رو ميده اما عملا هيچ سايتي حتي سايتهاي معمولي مثل گوگل يا سايتهاي ديگه که فيلتر نيستند رو باز نميکنه انگار اينترنتي وجود ندارد.

dariushm1370
26th October 2012, 15:09
دوست من این مشکل رو بنده هم داشتم.شما ا یه مرور گر دیگه استفاده کنین مشکلتون حل میشه.

hojjat_hd
26th October 2012, 22:33
دوست من این مشکل رو بنده هم داشتم.شما ا یه مرور گر دیگه استفاده کنین مشکلتون حل میشه.
ممنون.
والا از چندين مرورگر استفاده کردم اما مشکل پا برجاست.

dooo
31st October 2012, 21:11
سلام دوستان.وقتی میخوام *** رو استفاده کنم error 800 میده . انتی ویروس رو هم خاموش کردم ولی بازم ارور داد .لطفا راهنماییم کنید. مرسی

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

منظور از * * * وی پ ی ا ن هست

alihi53
3rd November 2012, 13:36
چطور میشه بوسیله ID **** ایمیل کسی رو پیدا کرد مثلا alihi54 ایا برنامه ای برای این کار وجود دارد؟

colomb
4th November 2012, 17:43
با سلام و خسته نباشيد.
بنده وقتي پروکسي خود را فعال ميکنم اصلا کار نميکنه.بدين صورت که وقتي گزينه check را براي تست ميزنم علامت سبز يعني اينکه پروکسي وصل هست رو ميده اما عملا هيچ سايتي حتي سايتهاي معمولي مثل گوگل يا سايتهاي ديگه که فيلتر نيستند رو باز نميکنه انگار اينترنتي وجود ندارد.
دوست عزیز اولا باید نوع پروکسي خود رو مشخص کنید(sock s یا v--p n یا نرم افزارهای الت را سورف و....)
ثانیا این پروکسي که استفاده میکنید به سرور خودش وصل نمیشه و بنابراین نمیتونه اینترنت شما رو به سرور خودش وصل کنه و اینترنت شما قطع میشه.بنابراین اشکال از پروکسي شماست و هیچ ربطی به مرورگر شما نداره.
موفق باشید

colomb
4th November 2012, 17:53
سلام دوستان.وقتی میخوام *** رو استفاده کنم error 800 میده . انتی ویروس رو هم خاموش کردم ولی بازم ارور داد .لطفا راهنماییم کنید. مرسی

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

منظور از * * * وی پ ی ا ن هست
دوست عزیز شارژ اکانت شما تمام شده است یا اینکه پورت سرور شما بسته شده یا تغییر داده شده است.

saeednia
4th November 2012, 19:22
با سلام میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه پسورد مودم وایرلس یک نفر دیگه رو فهمید اگه هست بنده را راهنمائی کنید

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

با سلام نرم افزاری هست که بشه پسورد مودم وایرلس ** دیگه رو فهمید اگه هست اسم نرم افرار و لینک دانلود قرار بدین و طرز استفاده انرا با تشکر

colomb
4th November 2012, 20:10
با سلام میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه پسورد مودم وایرلس یک نفر دیگه رو فهمید اگه هست بنده را راهنمائی کنید

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

با سلام نرم افزاری هست که بشه پسورد مودم وایرلس ** دیگه رو فهمید اگه هست اسم نرم افرار و لینک دانلود قرار بدین و طرز استفاده انرا با تشکر

بله زیادند مثلا نرم افزار بسیار کم حجم WirelessKeyView یا Wireless Hack Tools.البته چون این کار عیب دارد تا حالا در این زمینه کار نکرده ام.

emadd69
5th November 2012, 15:56
سلام

موزیلا من بعضی سایت ها رو درست نشون نمیده ( عکس گذاشتم ) .فکر کنم حروف های فارسی رو اینجوری نشون میده . همین دیروز هم موزیلا آپدیت شده به نسخه 16.0.2

مشکل کجاست ؟ چاره چیه ؟

ممنون

http://1.marmolak.net/img.php?image=1661_untitled_ws5m.jpg

colomb
5th November 2012, 19:49
سلام

موزیلا من بعضی سایت ها رو درست نشون نمیده ( عکس گذاشتم ) .فکر کنم حروف های فارسی رو اینجوری نشون میده . همین دیروز هم موزیلا آپدیت شده به نسخه 16.0.2

مشکل کجاست ؟ چاره چیه ؟

ممنون

http://1.marmolak.net/img.php?image=1661_untitled_ws5m.jpg

دوست عزیز به هیچ عنوان بصورت آنلاین فایرفاکس رو آپدیت نکنید چون سیستم آپدیت آنلاین فایرفاکس ضعیف است با این حال میتونید با تغییر UNCODING مشکل رو حل کنید.

emadd69
5th November 2012, 19:56
دوست عزیز به هیچ عنوان بصورت آنلاین فایرفاکس رو آپدیت نکنید چون سیستم آپدیت آنلاین فایرفاکس ضعیف است با این حال میتونید با تغییر UNCODING مشکل رو حل کنید.

دوست عزیز تشکر فراوان
اگه میشه یه توضیحی بدید چطور این UNCODING رو تغییر بدم . از کدوم قسمت ؟
چندجا گشتم پیدا نکردم .
M.Salehi
5th November 2012, 21:01
دوست عزیز تشکر فراوان
اگه میشه یه توضیحی بدید چطور این UNCODING رو تغییر بدم . از کدوم قسمت ؟
چندجا گشتم پیدا نکردم .

سلام دوست خوبم
مراحل زیر رو مانند عکس اجرا کنند

62438

تو تصویر مشخص نیست عکس رو در زیر آپلود کردم از اون استفاده کنید

alihi53
6th November 2012, 13:41
چطور میشه بوسیله ID **** ایمیل کسی رو پیدا کرد مثلا alihi54 ایا برنامه ای برای این کار وجود دارد؟
کسی نیست به این سوال جواب بده

colomb
6th November 2012, 21:05
کسی نیست به این سوال جواب بده
منظورتان رو اصلا نفهمیدم بیشتر توضیح بدید تا بدونم مشکلتون چیه.

alihi53
8th November 2012, 18:23
منظورتان رو اصلا نفهمیدم بیشتر توضیح بدید تا بدونم مشکلتون چیه.
من یه اسم تو yahoo مسنجر دارم حالا میخوام به وسیله اون ایمیل طرف رو پیدا کنم

moh45
29th January 2013, 12:43
سلام یکی از مشکلات اصلی ما دانشجوهای پیام نور ورود به سایت گلستانه که اونم باید با اکسپلور وارد بشیم.تو ویندوز8 تو منو ادرس مرورگر قبلا یه کاغذپاره بود که یه بار روش کلیک میکردی مشکل حل میشد.اما حالا اون کاغذه نمیاد ونمیتونم وارد بشم ایا روش یا تنظیماتی هستش که بتونم وارد سیستم بشم.فونتهایی هم که تونیازمندیهاش بود رونصب کردم اما مشکل روحل نکرد.

moh45
29th January 2013, 13:30
سلام یکی از مشکلات اصلی ما دانشجوهای پیام نور ورود به سایت گلستانه که اونم باید با اکسپلور وارد بشیم.تو ویندوز8 تو منو ادرس مرورگر قبلا یه کاغذپاره بود که یه بار روش کلیک میکردی مشکل حل میشد.اما حالا اون کاغذه نمیاد ونمیتونم وارد بشم ایا روش یا تنظیماتی هستش که بتونم وارد سیستم بشم.فونتهایی هم که تونیازمندیهاش بود رونصب کردم اما مشکل روحل نکرد.

مشکل سیستم گلستان با internet explore10 در ویندوز 8

سایت گلستان سایتی است که فقط با اینترنت اکسپلورر لود می شودولی در اینترنت

اکسپلورر 10 ویندوز 8سایت گلستان باز نمیشود برای حل مشکل compatibility view

که همان کاغذ پاره ی جلوی آدرس بار است را قبل از وارد کردن آدرس فعال کنید تا مشکل

حل شود.

برای فعال کردن compatibility view از تنظیمات، ابتدا بالاتر از آدرس بار کلیک راست کرده command bar

را فعال از منو tools را انتخاب کرده و بعد compatibility view settings را انتخاب کنید سپس آدرس

گلستان را وارد کرده و گزینه add را بزنید
خودم سوال میکنم خودمم جواب میدم این یه جورشه

سالار72
31st March 2013, 20:37
با سلام ببخشید من یک مشکلی دارم اون هم اینه که من با وایمکس مبین نت دیگه به اسکایپ نمیتونم وصل بشم قبلا حدود یک ونیم ماه پیش به راحتی وصل میشدم

علي اصلاني
3rd April 2013, 08:36
با سلام ببخشید من یک مشکلی دارم اون هم اینه که من با وایمکس مبین نت دیگه به اسکایپ نمیتونم وصل بشم قبلا حدود یک ونیم ماه پیش به راحتی وصل میشدم

دوست عزیز پورتهای نرم افزارهایی مثل اسکایپ و ooVoo کلآ بسته شده و باید اون ها رو از طریق پر و کسی یا ف ی ل ت ر شکن ها باز بکنید. البته بايد خدمدتون عرض كنم كه ف ي ل ت ر شكن ها هم فعلا تعريفي ندارن!!

موفق باشيد

majid tv
28th May 2013, 17:35
سلام دوستان من نرم افزار وین رار میخوام.کسی داره؟

Mortal Kombat
28th May 2013, 17:41

با سلام

در سایت جستجو کنید روی لینک زیر کلیک کنید/:

نرم افزارهای اینترنت(ٍINTERNET) (http://kiansat.kim/forumdisplay.php?f=465)

M.Salehi
28th May 2013, 17:48

سلام
دوست عزیز نسخه جدید اون رو آپلود کردم از لینک زیر دانلود کنید

دانلود نرم افزار پرتابل winrar وژن 4.2 بدون نیاز به نصب و کرک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=68075&p=316842#post316842)

M.Salehi
29th May 2013, 10:59
سلام دوستان
1_من یک ریسیور full hd wifi k9k9 دارم . وقتی خریدمش یک فلشwifi روش بود ولی نمیدونم باید چطوری ازش واسه وصل شدن به اینترنتم که بی سیم هست استفاده کنم .وقتی به دستگاه میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .

2_آیا لازم به کد کردنش و شیرینگ کردنش هست هست:confused:؟ 1ماهه دارمش
سلام
دوست عزیز شما بهتره این سوال رو تو بخش مربوط به ریسیور
مطرح کنید درسته در رابطه با اینترنت هست ولی دوستان و مدیران اون بخش بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنند

موفق باشید

as_sadegh
23rd September 2013, 17:00
سلام یه برنامه خیلی خوب واسه اشتراک اینترنت لب تاپ با آیپد میخام. آیپدم سیم کارت نمیخوره. ممنون

djagostin
17th February 2014, 20:36
با سلام و خسته نباشید. من میخوام تو ی ا ه و مسنجر یکی از دوستانم رو add کنم ولی همش در آخر این پیغام رو میده : your request to add a contact has taken longer than expected to complete.the opration may have succeded.please check your messanger list later. این پیغام یعنی چی ؟ چیکار باید انجام برم ؟ با تشکر

djagostin
18th February 2014, 20:14
با سلام . چرا کسی به سوالم جواب نداد ؟ راهنماییم کنید ممنون میشم . با تشکر

M.Salehi
18th February 2014, 22:41
با سلام . چرا کسی به سوالم جواب نداد ؟ راهنماییم کنید ممنون میشم . با تشکر

سلام دوست عزیز

راهش اینه بعد از زدن add تو پنجره زیر

81187

ایمیل طرف رو وارد کنید بصورت صحیح مثال هم زده
وتمام
احتمالا شما ایدی رو درست وارد نمی کنید

موفق باشید

mehrdad_dvb
21st February 2014, 15:47
بادرودبرهمه اساتیدگرامی من یک ایدی نیمبازداشتم که هک شده ضمنا یه شماره روش بوده که هکرعوضش کرده ایا برنامه ای هست که من بتونم ایدیمو برگردونم یا پسورد جدیدش رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید

ABOLF@ZL
19th March 2014, 15:17
سلام
یه مشکل برام ایجاد شده
امروز که کامپیوتر رو روشن کردم آنتی ویروسم ( مک آفی ) بصورت disable شده و هر کاری میکنم enable نمیشه
اون گزینه که زیرش خط کشیدم به هیچ عنوان enable نمیشه

djagostin
8th February 2015, 15:23
با سلام خدمت دوستان گرامی . میخواستم ببینم چطوری میشه آپدیت خودکار نرم افزار flash player رو غیر فعال کنی ؟ آخه هی تند تند پیغام میده که آپدیت کن . در صورتی که من تازه ورژن جدید ه این نرم افزار رو ریختم هنوز 2 روز نشده که بازم پیغام میده که flash player رو آپدیت کن . حالا میخوام ببینم چطوری آپدیت خودکار این نرم افزار رو میشه غیر فعال کرد. با تشکر

djagostin
8th February 2015, 20:03
کسی نمیدونه چطوری میشه این آپدیت خودکار و غیر فعال کرد ؟

MOEIN1366
8th February 2015, 20:10
کسی نمیدونه چطوری میشه این آپدیت خودکار و غیر فعال کرد ؟

سلام
شما باید نزاری ویندوزت آپدیت بشه و خود به خود مشکل حل میشه
برو قسمت کنترل پنل+سیستم سکوریتی+ویندوز آپدیت+چک آپدیت+چینگ آپدیت
در مرحله اخر گزینه never updite رو انتخاب کن .
تمام

djagostin
9th February 2015, 19:36
دوست گرامی ممنون از راهنماییت . ولی فکر نمیکنم ربطی به آپدیت ویندوز داشته باشه . چون آپدیت ویندوز سیستم من خیلی وقته که غیرفعال هستش. فکر میکنم راه دیگه ای داره. اگه دوستان میدونن چطوری میشه آپدیت خودکار flash player رو غیر فعال کرد راهنمایی کنن. با تشکر

mastari
1st October 2016, 21:55
ازموقعی که به اخرین ورژن مرورگرموزیلا فایرفاکس نصب کرده ام.در هنگام ورود به بعضی ازسایت ها این پیغام را میدهدکه در داخل عکس است.وبعضی ازسایت هارا اصلا باز نمیکند.لطفا راهنمایی کنید که چه جوری درستش کنم.ریستش هم کردم .ولی درست نشد.
107046

M.Salehi
1st October 2016, 22:33
با سلام

دوست عزیز تو بعضی از آپدیتها که ورژن بتا هستند چنین مشکلاتی پیش میاد
یبار با استفاده از فیل شکن وارد همون سایت بشید شاید مشکل حل بشه

اگه دیدید مشکل برطرف نشد فعلا ورژن قبلی رو نصب کنید و استفاده کنید

در ضمن اون تصویری که گذاشتید مربوط به سایت سرشماری احتمال داره در اون زمان مشکل داشته
دوباره تست کنید

نتیجه رو اطلاع بدید

Taghi-
1st October 2016, 22:56
سلام

منم وارد سایت میشم پیغام ویروسی بودن سایت میده

الانم با سلــام صلوات آنتی ویروسمو غیرفعال کردم اومدم سایت

نسخه4901فایر فاکس آنتی ویروس ***** SMART SECURITY

چاره چیه بفرمایید؟
107050

با مرورگر اینترنت اکسپلورر هم همین پیغام میاد

Taghi-
2nd October 2016, 00:45
*.*ستاره نقطه ستاره هم گذاشتم بازم پیغام میده

تکلیف مارو مشخص کنید نریم رو هوا
غضیه این ویروس میروس چیه ؟ تو سایت شما چیکار می کنه:63izs7n:

107052

ASHKAN-NO
2nd October 2016, 02:04
ازموقعی که به اخرین ورژن مرورگرموزیلا فایرفاکس نصب کرده ام.در هنگام ورود به بعضی ازسایت ها این پیغام را میدهدکه در داخل عکس است.وبعضی ازسایت هارا اصلا باز نمیکند.لطفا راهنمایی کنید که چه جوری درستش کنم.ریستش هم کردم .ولی درست نشد.
107046

درود
دوست عزیز این مشکل را دقیقا منم دارم
و وقتی با ف ی ل ت ر شکن میرم
بعضی ادرسها رو باز می کنه
ولی در کل مشکل از خود مرورگر و اپدیت ان
هست متاسفانه

ASHKAN-NO
2nd October 2016, 02:05
*.*ستاره نقطه ستاره هم گذاشتم بازم پیغام میده

تکلیف مارو مشخص کنید نریم رو هوا
غضیه این ویروس میروس چیه ؟ تو سایت شما چیکار می کنه:63izs7n:

107052

درود
عزیز متاسفانه اون روش قبل دیگه کار نمی کنه
این بلوکه شدن سایت ماجرای دیگری دارد
و اصلا ویروسی در سایت وجود نداره
اصلا نگران نباشید
فعلا تا زمان رفع مشکل توسط جناب کیانفر
انتی ویروس را غیر فعال کنید
مشکل در حال بررسی هست

Taghi-
2nd October 2016, 02:17
من نمی تونم ریسک کنم آنتی ویروس غیرفعال کنم

اسمارت سکوریتی من قدرتش بالاس

احتمال زیاد ی ویروسی کرمی چیزی هست که این پیغام میده

از مرورگر باشه چرا با اکسپلورر هم این پیغام ویروس ظاهر میشه پس؟

فکر کنم با این آدرس فعلی این مشکل هست

آدرس عوض کنید اگه درست نشد غضیه بو داره باید شک کنید
http://kiansat.kim/images/icons/1205219183.gifhttp://kiansat.kim/images/icons/1-1.gif107056مرورگر اکسپلورر

M.Salehi
2nd October 2016, 12:10
با سلام
دوست عزیز این قضیه اخطار نود 32 قبلا هم پیش اومده
مطمئن باشید هیچ خطری برای سیستم کاربر از طرف سایت نیست

اکثرا ما مدیرای سایت هم از نود32 استفاده میکنیم

اگه طبق فرمایش جنابعالی ویروس یا کرمی تو فایلهای سایت بود آنتی ویروسهای دیگه هم
اخطار میدادند این مشکل مختصه نود 32 هست

اون روش *.* تو این اخطار تاثیری نداره

تو تحقیقی که بنده انجام دادم هربار که نود 32 آپدیت میشه یسری اطلاعات جدید در مورد آدرس سایتها
وارد دیتا بیس اون میشه سایتهای که قبلا یا در حال حاضر بخاطر قرار دادن یوزر پسورد نود بلاک شده بودن
هنوزم از طرف شرکت پیگیری میشن با آپدیت جدید کیانست هم جزو این گروه شده

بهرحال مشکل بزودی برطرف میشه مطمئن باشید هیچ خطری سیستم کاربرا رو تهدید نمیکنه
چون سرور کیانست با چندتا آنتی ویروس قوی محافظت میشه

موفق باشید

Taghi-
6th October 2016, 01:25
سلام به دوستان و آقای صالحی

آخرین نسخه هات اسپات رو سیستمم دارم خوب کار می کرد الان ی چند روزیه ی دفعه ی پیغام میاد بعد هات اسپات قط میشه

آیکونشم از نوار ابزار غیب میشه واسه استفاده مجدد باید از دسکتاپ رو برنامه کیلیک کنم فعال بشه

بازم بعد از چند دیقه همون پیغام میادو دوباره قطع میشه

پیغام میزارم اگه معنیشو میدونید ی راهنمایی کنید

با تشکر

107119 پیغام stop

107121 هات اسپات نسخه نامحدود

Taghi-
14th October 2016, 17:00
سلام

از دیروز ویندوزم مشکل پیدا کرده تو اجرای بعضی برنامه ها ی پیغام میاد

a problem caused the program to stop working correctly.
please close the program
107195
ناگفته نمونه من ی برنامه بهینه ساز دانلود کردم آنتی ویروسمو خاموش کردم برنامه نصب
شد ولی اجرا نشد بعد از روشن کردن آنتی ویروس این فایل ویروسی شناخت هرکاری کردم حذف نشد با آنتی ویروسم اسکن کردم ویروسی نشده

آخر سر بای ترفندی حذفش کردم که بعدش این اتفاق برام افتاده

ویندوزم آپدیت کردم درایوهای ویندوزم آپدیت شدن ویندوز7 32بیتی

آنتی ویروس اسمارت سکوریتی

کلی هم جستجو کردم جواب قطعی دستگیرم نشد گفتن از بین رفتن بعضی از فایلهایDLLویندوز یا آپدیت نبودن کارت گرافیک

برای فایلهایDLL ی پک RuntimePack.16.8.24.Full ریختم که شاملdll هم میشه ولی هنوز درست نشده پیغام میاد

لطفآ راهنمایی کنید

باتشکر

M.Salehi
15th October 2016, 15:13
با سلام

دوست عزیز جناب taghi
اکثر نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز تو نت که بصورت رایگان یا کرک شده هستند
حاویه یسری فایلهای تبلیغاتی هستند که کاربر رو بصورت اجباری به چندتا سایت از پیش تعریف شده هدایت میکنند
چون درحالت عادی این عمل برای ویندوز و آنتی ویروس شناخته شده نیست سیستم امنیتی ویندوز و خوده آنتی ویروس عکس العمل
نشون میده موقعی که شما خواستید این نرم افزار رو حذف کنید
تعدادی از فایلهای اجرایی ویندوز که توسط نرم افزار دور زده شده بود تا در امان باشند حذف میشه
بخاطر همین مساله حتی بعد از حذف کامل ویندوز آسیب دیده و چاره ای جز نصب دوباره ویندوز نیست

توصیه میکنم برای آپدیت درایور ها از نرم افزار درایور پک که بصورت آماده روی DVD بفروش میرسه استفاده کنید
اونایی که اینترنتی دانلود میشه همیشه دردسر ساز بوده

موفق باشید