PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار تبدیل فایل ویدوی تصویری به فرمتهای دیگه.....ازچه نوع فرمتی برای.....................

majid10
13th December 2011, 23:47
به نام خدا

باسلام
خسته نباشید به استادان عزیز و دیگر دوستان
لطفا راهنمای گنید از چه نوع فرمتی برای تبدیل فایلهای ویئدوی و تصویری به فرمت دیگه ای که رو همه دستگاهای پخش شود

درضمن ازچه فرمتی برای پخش از ضبط ماشین استفاده کنم فایل{ تصویری}

باتشکر بی نهایت

حامد شکوهی
13th December 2011, 23:55
بهترین برنامه jetAudio راحت ساده با کیفیت.با فرمت avi.mpg

موفّّق باشید

majid10
14th December 2011, 00:14
بهترین برنامه jetAudio راحت ساده با کیفیت.با فرمت avi.mpg

موفّّق باشید

ازشما دوست عزیز متشکرم

دوست عزیزمنظورم برنامه پخش فایل نبود........منظور من نرم افزار تبدیل فرمتهای تصویری به دیگر فرمت ها
دوم هم از چه نوع فرمتی برای رایت فایل تصویری روی cd و dvd استفاده کنم که روی همه دستگاه ها پخش بشه
سوم اینکه فایل تصویری را به چه فرمتی تبیل کنم که روی ضبط ماشین پخش بشه
باتشکر

hamed_p
14th December 2011, 01:24
ازشما دوست عزیز متشکرم

دوست عزیزمنظورم برنامه پخش فایل نبود........منظور من نرم افزار تبدیل فرمتهای تصویری به دیگر فرمت ها
دوم هم از چه نوع فرمتی برای رایت فایل تصویری روی cd و dvd استفاده کنم که روی همه دستگاه ها پخش بشه
سوم اینکه فایل تصویری را به چه فرمتی تبیل کنم که روی ضبط ماشین پخش بشه
باتشکر

یه برنامه ای به نام ویدئو مجید کانورتور هست که از تو گوگل دانلود کن خیلی خوبه به همه فرمتها میتونی تبدیل کنی حتی به فرمت انواع گوشی های موبایل
میشه فایل های تصویری رو به mp3 تبدیل کنی که قابل پخش تو ماشین یا حتی تصویری رو میتونی به فرمتهای دلخواه تبدیل کنی که داخل تنظیمات این کاورتور موجود میباشد

M_Repair
14th December 2011, 01:25
به نام خدا

باسلام
خسته نباشید به استادان عزیز و دیگر دوستان
لطفا راهنمای گنید از چه نوع فرمتی برای تبدیل فایلهای ویئدوی و تصویری به فرمت دیگه ای که رو همه دستگاهای پخش شود

درضمن ازچه فرمتی برای پخش از ضبط ماشین استفاده کنم فایل{ تصویری}

باتشکر بی نهایت

باسلام

دوست عزیز هرپخشی واسه خودش فرمت هایی رو ساپورت میکنه که توبیشترینشون فرمت DAT ویاMPEG قابل پخشه تودفترچه همراهش هم قیدمیشه.

بااین نرم افزار زیرفرمت هاروتغییربده

تبدیل و تغییر فرمت های بیش از 400 فرمت تصویری با XnView v1.98.4 Full - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=36347)

kohansal
1st September 2014, 18:48
سلام
من فیلم هایی را از طریق رسیور وبا داشتن سیسکم (یعنی کانال های کارتی) با پسوند MPEG-2-TS ضبط کردم که فقط خود رسیور توانایی باز پخش آن ها را دارد، از Bros.TS.Converter.3.1.1.108 برای تعییر فرمت این فیلم ها(با پسوند MPEG-2-TS )استفاده کردم ولی هیچ کدام قادر به این کار نبودند شاید به این علت که کدی یا کارتی است حتی جدید ترین پلیر ها هم قادر به پخش این فایل ها در کامپیوترنیستند .و تنها رسیور می تواند آنها را پخش کند البته اگر فیلم ها کدی نباشند مثلا از شبکه ای مثل فارسی وان یا هر شبکه آزاد دیگر پخش شوند پلیر VLC قادر به پخش آن در کامپیوتر است آیا Converter ویا راه کاری برای این مشکل دارید. من از اکثرپلیر های به روز شده برای تماشای این فیلم ها در کامپیوتر استفاده کردم که فایل های TS کدی را نشان نمی داد و همچنین Converter های زیر هم استفاده کردم
Aiseesoft-Total-Video-Converter-platinum-v7.1.26
Bros.TS.Converter.3.1.1.108
video-converter-platinum5

با تشکر

abdi2
20th September 2014, 18:17
دوست عزیز شما میتونید از فرمت فکتوری نیز استفاده کنید که نرم افزاری بسیار پر قدرت بوده بیشتر فرمت هارو ساپورت میکنه

برای سوال دومتون هم avi پیشنهاد بنده است
با تشکر abdi2