PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی کدکردن ایسیو والو پراید

sajadnasirpor
15th December 2011, 12:36
با سلام خدمت استادان بزرگ من یه ایسیو والو پراید دارم آیا میشه بی کدش کنم یا باید تبدیلش کنم در ضمن کد سویچ کدوم ایسیو ها رو میتونیم از رو ایسیو برداریم آیا میشه کد سویچ پراید والو و زیمینس رو از رو ایسیو بخونیم با تشکر

omeed_1355
15th December 2011, 13:30
با سلام خدمت استادان بزرگ من یه ایسیو والو پراید دارم آیا میشه بی کدش کنم یا باید تبدیلش کنم در ضمن کد سویچ کدوم ایسیو ها رو میتونیم از رو ایسیو برداریم آیا میشه کد سویچ پراید والو و زیمینس رو از رو ایسیو بخونیم با تشکر

سلام
دوست هم میتونی تبدیلش کنی هم بی کد و خام ولی کدشو نمیتونی از ecuپبدا کنی فکر کنم نرم افزار خاصی بخواد

sajadnasirpor
15th December 2011, 14:15
سلام دوست من چطوری بی کدش کنم باید تبدیلش کنم بعد یا همینطوری میشه بی کدش کنم در ضمن شما برنامه در آوردن کد پراید از روی ایسیو رو دارید یا دیدین میشه ایسیو زیمنس رو هم کدش رو در آورد

m.aminifar
15th December 2011, 15:27
سلام دوست من چطوری بی کدش کنم باید تبدیلش کنم بعد یا همینطوری میشه بی کدش کنم در ضمن شما برنامه در آوردن کد پراید از روی ایسیو رو دارید یا دیدین میشه ایسیو زیمنس رو هم کدش رو در آورد

شما ایسیو تبدیل کنین و جای وایرهای شمع با هم تعویض کنید و پایه های g1&f3سوکت خاکستری با هم یکی کنید

sajadnasirpor
15th December 2011, 18:17
با سلام و تشکر از شما برنامه تبدیل ندارم میتونم بی کدش کنم یا نه

omeed_1355
15th December 2011, 18:48
با سلام و تشکر از شما برنامه تبدیل ندارم میتونم بی کدش کنم یا نه

سلام
میتونی با برنامه یک ولو معمولی بی کدش منی بدونه برنامه تبدیل و جای پایه ها رو که جناب امینی فرمود جابجا کنید اما بدون برنامه تبدیل ماشین افت دور پیدا میکنه وباید زاویه دریچه را کمی باز کنی

حميد ذوالعلا
16th December 2011, 00:22
سلام
میتونی با برنامه یک ولو معمولی بی کدش منی بدونه برنامه تبدیل و جای پایه ها رو که جناب امینی فرمود جابجا کنید اما بدون برنامه تبدیل ماشین افت دور پیدا میکنه وباید زاویه دریچه را کمی باز کنی

سلام
در ضمن با اين روش چراغ چك چشمك زن ميشه.

محمد دهقان
18th December 2011, 19:08
سلام
آی سی رو ff کن و جا بزن و برای چشمک زدن چراغ چک پایه cp c4 رو قطع کن و صل کن به پایه cp k3 برای اینکه بد چشمی نکنه
اما راه حل اصولیش اینه که کامپیوتر تبدیل بشه

m.aminifar
19th December 2011, 01:14
سلام
آی سی رو ff کن و جا بزن و برای چشمک زدن چراغ چک پایه cp c4 رو قطع کن و صل کن به پایه cp k3 برای اینکه بد چشمی نکنه
اما راه حل اصولیش اینه که کامپیوتر تبدیل بشه

سلام:در تکمیل فرمایشات دوست خوبم جناب دهقان اگر ایسیو تبدیل کنین دیگر نیازی به در اوردن ایسی ایپرام از روی برد نیست

sajadnasirpor
19th December 2011, 11:06
سلام آیا بعد از تبدیل تغییرات سخت افزاری هم نیاز هست روی ایسیو انجام بدیم چون تبدیل ندارم صبر میکنم تا تبدیل بگیرم تبدیلش کنم با تشکر

m.aminifar
19th December 2011, 11:21
سلام آیا بعد از تبدیل تغییرات سخت افزاری هم نیاز هست روی ایسیو انجام بدیم چون تبدیل ندارم صبر میکنم تا تبدیل بگیرم تبدیلش کنم با تشکر

سلام:بله باید جای سیم های کویل تعویض و f3&g1سوکت خاکستری یکی کنیم

ebrahimtop
17th January 2012, 23:22
سلام ...
دوستان امروز یک پراید اوردن که با سویچ اصلیش چراغ چکش چشمک میزد .استارت میخورد ولی روشن نمیشد
که فهمیدم خواستن با یک کلید دیگه ماشینو سرقت کنن.بعداز این که چندجا رفته بودن به مالک گفتن ای سی یو باید بیکد بشه .من فقط با برنامه فلش مهاد صنعت وفلش کردن کامپیوتر خودرو ماشین درست شد .چگش ثابت وخودرو روشن شد.

keyantic
18th January 2012, 19:04
سلام
شما 2 تا كليد براي ماشين تعريف كن خاموش ميشه

omeed_1355
18th January 2012, 19:06
سلام
شما 2 تا كليد براي ماشين تعريف كن خاموش ميشه

سلام
من امروز با یک پراید ایمو روبرو شدم که سه کلید براش فعال کرده بودند مگر والو 2 کلید بیشتر هم فعال میشه؟

adel1315
21st March 2012, 12:25
سلام
من امروز با یک پراید ایمو روبرو شدم که سه کلید براش فعال کرده بودند مگر والو 2 کلید بیشتر هم فعال میشه؟

با سلام خدمت دوست عزیز بله والیو تا 5 کلید میشه تعریف کرد :(64):

sajadnasirpor
21st March 2012, 16:26
سلام دوستان امروز یه ایسیو پراید والو ضد سرقت آوردن برام که بیکدش کنم آیا با بیکد کردن این ایسیو هیچ مشکلی پیدا نمیکنه اگه میشه بیکدش کرد اول باید چیکار کنم با تشکر از دوستان خوبم در ضمن عید را بر همه دوستان تبریک میگم

m.aminifar
21st March 2012, 18:20
سلام دوستان امروز یه ایسیو پراید والو ضد سرقت آوردن برام که بیکدش کنم آیا با بیکد کردن این ایسیو هیچ مشکلی پیدا نمیکنه اگه میشه بیکدش کرد اول باید چیکار کنم با تشکر از دوستان خوبم در ضمن عید را بر همه دوستان تبریک میگم

سلام:شما اگر دستگاه تبدیل ایسیو دارین ایسیو مورد نظر به ایسیو معمولی تبدیل و پایه های g1&f3سوکت خاکستری یکی و جای کویل ها رو تعویض کنید

sajadnasirpor
21st March 2012, 18:27
سلام دوست عزیز متاسفانه دستگاه تبدیل ایسیو ندارم میتونم بدون دستگاه تبدیل بیکدش کنم با تشکر

sajadnasirpor
21st March 2012, 20:38
سلام:شما اگر دستگاه تبدیل ایسیو دارین ایسیو مورد نظر به ایسیو معمولی تبدیل و پایه های g1&f3سوکت خاکستری یکی و جای کویل ها رو تعویض کنید

سلام دوست من یه فایل بیکد پراید والو رو رو آی سی 95160 پروگرام کردمو رو سوکت خاکستری f3با g1 رو یکی کردم و به مشتری گفتم جای وایر های 2و3 رو با 4و1 عوض کنه ماشین رو روشن کنه در ضمن از سوکت cp k3با c4 رو قطع و به k3 وصل کردمو رو تستر ایسیو یی که داشتم امتحان کردم درست بود و به مشتری دادم که زنگ زد و گفت به شمع ها برق نمیاد حالا مشکل من از کجاست که بهش گفتم فردا ماشین رو بیاره با تشکر

m.aminifar
22nd March 2012, 00:47
سلام دوست من یه فایل بیکد پراید والو رو رو آی سی 95160 پروگرام کردمو رو سوکت خاکستری f3با g1 رو یکی کردم و به مشتری گفتم جای وایر های 2و3 رو با 4و1 عوض کنه ماشین رو روشن کنه در ضمن از سوکت cp k3با c4 رو قطع و به k3 وصل کردمو رو تستر ایسیو یی که داشتم امتحان کردم درست بود و به مشتری دادم که زنگ زد و گفت به شمع ها برق نمیاد حالا مشکل من از کجاست که بهش گفتم فردا ماشین رو بیاره با تشکر

سلام:شما بعد از ریختن فایل ایپرام DE CODE فقط پایه های g1&f3سوکت خاکستری یکی کنین و جای وایرها رو باید جابجا میکردین دیگر احتیاج به کار دیگه ای نداشتین

sajadnasirpor
22nd March 2012, 10:32
سلام:شما بعد از ریختن فایل ایپرام DE CODE فقط پایه های g1&f3سوکت قهوای یکی کنین و جای وایرها رو باید جابجا میکردین دیگر احتیاج به کار دیگه ای نداشتین

سلام دوست من سوکت وسطی رو باید یکی کنم وبرای چراغ چک که جناب آقای دهقان گفتن از سوکت قهوه ای باید قطع کنم و وصل کنم به c4رو به k3وصل کنم دیگه مشکلی ندارم اگه زحمت نمیشه میشه تصویری توضیح دهید با تشکر از شما

sajadnasirpor
22nd March 2012, 14:21
سلام دوستان با برنامه بیکد والو پراید و یکی کردن سوکت m2با g1 با f3و جابجایی وایر 1 با 4 و 2 با 3 ماشین رو روشن کردم و چراغ چک رو از داخل ایسیو قطع کردم که چشمک نزنه اما چراغ ایمو موند که چشمک میزنه اونو چیکار کنم با تشکر

A.shahryar
22nd March 2012, 14:31
سلام دوستان با برنامه بیکد والو پراید و یکی کردن سوکت m2با g1 با f3و جابجایی وایر 1 با 4 و 2 با 3 ماشین رو روشن کردم و چراغ چک رو از داخل ایسیو قطع کردم که چشمک نزنه اما چراغ ایمو موند که چشمک میزنه اونو چیکار کنم با تشکر

سلام سوكت icu را جدا كنيد.

حميد ذوالعلا
22nd March 2012, 21:22
سلام
دوست وهمكار محترم قطع كردن چراغ چك كار درستي نيست.
اينكار براحتي با دستگاه تبديل ايسيو انجام ميشود و احتياچ به قطع كردن چراغ چك نيست.
بيكد كردن ecu والئو پرايد بصورت دستي علاوه بر مشكل چراغ چك.خودرو در دور ارام هم افت شديد دور دارد.
انشاالله يك دستگاه تبديل ايسيو تهيه كنيد و مطمئن باشيد ضرر نميكنيد.

sajadnasirpor
23rd March 2012, 14:54
سلام دوستان امروز ماشین پراید باز هم اومد و مشکل داشت
و ماشین رو بنزین روشن نمیشد که ایسیو رو باز کردم و دوباره رر امتحان کردم دیدم رله دوم فعال نمیشه باز کردم و آی سی رو دوباره برنامه بیکد زدم دیدم باز هم مارله دوم فعال نمیشه و موقعی که سویچ رو میبندم رله اول قطع نمیشه و دوباره با یه آی سی نو امتحان کردم باز هم نشد در ضمن آقای امینی فر که تو پست قبلی شون گفته بودن سوکت قهوهای رو یکی کنم اما من سوکت ام دو رو یکی کردم مشکل از اون میتونه باشه

sajadnasirpor
23rd March 2012, 14:56
سلام من نمیخواستم بیکدش کنم چون مشتری خودش صافکاره و اصرار داشت من این کار رو کردم حالا موندم ماشین روشن نمیشه البته سوکت قطع کن که هست رو ژیگلور گاز از اون جا که یکسره برق میدی روشن میشه در ضمن خطا هاش هم پاک نمیشه با تشکر

sajadnasirpor
23rd March 2012, 17:49
سلام دوستان بعد از کلی کلنجار رفتن با ماشین ایسیو و آی سیو رو خام کردم و چون کد کلید نداشتم فرستادم بره نمایندگی تا کد کلید بگیره و اونجا هم تعریف سویچ بشه در ضمن دوستان وقتی فایل خام رو برنامه ریزی میکنیم آیا باید خطا داشته باشه ایسیو و خطا ها پاک بشه یا باید بعد از تعریف سویچ این کار رو انجام بدیم چون خطا هایی ثبت کرده بود که خطا ها پاک نمی شدن و ارور میداد با تشکر

حميد ذوالعلا
23rd March 2012, 20:47
سلام
كاكو شما بايد اول برنامه بيكد را به ايپرام ريخته و سپس سوكت خاكستري پايهG1 را به F3 توسط يك تكه سيم متصل كنيد(از طرف ايسيو) و واير شمع 1-4 را با 2-3 جابجا كنيد.
البته اينكار فقط در مواقع اضطراري پيشنهاد ميشه.و كار درستي نيست.
راه كار اصولي اينست كه خودرو تعريف كليد شود.در صورت نبود كد كليد ويا بهر دليلي امكان اينكار نبود.ايسيو را تبديل كنيد.

m.aminifar
24th March 2012, 00:00
سلام دوست من سوکت وسطی رو باید یکی کنم وبرای چراغ چک که جناب آقای دهقان گفتن از سوکت قهوه ای باید قطع کنم و وصل کنم به c4رو به k3وصل کنم دیگه مشکلی ندارم اگه زحمت نمیشه میشه تصویری توضیح دهید با تشکر از شما

سلام:دوست گرامی متاسفانه به اشتباه سوکت خاکستری قهوه ای نوشتم شما طبق پست 20 در صفحه 2 عمل کنید

sajadnasirpor
24th March 2012, 10:48
سلام دوستان من هر چقدر برنامه بیکد رو تازه کردم و سیمهای سوکت ام 2 رو به هم وصل کردم رله دوم فعال نشد و رله اول بعد از بستن سویچ خاموش نشد و وارد دیاگ که میشدم خطا ها رو پاک نمیکرد آیا باید موقع بیکد کردن خطایی داشته باشه یا نه و خطا ها پاک بشه و موقعی هم که برنامه های خام رو ریختم و خواستم تعریف سویچ کنم باز هم خطا ها پاک نشدن و تعریف سویچ ارور دارد در ضمن قبل از اومدن اینجا چون دیروز که بیکدش کردم با اولین استارت رو گاز روشن کردم

sajadnasirpor
24th March 2012, 10:53
سلام مشتری بعد از این که چون بنزین نداشته و رفته بود که بنزین بزنه بعد از زدن رو بنزین ماشین خفه میکنه و ماشین روشن نمیشه و یه سیم مستقیم از باطری به سر ژیگلور گاز میکشه و رو گاز ماشین رو روشن میکنه میاره اینجا که منم هر چز مدل کارخانه ای با ایسیو جدا هست که فکر کنم ایسیو گازش هم خرابه چون یه رله بستن قدر تلاش کردم رو بنزین بنزین نمیومد و برق سر وایر نمیومد و در ضمن گازش از نوع کارخانه ای با ایسیو جدا هست چون یه رله برای تغییر وضعیت بنزین با گاز بسته بودن بهش

sajadnasirpor
24th March 2012, 10:55
سلام حالا من هر دو ایسیو و ای سیو رو خام کردم و فرستادم ماشین رو ببره نمایندگی تا هم کد دریافت کنه و هم تعریف سویچ تو نمایندگی انجام بدن این طوری مشکلی نداره براحتی تعریف سویچ میشه یا نه با تشکر

m.aminifar
24th March 2012, 12:43
سلام حالا من هر دو ایسیو و ای سیو رو خام کردم و فرستادم ماشین رو ببره نمایندگی تا هم کد دریافت کنه و هم تعریف سویچ تو نمایندگی انجام بدن این طوری مشکلی نداره براحتی تعریف سویچ میشه یا نه با تشکر

سلام:دوست گرامی اگر فایل های خام که استفاده می کنید سالم باشن خیر مشکلی پیش نمی یاد

sajadnasirpor
24th March 2012, 13:59
سلام فایل همون هایی هستند که آقای دهقان تو سایت گزاشتن در ضمن اینو بگم که مشتری خودش قبل از اینکه ماشین رو بیاره اینجا سیمهای ای سیو رو که از سویچ میان بریده بود و یکسره کرده بود که بنا به گفته خودش میخواست ماشین رو روشن کنه و دوباره سیمها رو بسته بود جاش مشکلی پیش میاره واسه آی سیو یا نه با تشکر

m.aminifar
25th March 2012, 00:48
سلام فایل همون هایی هستند که آقای دهقان تو سایت گزاشتن در ضمن اینو بگم که مشتری خودش قبل از اینکه ماشین رو بیاره اینجا سیمهای ای سیو رو که از سویچ میان بریده بود و یکسره کرده بود که بنا به گفته خودش میخواست ماشین رو روشن کنه و دوباره سیمها رو بسته بود جاش مشکلی پیش میاره واسه آی سیو یا نه با تشکر

سلام:اگر فقط سیمهای سوکت مغزی سوییچ دستکاری کرده باشه مشکلی پیش نمی یاد

sajadnasirpor
25th March 2012, 14:05
سلام دوستان چون نمایندگی بسته بود و گفته بودن تا 13 بسته هست مشتری هم بهم گفت که یکی از تعمیر کارای ایسیو میگه بدون تبدیل ایسیو بیکدش میکنم بدون اینکه مشکلی داشته باشه منم دیدم چون بارم مشکل سازه بیکد کردنش بدون تبدیل بهش گفتم بده ببر اون برات بیکدش کنه

sajadnasirpor
25th March 2012, 14:07
سلام یه سوال من که برنامه بیکد رو پروگرام کرده بودم و سیمهای سوکت ام دو رو به هم وصل کرده بودم و جای وایر ها رو هم عوض کرده بودم چرا ماشین روشن نمیشد و به پمپ برق نمیومد چون قبل از اینکه مشتری کلیدش بشکنه ماشین درست کار میکرد با تشکر

sajadnasirpor
18th April 2012, 11:00
سلام خدمت دوستان گلم دوستانی که با دستگاه آقای همت زاده کار کردن راهنمایی کنند که چطوری میتونم ایسیو پراید ضد سرقت رو تبدیل به ایسیو معمولی کنم و به کدوم نوع تبدیل کنم که بتونم رو همه ماشین ها تست کنم چون ایسیو ساژم برای تست رو ماشین ندارم و این ایسیو رو میخوام تبدیل کنم وآیا میتونم این تبدیل رو رو تستر ایسیو انجام بدم یا نه با تشکرکوچیک شما سجاد

m.aminifar
18th April 2012, 11:18
سلام خدمت دوستان گلم دوستانی که با دستگاه آقای همت زاده کار کردن راهنمایی کنند که چطوری میتونم ایسیو پراید ضد سرقت رو تبدیل به ایسیو معمولی کنم و به کدوم نوع تبدیل کنم که بتونم رو همه ماشین ها تست کنم چون ایسیو ساژم برای تست رو ماشین ندارم و این ایسیو رو میخوام تبدیل کنم وآیا میتونم این تبدیل رو رو تستر ایسیو انجام بدم یا نه با تشکرکوچیک شما سجاد

سلام:بله روی تستر میتونین انجام بدین وبرای تبدیل ایسیو ایمودار به معمولی از برنامه پراید معمولیm13ni-18-881bاستفاده کنید در ضمن هر ایسیو هر چند بار که بخواین میتونین دانلود و تبدیل کنید

sajadnasirpor
18th April 2012, 12:59
سلام دوست من شماره سریالش آخراش معلومه اونم34712310 هستش اینو میخوام به 405 تبدیل کنم بغیر از برنامه تبدیل آیا تغییرات سخت افزاری هم لازم هست یا نه و در ضمن برای تبدیل کدوم گزینه رو برای تبدیل باید انتخاب کنم با تشکر از راهنمایی استاد بزرگ

m.aminifar
18th April 2012, 13:24
سلام دوست من شماره سریالش آخراش معلومه اونم34712310 هستش اینو میخوام به 405 تبدیل کنم بغیر از برنامه تبدیل آیا تغییرات سخت افزاری هم لازم هست یا نه و در ضمن برای تبدیل کدوم گزینه رو برای تبدیل باید انتخاب کنم با تشکر از راهنمایی استاد بزرگ

سلام:احتیاج به تغیرات سخت افزاری ندارین درمورد ایسیو های که اطلاعی از شماره سریالش ندارین و با در لیست تبدیل موجود نیست با برنامه های دیگر چک کنین موردی ندارد در بعضی موارد هم ایسیو تبدیل نمی شود ایسی ایپرام در بیارین و بدون ایسی تبدیل کنید

sajadnasirpor
18th April 2012, 13:38
سلام دوست من برنامه slcرو دانلود کردم حالا برای تست روی ماشین های ایران خودرو لازمه که برنامه ایپرام رو تغییر دهم اگه لازمه کدوم برنامه برای رو رو ایپرام پروگرام کنم که بیشتر به کارم بیاد با تشکر

m.aminifar
18th April 2012, 14:07
سلام دوست من برنامه slcرو دانلود کردم حالا برای تست روی ماشین های ایران خودرو لازمه که برنامه ایپرام رو تغییر دهم اگه لازمه کدوم برنامه برای رو رو ایپرام پروگرام کنم که بیشتر به کارم بیاد با تشکر

سلام :لازم نیست ایسی ایپرام پروگرام کنید این ایسیو فقط روی خودرو های بدون ایمو میتونین تست کنیدبرای تست روی خودرو های ایمودار باید مراحل de codeانجام بدن که باز هم نیاز به دست زدن به ایسی ایپرام ندارین

sajadnasirpor
18th April 2012, 19:06
سلام دوست من بعد از تبدیل و پروگرام کردن آی سی ایپرام که برنامه 405slcیه ماشین 405 اومد که خواستم رو ماشین امتحان کنم ماشین رو روشن نکرد اما رو تستر امتحان کردم درست بود مشکل از کجا میتونه باشه با تشکر

m.aminifar
18th April 2012, 21:06
سلام دوست من بعد از تبدیل و پروگرام کردن آی سی ایپرام که برنامه 405slcیه ماشین 405 اومد که خواستم رو ماشین امتحان کنم ماشین رو روشن نکرد اما رو تستر امتحان کردم درست بود مشکل از کجا میتونه باشه با تشکر

به احتمال زیاد خودرو مورد نظر ایموبلایزر داره که روشن نشده

sajadnasirpor
19th April 2012, 11:00
سلام دوست من خودرو مورد نظر 405 بدون ایمو بود باز هم رو یه ماشین دیگه تست میکنم جواب رو میدم با تشکر

sajadnasirpor
19th April 2012, 12:48
سلام دوست من دوباره یه 405 اومد و رو اون هم امتحان کردم اما باز هم ماشین رو روشن نکرد و در ضمن من با slcدانلود کردم مشکلی داره یا نه با تشکر

sajadnasirpor
19th April 2012, 12:49
سلام با دیاگ ارتباط برقرار میشه و هیچ خطایی نشون نمیده اما ماشین رو روشن نمیکنه اما رو تستر ایسیویی که دارم امتحان میکنم درسته ماشین روشن میشه برق کویل میاد انژکتور ها پاشش میکنن و رله دوم هم خاموش میشه برق 5 ولت رو هم دارم

ya_ab
19th April 2012, 13:07
سلام
دستگاه تسترتون ایمو دار ها را هم روشن میکنه؟ ایسیو را از طریق کابل تبدیل کردین یا اوبی دی؟
احتمالا به slc immo تبدیل نکردین؟

sajadnasirpor
19th April 2012, 13:21
سلام دو ست عزیز ایمودار ها رو تست میکنه درصورتی کنه آی سیوش رو هم به تستر وصل کنی در غیر این صورت تست نمیکنه در ضمن من برنامه خالص slc رو دانلود کردم از طریق سوکت obdدانلود کردم

ya_ab
19th April 2012, 13:44
پس همین که شما تونستید رو تستر یک ایسیو ایمو دار را تبدیل کنید جای تعجبه؟
به نظر من اگه میتونید با سیم و در غیر اینصورت با اوبی دی به lc تبدیلش کنید و ببینید نتیجه چیه.

sajadnasirpor
19th April 2012, 14:04
سلام در ضمن شماره سریال ایسیو کدومش هست اگه امکان داره با عکس نشون بدین با تشکر

sajadnasirpor
21st April 2012, 09:52
سلام دوستان ایسیو رو دوباره دانلود کردم به lcباز هم روشن نشد به داخل سوکت ها نگاه که کردم دیدم یکی از پین های سوکت خاکستری b2شکسته از ته با ته سنجاق یه پایه براش درست کردم ولی رو ماشین هنوز امتحان نکردم امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم آیا از اون پینی که شکسته بود میتونست باشه با تشکر

yasharararart
21st April 2012, 11:26
سلام دوستان ایسیو رو دوباره دانلود کردم به lcباز هم روشن نشد به داخل سوکت ها نگاه که کردم دیدم یکی از پین های سوکت خاکستری b2شکسته از ته با ته سنجاق یه پایه براش درست کردم ولی رو ماشین هنوز امتحان نکردم امتحان میکنم نتیجه رو اعلام میکنم آیا از اون پینی که شکسته بود میتونست باشه با تشکر
همکار گرامی درود
پایه یاد شده مربوط به دور موتور میباشد و حتما ایراد از این پایه میباشد موفق باشید

sajadnasirpor
21st April 2012, 12:16
سلام دوستان بله با درست کردن پایه مشکل حل شد و ماشین روشن شد ولی خطای کنترل داخلی ای سی ام مختل شده رو خطا میده و چون رو سمند s2000 10 امتحان کردم خطای فن ها رو هم میداد حالا این خطا از چی میتونه باشه با تشکر از راهنمایی دوستان گلم

yasharararart
21st April 2012, 16:48
سلام دوستان بله با درست کردن پایه مشکل حل شد و ماشین روشن شد ولی خطای کنترل داخلی ای سی ام مختل شده رو خطا میده و چون رو سمند s2000 10 امتحان کردم خطای فن ها رو هم میداد حالا این خطا از چی میتونه باشه با تشکر از راهنمایی دوستان گلم
همکار گرامی درود
بی زحمت ای سی ایپرام را ffکن ودانلود مجدد برنامه مورد نظر را بزن ببین مشکل حل میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sajadnasirpor
21st April 2012, 16:52
سلام دوست گرامی موقعی که آی سی ایپرام رو ایسیو هست دانلود نمیشه و باید آی سی ایپرام رو دربیارم و دانلود رو بزنم تا دانلود بشه حالا باز هم ff کردن ایپرام لازم هست یا نه با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز

m.aminifar
21st April 2012, 19:39
سلام دوست گرامی موقعی که آی سی ایپرام رو ایسیو هست دانلود نمیشه و باید آی سی ایپرام رو دربیارم و دانلود رو بزنم تا دانلود بشه حالا باز هم ff کردن ایپرام لازم هست یا نه با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز

ایسی ایپرام تعویض کنید

محمد دهقان
21st April 2012, 22:20
سلام
بهتره که ff بشه یا اینکه آی سی تعویض بشه

حميد ذوالعلا
22nd April 2012, 00:22
سلام
اي سي ايپرام را برداريد و ecu دانلود كنيد.سپس يك اي سي ايپرام نو FF كرده و جايگزين كنيد

sajadnasirpor
1st May 2012, 12:18
سلام خدمت دوستان امروز باز هم ایسیو رو یه ماشین دیگه امتحان کردم و خطای فن و سنسور اکسیژن بالا و کنترل داخلی ای سی ام مختل شده رو خطا داد و بعد از پاک کردن باز هم میاد

sajadnasirpor
1st May 2012, 13:59
سلام رو ماشین مشتری امتحان کردم و به مشتری گفتم بره و با این ایسیو امتحان کنه که برگشت گفت با این ایسیو ماشین خوب گاز نمیخوره

sajadnasirpor
1st May 2012, 14:06
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم جامپ کردن دو پایه cpa3 با m2a2 برای چیه چون یه ایسیو باز کردم که این دو پایه رو به هم وصل کردن با تشکر

m.aminifar
2nd May 2012, 00:43
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم جامپ کردن دو پایه cpa3 با m2a2 برای چیه چون یه ایسیو باز کردم که این دو پایه رو به هم وصل کردن با تشکر

سلام:M2A2پایه منفی سنسور دریچه گاز هست در مورد پایه CPA3مربوط به سنسور فشار گاز کولر 206 پایه 3 سنسور مربوطه هست که به احتمال زیاد منفی هست و این جامپ به دلیل قطع شدن منفی سنسور دریچه گازانجام دادن

sajadnasirpor
2nd May 2012, 19:19
سلام دوستان امروز مشتری با ایسیو من اومد و گفت که ماشین موقع گرم شدن گاز نمیخوره حالا با این خطا که واحد کنترل انژکتور رو میده چیکار باید بکنم چون خطا پاک میشه اما موقع روشن کردن ماشین دوباره میاد با تشکر

sajadnasirpor
4th May 2012, 10:43
سلام از دوستان کسی نیست بگه خطای واحد کنترل انژکتور مربوط به چیه با تشکر

0111mohammad
4th May 2012, 11:47
سلام
جناب sam2580 لطفا بفرمایید روی چه ماشینی خطای واحد کنترل انژکتور رو میده !؟
بنده روی چندین سمند پایه گاز سوز با ایسیو بنزین زیمنس و ایسیو گاز تک سوکت کور این خطا رو مشاهده کردم که با بعضی از دستگاهای عیب یاب دیگه خطای کنترل ماژول انژکتور رو گزارش میده...
اگه مورد شما روی همین خودروست باید خدمتتون عرض کنم اگه زمانی دیاگ بر روی خودرو وصل میشه این خطا رو گزارش میده که در واقع مورد خاصی نداره و روی این خودرو طبیعیه . . .

sajadnasirpor
4th May 2012, 12:31
سلام دوست من این ایسیو پراید ولو هست که من با دستگاه تبدیل ایسیو همت زاده تبدیلش کردم به ایسیو lcو حالا خطای ای سی ام مختل کرده رو خطا میده

m.aminifar
4th May 2012, 15:08
سلام دوست من این ایسیو پراید ولو هست که من با دستگاه تبدیل ایسیو همت زاده تبدیلش کردم به ایسیو lcو حالا خطای ای سی ام مختل کرده رو خطا میده

سلام:شما برنامه ایسی ایپرام تعویض کنید ببنین چی میشه اگر جواب نگرفتین ایسیو دوباره با یک برنامه دیگ تبدیل کنید

حميد ذوالعلا
4th May 2012, 16:01
سلام
بنده چندين بار ايسيو والئو پرايد را با همان دستگاهي كه شما داريد(دستگاه تبديل اقاي همت زاده)به 405 LC تبديل كردم وهيچ خطايي هم نداشته.
ايا اي سي ايپرام و يا برد دست خورده؟

sajadnasirpor
4th May 2012, 17:18
سلام دوستان من آی سی ایپرام رو هم عوض و هم برنامه دادم و دو بار دانلودش کردم یک بار به slc و یک بار به lcحالا من این ایسسیو رو رو چند تا ماشین که ایسیوشون lc هست تست میکنم و نتیجه کامل رو اعلام میکنم که چه خطایی رو تو همه ماشین ها ثبت میکنه با تشکر از اساتید و دوستای گل

mtco
4th May 2012, 22:23
با سلام این ایسیو احتمالا پراید ضد سرقت بوده که تبدیل به پژو شده وتنها راهش تبدیل به پیکان هستش تا این خطا رو نده منم نمونشو داشتم و شماره اخرش هم320........32 باید باشه.

sajadnasirpor
5th May 2012, 09:15
با سلام این ایسیو احتمالا پراید ضد سرقت بوده که تبدیل به پژو شده وتنها راهش تبدیل به پیکان هستش تا این خطا رو نده منم نمونشو داشتم و شماره اخرش هم320........32 باید باشه.
سلام دوست عزیز بله ایسیو مورد نظر من که تبدیلش کردم پراید ضد سرقت هست که به 405 تبدیلش کردم و آخر ش هم 2310 هست

m.aminifar
5th May 2012, 10:10
سلام دوست عزیز بله ایسیو مورد نظر من که تبدیلش کردم پراید ضد سرقت هست که به 405 تبدیلش کردم و آخر ش هم 2310 هست

سلام:شما ایسی ایپرام پروگرام ونتیجه اعلام کنید

sajadnasirpor
5th May 2012, 13:23
سلام دوست عزیز آی سی ایپرام رو عوض و پرو گرام کردم ولی بروی چشم باز هم پرو گرام میکنم با یه برنامه دیگه و نتیجه رو اعلام میکنم با تشکر

sajadnasirpor
19th May 2012, 10:48
سلام دوستان من ایسیو والو رو که به ال سی دانلود کردم روی یه پژو پرشیا با ایسیو s2000 10 امتحان کردم ولی ماشین رو روشن نکرد ماشین هم مدل 82 بود رو تستر ایسیو که امتحان میکنم مشکلی نداره

omeed_1355
19th May 2012, 11:09
سلام دوستان من ایسیو والو رو که به ال سی دانلود کردم روی یه پژو پرشیا با ایسیو s2000 10 امتحان کردم ولی ماشین رو روشن نکرد ماشین هم مدل 82 بود رو تستر ایسیو که امتحان میکنم مشکلی نداره

سلام
دوست من ببین دانلود ایمودار نزده باشی در ضمن منفی رله دوبل رو چک بفرمایید

sajadnasirpor
19th May 2012, 11:22
سلام
منفی رله دوبل و جابجایی کویل فراموش نشه

سلام برای تست رو ماشین هایی که ضد سرقت ندارن هم باید عملیات بی کد انجام بشه یا فقط برای ضد سرقت ها چون ماشینی که من ایسیو رو رو اون امتحان میکردم ضد سرقت نداشت

omeed_1355
19th May 2012, 15:00
سلام برای تست رو ماشین هایی که ضد سرقت ندارن هم باید عملیات بی کد انجام بشه یا فقط برای ضد سرقت ها چون ماشینی که من ایسیو رو رو اون امتحان میکردم ضد سرقت نداشت

سلام
ایمو منفی رله دوبل و جابجایی کویل انجام میده

sajadnasirpor
19th May 2012, 17:25
سلام
ایمو منفی رله دوبل و جابجایی کویل انجام میده

سلام پس مشکل چیه که تو ماشینی ایسیوs200010 lcداشت با ایسیو خودش ماشین روشن میشد اما با این ایسیویی که من تبدیلش کردم به lcروشن نمیشد

m.aminifar
19th May 2012, 17:45
سلام پس مشکل چیه که تو ماشینی ایسیوs200010 lcداشت با ایسیو خودش ماشین روشن میشد اما با این ایسیویی که من تبدیلش کردم به lcروشن نمیشد

شما ایسیو روی خودرو مورد نظر نصب میکنید
1-چراغ چک دارین
2-رله دوم ببینین فعال میشه
3- زمان استات پارامتر سنسور دور موتور دارین
4- ممکن پین های ایسیو مورد نظر با سوکت درست مچ نمی شوند
بهترین کار اینه که شما ایسیو مورد نظر روی یک خودرو دیگر تست کنید
یک مورد داشتم خودرو با ایسیو خودش روشن نمی شد ایسیو روی دستگاه تست کار میکرد یک خودرو دیگه هم روشن میکرد و بدون مورد کار میکرد سیم کشی خودرو مورد نظر هم سالم بود به این دلیل که با ایسیو تست خودم خودرو به راحتی روشن میشد وبه درستی کار میکرد
حال به نظر شما ایراد از کجا میتونه باشه؟؟؟؟؟

majid62
19th May 2012, 21:28
احتمالا سوكت سر سيم كشي گشاد شده

حميد ذوالعلا
20th May 2012, 00:45
سلام
اقا سجاد شما سوكت طوسي پايهG1 را به F3 از داخل ايسيو وصل كنيد.

sajadnasirpor
20th May 2012, 09:39
شما ایسیو روی خودرو مورد نظر نصب میکنید
1-چراغ چک دارین
2-رله دوم ببینین فعال میشه
3- زمان استات پارامتر سنسور دور موتور دارین
4- ممکن پین های ایسیو مورد نظر با سوکت درست مچ نمی شوند
بهترین کار اینه که شما ایسیو مورد نظر روی یک خودرو دیگر تست کنید
یک مورد داشتم خودرو با ایسیو خودش روشن نمی شد ایسیو روی دستگاه تست کار میکرد یک خودرو دیگه هم روشن میکرد و بدون مورد کار میکرد سیم کشی خودرو مورد نظر هم سالم بود به این دلیل که با ایسیو تست خودم خودرو به راحتی روشن میشد وبه درستی کار میکرد
حال به نظر شما ایراد از کجا میتونه باشه؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز زیاد به چراغ چک توجه نکردم اما با ماشین های دیگه که تست کرده بودم ماشین روشن میشد با این ایسیو ولی پین های ایسیو رو به دقت نگاه کردم درست بودن

sajadnasirpor
20th May 2012, 09:41
سلام
سلام دوست عزیز پایه ها رو وصل کرده بودم که قطع کردم فکر کردم از اون باشه که ماشین روشن نمیشه اما باز هم با این ایسیو روشن نشد

sajadnasirpor
20th May 2012, 09:44
احتمالا سوكت سر سيم كشي گشاد شده
سلام پس چرا با ایسیو خودش روشن میشد و سوکت ها هم تقریبا نو بودن

sajadnasirpor
20th May 2012, 17:35
سلام
سلام دوست عزیز یه عکس از وصل کردن پایه های وصل شده داری شاید پایه ها رو اشتباه جامپ زدم با تشکر

حميد ذوالعلا
21st May 2012, 00:01
سلام دوست عزیز یه عکس از وصل کردن پایه های وصل شده داری شاید پایه ها رو اشتباه جامپ زدم با تشکر
اقا سجاد عكس چي را بزارم.
سوكت طوسي پايهG1 را به F3 از داخل ايسيو وصل كنيد.
پايه F3 كمي بد لحيم است.چون فضاي كمي دارد و سر هويهبد به انجا ميرسه .
ولي دقت كنيد ميشود.

sajadnasirpor
23rd June 2012, 09:41
سلام دوستان من این ایسیو رو که تبدیل کردم با slcرو بعضی ماشین ها روشن میشه و لی رو چند تا ماشین بدون ایمو تست کردم ماشین رو روشن نمیکنه رو تستر که امتحان میکنم درست جواب میده

sajadasajad
27th January 2015, 10:08
با سلام برای تبدیل کردن ایسیو باید به چه مدلی تبدیل کرد و در مورد چشمک چراغ چک چکار میشه کرد....
در ضمن پایه های که گفتین مربوط به پمپ بنزین درست؟؟؟؟

TuneUp_Vahab
27th January 2015, 10:33
با سلام برای تبدیل کردن ایسیو باید به چه مدلی تبدیل کرد و در مورد چشمک چراغ چک چکار میشه کرد....
در ضمن پایه های که گفتین مربوط به پمپ بنزین درست؟؟؟؟

درود:

ابتدا ايپرام را برنامه بي كد داده سپس دانلود بدون ايمو بزنيد.پايه g1 را به f3وصل نماييد.

صفاپور
27th January 2015, 13:55
سلام برای بی کد کردن پراید valeoبا ایمو دانلود بدون ایمو بزینیم یا تبدیل بدون ایمو

TuneUp_Vahab
27th January 2015, 17:54
سلام برای بی کد کردن پراید valeoبا ایمو دانلود بدون ایمو بزینیم یا تبدیل بدون ایمو

درود:

بله.

sajadnasirpor
28th January 2015, 11:28
سلام دوست عزیز برای بی کد کردن باید ایسیو رو از پایه به بدون ایمو تبدیل بزنید

alizade_731
30th January 2015, 13:41
با سلام.دوستان میشه یه دستگاه تبدیل ای سی یو معرفی کنید.آیا حتما نیاز یه دیاگ هست؟

mh310
30th January 2015, 14:05
درود
شما یه جیتگ هم بخری هم میتونی کیلومتر کم کنی هم میتونی ایسیو هار ظرف 1 دقیقه تبدیل کنی

فتوحی
30th January 2015, 21:16
جهط اطلاع دوستان و چشمک زدن چراغ چک پراید بعد بیکد.خط 90 الی اخر را ff کنید.

TuneUp_Vahab
31st January 2015, 16:52
با سلام.دوستان میشه یه دستگاه تبدیل ای سی یو معرفی کنید.آیا حتما نیاز یه دیاگ هست؟

درود:

دوست عزيز،دانلودر و تبديل همت زاده از بهترين نوع ميباشد.

فتوحی
31st January 2015, 17:30

و اشغال ترین تبدیلها پردازش موتور میباشد