PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه میتوان فن ها را باز کرد؟

mohammadbist
18th December 2011, 21:56
سلام دوستان

چگونه میتوان فن های سی پی یو ها، پاورها، و فن های روی کیس را باز کرد، چون بعضی هاشون پلمپ است و بعد از برداشتن آرم روی فن ها هیچ پیچی ندارد که آن را بتوان باز کرد (باز هم فن پلمپ است). بعضی از فن ها صدای زیادی میدهند آیا باید آنها را تعویض کرد یا میتوان آنها را باز کرد و روغن کاری نمود تا مشکلش حل شود. نمونه ای از این نوع فن ها را در تصاویر زیر آورده ام.
با تشکر

M_Repair
18th December 2011, 22:09
سلام دوستان

چگونه میتوان فن های سی پی یو ها، پاورها، و فن های روی کیس را باز کرد، چون بعضی هاشون پلمپ است و بعد از برداشتن آرم روی فن ها هیچ پیچی ندارد که آن را بتوان باز کرد (باز هم فن پلمپ است). بعضی از فن ها صدای زیادی میدهند آیا باید آنها را تعویض کرد یا میتوان آنها را باز کرد و روغن کاری نمود تا مشکلش حل شود. نمونه ای از این نوع فن ها را در تصاویر زیر آورده ام.
با تشکر

باسلام

آقا محمد شما میتونید ازپشت فن برچسب رو آروم بلند کرده و یک درپوش پلاستیکی کوچک درزیر چسب قرار دارد اون رو هم بردارید وبا اسپری روغنی ناهید یا روغن چرخ خیاطی سرویس نمایید.

mohammadbist
18th December 2011, 22:30
با سلام
آقا مهدی: مشکل اینجاست که من یه فن سی پی یو اینتل رو که باز کردم کلا پلمپ بود و درپوش رو نمیشد برداری این جور فن ها رو باید چکار کرد.
اصلا فنی هست که باز نشه یا همه فن ها باز میشوند؟

M_Repair
18th December 2011, 23:35
با سلام
آقا مهدی: مشکل اینجاست که من یه فن سی پی یو اینتل رو که باز کردم کلا پلمپ بود و درپوش رو نمیشد برداری این جور فن ها رو باید چکار کرد.
اصلا فنی هست که باز نشه یا همه فن ها باز میشوند؟

باسلام

آقا محمد بیشتر سی پیو ها پلمپ هستند بخاطر اینکه اگرمعیوب شدن حتما باید تعویض شوند اما میتونی بایک سوزن نازک سوراخ کنی و اسپری کاری کنی

mohammadbist
13th January 2012, 21:18
سلام دوستان
این فن سی پی یو چگونه بروی مادربورد نصب میشود؟ آیا قلق خاصی دارد؟ چون بنده براحتی میتوانم آنها را باز کنم ولی در بستن آنها مشکل دارم. اگر بنده را راهنمایی بفرمایید متشکر میشوم

M.Salehi
13th January 2012, 23:48
سلام دوستان
این فن سی پی یو چگونه بروی مادربورد نصب میشود؟ آیا قلق خاصی دارد؟ چون بنده براحتی میتوانم آنها را باز کنم ولی در بستن آنها مشکل دارم. اگر بنده را راهنمایی بفرمایید متشکر میشوم

سلام اقا محمد
امان از دست شما
اقا اون ضامن هایی را که روشون عکس فلش هست رو در جهت فلش بچرخانید و بیرون بکشید در اینصورت ازاد شده و میتونید فن رو بیرون بکشید
در موقع جا زدن باید دقت کنید فلشها را قبلا در جهت عکس بچرخانید بهتره که مین برد بیرون از کیس باشد تا موقع فشار دادن صدمه نبیند بعد از قسمت فلزی پایه فن به ارامی فشار دهید از پشت مین برد ببینید زبانه های بستها بیرون زده باشد بعد بصورت ضربدری یعنی یکی از یان گوشه ودیگری از گوشه مخالف ضامن ها را فشار دهید تا صدای چفت شدن را بشنوید کا رتمام است
موفق باشید