PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد tv کارت

mehdi1682
19th December 2011, 12:58
با سلام و درود بسیار عالی ضمن مدیران و کاربران محترم

بنده مدتی است که یک tv کارت snazea گرفتم و بعد از نصب درایور مشکلی دارم که هر کاری انجام می دم درست نمیشه . در این مشکل با اجرای برنامه تصویر تمام شبکه ها را دارم ولی صدا به صورت برفکی میاد و حتی خروجی صدا را هم مستقیماً به اسپیکر وصل می کنم باز هم صدا برفکی میاد . دوستان گرامی اگر کسی راه حلی داره به من پیشنهاد بده تا ایم مشکل من بر طرف بشه . ممنون از تمام دوستان

M.Salehi
24th December 2011, 17:49
با سلام و درود بسیار عالی ضمن مدیران و کاربران محترم

بنده مدتی است که یک tv کارت snazea گرفتم و بعد از نصب درایور مشکلی دارم که هر کاری انجام می دم درست نمیشه . در این مشکل با اجرای برنامه تصویر تمام شبکه ها را دارم ولی صدا به صورت برفکی میاد و حتی خروجی صدا را هم مستقیماً به اسپیکر وصل می کنم باز هم صدا برفکی میاد . دوستان گرامی اگر کسی راه حلی داره به من پیشنهاد بده تا ایم مشکل من بر طرف بشه . ممنون از تمام دوستان

با سلام دوست عزیز
این مشکل معمولا از تنظیمات سیستم صدا میباشد در قسمت تنظیمات نرم افزار وارد شوید و در قسمت مربوط به صدا با تعویض سیستم صدا ان را روی BG قرار دهید موفق باشید