PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد مودم adsl ایسوز

saeed1260
26th December 2011, 22:39
با سلام من 1 مودم ایسوز دارم که 2 روتر هست یکی لن و دیگری usb
با لن کامپوتر رو کانکت میکنم و با usb لب تابو
بعضی وقتها لب تاب اصلا کانکت نمیشه بدون دلیل و .......
دوستم گفت باید مودمت رو ایپی بدی و از رو حالت اتو در بیاری تا مودم هم زمان لب تاب و کامپیوتر رو بشناسه
این ایپی رو باید کجا بدم و به چه صورته
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

اشکین3
27th December 2011, 01:01
با سلام من 1 مودم ایسوز دارم که 2 روتر هست یکی لن و دیگری usb
با لن کامپوتر رو کانکت میکنم و با usb لب تابو
بعضی وقتها لب تاب اصلا کانکت نمیشه بدون دلیل و .......
دوستم گفت باید مودمت رو ایپی بدی و از رو حالت اتو در بیاری تا مودم هم زمان لب تاب و کامپیوتر رو بشناسه
این ایپی رو باید کجا بدم و به چه صورته
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

دوست عزيز سوال شما كمي گنگه يعني بطور واضح بيان نكرديد آيا منظور شما اينه كه هر دو كامپيوترتون همزمان روشن بشه نميتونيد توسط ديگري كانكت بشيد يا نه همزمان ميخواهيد در هر دو كامپيوتر اينترنت داشته باشيد؟لطفا واضحتر توضيح داده و منتظر جواب اساتيد باشيد
اما من روشي را كه طريقه ايپي دادن به دو كامپيوتر جهت اتصال همزمان اينترنته رو براي دانلود گذاشتم اميدوارم مفيد واقع بشه اگر هم نشد بگيد تا مطلب ديگري را براتون بذارم موفق باشيد

saeed1260
27th December 2011, 13:39
دوست عزيز سوال شما كمي گنگه يعني بطور واضح بيان نكرديد آيا منظور شما اينه كه هر دو كامپيوترتون همزمان روشن بشه نميتونيد توسط ديگري كانكت بشيد يا نه همزمان ميخواهيد در هر دو كامپيوتر اينترنت داشته باشيد؟لطفا واضحتر توضيح داده و منتظر جواب اساتيد باشيد
اما من روشي را كه طريقه ايپي دادن به دو كامپيوتر جهت اتصال همزمان اينترنته رو براي دانلود گذاشتم اميدوارم مفيد واقع بشه اگر هم نشد بگيد تا مطلب ديگري را براتون بذارم موفق باشيد

بله من میخوام هر دو کامپوتر با هم بتونن کانکت بشن و کانکت شدنشون به کار یکی دیگه تداخل نداشته باشه
لب تاب بعضی وقتها که کامپوتر کانکتم نیست هم کانکت نمیشه

اشکین3
27th December 2011, 17:24
دوست عزيز فايل PDF بالا را دانلود كرده ومراحل را انجام دهيد و اعلام نتيجه فرماييد
موفق باشيد

saeed1260
28th December 2011, 10:15
[QUOTE=فرخ جوانمرد;149267]دوست عزيز فايل PDF بالا را دانلود كرده ومراحل را انجام دهيد و اعلام نتيجه فرماييد
موفق باشيد
[/QUOقبلا هم این کارو کردم
توی وایرلس کانکتشنم معلومه با اسمی که میسازم منتها هیچ وایرلسی اون رو پیدا نمیکنه

اشکین3
30th December 2011, 00:42
[QUOTE=saeed1260;149615][QUOTE=فرخ جوانمرد;149267]دوست عزيز فايل PDF بالا را دانلود كرده ومراحل را انجام دهيد و اعلام نتيجه فرماييد
موفق باشيد
[/QUOقبلا هم این کارو کردم
توی وایرلس کانکتشنم معلومه با اسمی که میسازم منتها هیچ وایرلسی اون رو پیدا نمیکنه[/Q

دوست گرامي شما ميخواي با يو اس بي كانكت شي يا با واير لس؟
تنظيماتي كه فرستادم براي يو اس بي و لن هستش و ربطي به واير لس ندارد