PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فيلر مناسب براي گپ شمع پرايد

moniri
31st December 2011, 15:03
سلام دوستان گرامي
سوالي كه داشتم اين هست كه همكاران عزيز طبق تجربه‌اي كه دارند وقتي كه خودرو پرايد دوگانه سوز شركتي به علت مشكل شمع در هنگام كار كردن با گاز عطسه مي‌زند گپ شمع را چه فيلري مي‌زنند؟ يا به عبارت ديگر در اين حالت بايد فاصله الكترود نوك شمع را كمتر كرد يا بيشتر؟
با تشكر

sookhtegi
1st January 2012, 00:32
دوست عزیز
در تنطیم فاصله اکترود تا کلاهک نوع سوخت اهمیت ندارد و به جنس الکترود و نوع سیستم جرقه زنی بستگی دارد . کیفیت مهم است اما اگر فاصله را کمتر کنی بهتر می شود

arazpjd
3rd January 2012, 17:49
در اتومبیل های دو گانه سوز که روی گاز عطسه میکنند. باید هم فیلر شمع ها رو کم کرد تا حدود 65/0 تا 75/0میلیمتر و وایر ها و کویل را هم باید چک کرد.

yeknaz3
7th January 2012, 05:51
در اتومبیل های دو گانه سوز که روی گاز عطسه میکنند. باید هم فیلر شمع ها رو کم کرد تا حدود 65/0 تا 75/0میلیمتر و وایر ها و کویل را هم باید چک کرد.
باسلام حضور محترم استادان عزیزپراید بنزینی عطسه میزد شمع عوض کردم روشن شد منزل رسیدم کاربرات بازکردم سوز عوض کردم حالا روشن نمی شه از شمع است یا تنظیم پیچ مصرف وچگونه سپاسگزار میشم کمک کنید:lay::felizcumple:

hossein206
7th January 2012, 22:59
ژیگلور تنظیم نیست.
برای دوگانه شوز ها از وایر شمع با کمترین مقاومت استفاده بشه بازده خوبی داره

yeknaz3
9th January 2012, 05:03
ژیگلور تنظیم نیست.
برای دوگانه شوز ها از وایر شمع با کمترین مقاومت استفاده بشه بازده خوبی داره
سلام باتشکر متاسفانه روز نتونستم کانکت بشم اما اینی که فرمودید سوزن جیگتور تا چه حدود تجربی یا متونم تنظیم کنم ضمنا دلکو هم تکان جزئی میخوره باید محکم باشه یا تکان جزئی طبیعی است سپاسگزارم:felizcumple:

arazpjd
9th January 2012, 10:49
اگر اتومبیل بنزینی و کاربراتور است و عطسه میزند یا وایر چینی درست نیست یا دلکو تنظیم نیست دلکو باید در موقع کار ثابت باشد و تکان نخورد. برای تنظیم هم از چراغ دلکو استفاده کن یا دلکو را بچرخون موقعی که دور خواست بالا رود همون جا محکم کن تقریبا خوب است ببین گاز خور دارد یا نه

hossein206
9th January 2012, 15:14
در زمینه ی تنظیم کاربراتور پراید تجربه ای ندارم که راهنمایی کنم اما همینطور که دوستمون فرمودند دلکو باید محکم و ثابت باشه و برای تنظیم دلکو هم هیچوقت برای افزایش شتاب, جرقه رو زیادی آدونس نکنید که ناک پدر موتور رو در میاره.

moniri
9th January 2012, 23:48
سلام دوستان
فيلر شمع رو كم كردم 0/7 زدم زياد كردم تا 1 زدم شمع عوض كردم دو زمانه و سه زمانه بستم بوش و اكيوم بستم دوبار واير عوض كردم ديناپارت بستم واير اكيوم بستم كوئل عوض كردم نو بستم اي سي يو گاز وارشگستر و پرينس بستم ادوانسر عوض كردم اي سي يو OMVL خودش رو كامل عوض كردم و نو بستم، اي سي يو بنزين كه والئو هست رو عوض كردم فيلر سوپاپ رو شل كردم و دوباره سفت كردم هر كاري كردم در نهايت باز هم عطسه زد لعنتي:dash1:
ديگه عقلم به جايي نرسيد

hossein206
10th January 2012, 01:03
من 2 سال قبل پراید صفر دوگانه کارخونه ای داشتم. ای سی یو گازشم با مال شما یکی بود. بخاطر همین عطسه و خاموش شدنش فروختم. میگفتن باید ای سی یو گاز رو با نوع پرینس عوض کنم. چون دلمو زده بود فروختم و از شرش راحت شدم.