PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ایسیو CNG نیسان

0111mohammad
1st January 2012, 14:51
با سلام خدمت همه دوستان و همکاران
کسی از اساتید در مورد دانلود ایسیو CNG نیسان اطلاعات داره ؟
یا آیا با دستگاه خاصی امکان دانلود این ecu ها امکان پذیر است یا خیر؟!

moniri
1st January 2012, 15:20
با سلام خدمت همه دوستان و همکاران
کسی از اساتید در مورد دانلود ایسیو CNG نیسان اطلاعات داره ؟
یا آیا با دستگاه خاصی امکان دانلود این ecu ها امکان پذیر است یا خیر؟!

سلام دوست عزيز
در خودرو نيسان زامياد چند نوع اي سي يو به كار رفته است كه نوع قديمي‌تر كه در مدل‌هاي 86 و 87 و 88 به كار رفته MGH مي‌باشد كه آن هم دو مدل 10001 كه قديمي‌تر است و در خودروهاي مدل 86 وجود دارد و نشانه آن كليد تبديل سوخت مستطيلي شكل است. و 10002 كه در مدل‌هاي 87 و 88 به كار رفته و كليد تبديل آن گرد است.
در مدل‌هاي 89 و 90 اين خودرو ديگر از اين اي سي يو استفاده نشده و از اي سي يو هاي لواتو و شهاب استفاده شده و نيسان‌هاي گازسوزي كه در حال حاضر هم در خط توليد هست از اي سي يو لواتو استفاده مي‌شود
حالا خودرو مورد نظر شما كدام نوع اي سي يو اين خودرو مي‌باشد؟

0111mohammad
2nd January 2012, 20:38
با تشکر از دوست عزیز جناب moniri

بنده در زمینه تعمیرات ecu بنزین و گاز فعالیت میکنم .
بعضی از ecu های MGH و شهاب قابل تعمیر می باشد...
ECU لواتو شکل ظاهری آن شبیه LC02 می باشد که حتما باید دانلود گردد...البته 2 مدل ECU گاز دیگر نیز قابلیت دانلود را دارد ولی متاسفانه دستگاهی در این زمینه یافت نکردم...
اگه دوستان و همکاران در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم...
با تشکر

moniri
3rd January 2012, 21:45
با تشکر از دوست عزیز جناب moniri

بنده در زمینه تعمیرات ecu بنزین و گاز فعالیت میکنم .
بعضی از ecu های MGH و شهاب قابل تعمیر می باشد...
ECU لواتو شکل ظاهری آن شبیه LC02 می باشد که حتما باید دانلود گردد...البته 2 مدل ECU گاز دیگر نیز قابلیت دانلود را دارد ولی متاسفانه دستگاهی در این زمینه یافت نکردم...
اگه دوستان و همکاران در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم...
با تشکر

سلام دوست عزيز
من كه براي كانكت شدن به اي سي يو لواتو مشكل دارم هنوز شركتي ندديم كه در برنامه‌هاي خودش امكان كانكت شدن و عيب‌يابي اين اي سي يو را داشته باشد
و يك تاپيك هم ايجاد كردم و در همين زمينه سوال كردم چيزي كه دستگيرم شد اين كه هيچ يك از دستگاه‌هايي كه دوستان اين سايت هم دراند و استفاده مي‌كنند اين امكان را ندارند
عجيب هست كه شما به فكر دانلود كردن اين اي سي يو هستيد!!!