PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت پژو 206

IKOIKOIKO
7th January 2012, 11:21
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم راهی هست که سوئیچ ریموت 206 کد خورده را مجددا خام کرد با تشکر از دوستان

omid0063
7th January 2012, 21:14
سلام دوست عزيز
شما فقط در اون خودرو كه بوده ميتوانيد استفاده كنيد
مگر اينكه فايل ecu و bsi كه سويچ كد شده را روي خودروي ديگر استفاده كنيد

حميد ذوالعلا
8th January 2012, 02:19
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم راهی هست که سوئیچ ریموت 206 کد خورده را مجددا خام کرد با تشکر از دوستان
سلام
خير امكانپذير نيست.

محمد دهقان
8th January 2012, 23:41

سلام
یک راه دیگه این کار اینه که سوئیچ رو باز کنی و چیپ زد سرقت اون رو که مثل یک زغال کوچیک است با یکم عدد خام تعویض کنی بعد سوئیچ خام میشه

m.aminifar
9th January 2012, 01:15
سلام
یک راه دیگه این کار اینه که سوئیچ رو باز کنی و چیپ زد سرقت اون رو که مثل یک زغال کوچیک است با یکم عدد خام تعویض کنی بعد سوئیچ خام میشه

سلام:فکر کنم منظور دوستمون ریموت کنترل قفل مرکزی هست بنده از یکی از اساتید فن شنیدم که میشه ریموت کنترل یک خودرو دیگه به خودرو دیگر معرفی کرد ولی هنوز خودم تست نکردم که مطمن بشم

مهدی چیت بند
9th January 2012, 03:13
سلام در چند مورد تلاش کردم حتی چیپ بردا رو عوض کردم نشد !!!
زغال : تگ

mtco
20th March 2012, 19:22
خیر چنین چیزی امکانپزیر نیست چون بین چیپ و ریموت یک کد برای شناسایی قرار گرفته که حتی در سوییچ نو هم نمیتوان جای دو ریموت را عوض کرد.

shahinsoft
24th August 2012, 20:57
برد ریموت من رو با دزدگیر فابریک عوض کردن
یعنی بردی که رو سوییچ هست مال دزدگیره نه خود ماشین
الان من دزدگیر رو حذف کردم باید یه ریموت جدید بگیرم؟ باید کلید هامو عوض کنم؟
راحت ترین راه چیه؟

m.aminifar
25th August 2012, 01:15
برد ریموت من رو با دزدگیر فابریک عوض کردن
یعنی بردی که رو سوییچ هست مال دزدگیره نه خود ماشین
الان من دزدگیر رو حذف کردم باید یه ریموت جدید بگیرم؟ باید کلید هامو عوض کنم؟
راحت ترین راه چیه؟

سلام:شما فقط یک ریموت خام تهیه کنید احتیاحی به تعویض سوییچ نیست

mtco
25th August 2012, 01:17
تنها راه خرید یه ریموت نو میباشد.

aziz man
15th September 2012, 00:50
سلام . شماره شاسی را به سایت ایران خودرو وارد کنید اکسس کد خودرو را دریافت کنید در صورتی فایل ecu یا bsi دستنخورده باشد نیازی به استعلام هم ندارد با نرم افزار بسیار ساده قادر به استخراج کد سوئیچ خواهید بود.

hfmicro
4th November 2012, 00:45
سلام

دوست من لطفا اطلاعات اشتباه دهید .:158121_Laie_34:

چیپ داخل سوئیچ 206 و بورد ریموت با هم مچ هستند یعنی اگر چیپ را تعویض کنید محال است بتوانید ریموت را تعریف کنید و فقط کلید تعریف میشود .

temp759
17th October 2013, 15:56
سلام:شما فقط یک ریموت خام تهیه کنید احتیاحی به تعویض سوییچ نیست

سلام دوست عزیز
من یه 206 صندوق دار v8 دست دوم خریدم که سوئیچ ریموت دار نداشت.
از بازار یه سوئیچ ریموت دار خریدم ولی تا الان کسی نتونست اون رو معرفی کنه. جاهای زیادی بردم اما نشد. بی اس آی دانلود زدن بازم نشد.
ماشین روشن میشه اما ریموت کار نمیکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

TuneUp_Vahab
17th October 2013, 16:15
سلام دوست عزیز
من یه 206 صندوق دار v8 دست دوم خریدم که سوئیچ ریموت دار نداشت.
از بازار یه سوئیچ ریموت دار خریدم ولی تا الان کسی نتونست اون رو معرفی کنه. جاهای زیادی بردم اما نشد. بی اس آی دانلود زدن بازم نشد.
ماشین روشن میشه اما ریموت کار نمیکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود :

دوست عزیز ،‌ آیا از خام بودن ریموت مطمئن هستید ؟ با ریموت خام دیگر تعریف سوئیچ نمایید شاید قبلی کد خورده باشد .

Hasan Shabani
17th October 2013, 19:52
بادرود خدمت دوستان:

پیرو توضیحات جناب گلاستان خدمت دوست عزیزم:
شما باید از صحت پیکربندی خودرویتان مطمئن باشید. ضمنا شما فرمودید هرجا می برم نمیشه، تعریف ریموت 206 خیلی هم چیز پیچیده ای نیست مطمئنان شما در انتخاب فنی کارتون دقت نمیکنید. میتونید از اعضای سایت که در شهر خودتون هستند کمک بگیرید

حميد ذوالعلا
18th October 2013, 02:01
سلام
فركانس ريموت را با دستگاه تغيير دهيد.

reza batri
18th January 2014, 20:39
بادرود خدمت دوستان:

پیرو توضیحات جناب گلاستان خدمت دوست عزیزم:
شما باید از صحت پیکربندی خودرویتان مطمئن باشید. ضمنا شما فرمودید هرجا می برم نمیشه، تعریف ریموت 206 خیلی هم چیز پیچیده ای نیست مطمئنان شما در انتخاب فنی کارتون دقت نمیکنید. میتونید از اعضای سایت که در شهر خودتون هستند کمک بگیرید

با سلام لطفا در اين مورد بيشتر توضيح دهيد
من هم به اين مشكل بر خورد كردم بعد از كم كردن كيلومتر و دانلود ديگر ريموت كار نكرد فركانس هم عوض كردم اما نشد
با تشكر از زاهنمايي شما

TuneUp_Vahab
18th January 2014, 21:27
با سلام لطفا در اين مورد بيشتر توضيح دهيد
من هم به اين مشكل بر خورد كردم بعد از كم كردن كيلومتر و دانلود ديگر ريموت كار نكرد فركانس هم عوض كردم اما نشد
با تشكر از زاهنمايي شما

درود :

دوست عزیز ، ورژن BSI خودرو مورد نظر چند میباشد ؟ اگر بالاتر از 38 باشد ، نوع ریموت جدید با لامپ مه شکن را انتخاب نموده و مجددا تعریف سوئیچ و ریموت نمایید .

m.aminifar
19th January 2014, 01:44
دوستانیکه بعد از دانلود bsi با کار نکردن ریموت کنترل مواجع می شوند بهتر از de code نبودن ایسیو موتور مطمن شوند de code بودن ایسیو موتور باعث فعال نشدن وکد نگرفت ریموت می شود

reza batri
20th January 2014, 16:19
درود :

دوست عزیز ، ورژن BSI خودرو مورد نظر چند میباشد ؟ اگر بالاتر از 38 باشد ، نوع ریموت جدید با لامپ مه شکن را انتخاب نموده و مجددا تعریف سوئیچ و ریموت نمایید .

با سلام
از ورژن 45 استفاده نمودم ولي با راهنمايي شما و تغيير فركانس كد گرفت
با تشكر از شما

faraz_roohi
12th December 2014, 02:45
یه 206 سوییچش رو گم کرد( تیپ 2 مذل 85) رفت 2تا سوییچ تازه خرید طرف سوییچ رو تعریف کرد وای ریموت تعریف نشد. آورد که پیش من. من ریموت رو که باز کردم چیپش افتاد و گم شد.3 تا چیپ ساژم امتحان کردم سوییچ تعریف نشد. سوییچ دمی هم دیگه ماشین رو روشن نکرد. ورژن bsi رو از 40 کردم 45 بازم نشد. ecu رو خام کردم بازم نشد. اخر سر بی کدش کردم ولی الان ماشین ریپ میزنه.
دلیل تعریف نشدن سوییچ و ریموت چی میتونه باشه؟
(وقتی تعریف سویچ میکنی ایرادی نداره ecu بی کد باشه؟)

حمید بهرامپور
12th December 2014, 10:14
یه 206 سوییچش رو گم کرد( تیپ 2 مذل 85) رفت 2تا سوییچ تازه خرید طرف سوییچ رو تعریف کرد وای ریموت تعریف نشد. آورد که پیش من. من ریموت رو که باز کردم چیپش افتاد و گم شد.3 تا چیپ ساژم امتحان کردم سوییچ تعریف نشد. سوییچ دمی هم دیگه ماشین رو روشن نکرد. ورژن bsi رو از 40 کردم 45 بازم نشد. ecu رو خام کردم بازم نشد. اخر سر بی کدش کردم ولی الان ماشین ریپ میزنه.

درود / تگ داخل ریموت 206 شماره مخصوصی داره که با تگ معمولی فرق میکنه.... تعریف سوییچ میشه اما ریموت سنکرون نمیشه _ شما باید یا یه ریموت نو بگیرید یا تگ ریموت رو پیدا کنید / موفق باشید.

faraz_roohi
12th December 2014, 10:27
مهندس آخه سنکرون شدن ریموت به کنار... سوییچ اصولا باید با یه چیپ دیگه تعریف بشه درسته؟ اصلا سوییچ هم تعریف نمیشه

حمید بهرامپور
12th December 2014, 17:17
مهندس آخه سنکرون شدن ریموت به کنار... سوییچ اصولا باید با یه چیپ دیگه تعریف بشه درسته؟ اصلا سوییچ هم تعریف نمیشه

سلام شما از نو بودن تگ / درست بودن شماره 7936 / انتن ایمو / خود کام2000 و در نهایت دستگاه تعریف کلید مطمن شوید.

faraz_roohi
12th December 2014, 18:10
انتن وصل...با اهمتر چک کردم.اگه com2000 درست نباشه باید ماشین با سوییچ خودشم روشن نمیشد وقتی که پیش من میومد.درسته؟ ولی باز چک میکنم

حمید بهرامپور
12th December 2014, 18:30
انتن وصل...با اهمتر چک کردم.اگه com2000 درست نباشه باید ماشین با سوییچ خودشم روشن نمیشد وقتی که پیش من میومد.درسته؟ ولی باز چک میکنم

شما که میگید بدون کد کردین خوب سوییچ خودش این وسط هرز عمل میکنه......اما شما تو پارامتر bsi ببین تعداد کلیدهای تعریف چه تعداد هست؟؟؟ تو پارامتر کام2000 ببین کدوم کلید رو میشناسه / شما با بیکد کردن یه مقدار مسله رو پیچوندین....اگه همه اینا سالم بودن و ماشین اومده پیش شما احتمالا یا تگ ایراد داره یا دستگاه تعریف کلید.

فتوحی
12th December 2014, 20:18

سلام
جناب روحی شما تگ استفاده کنید نیشه بایدتگ و ریموت ست باشه غیر این کد نمیگیرد
شما فایل ایسیو خام بعد دانلود بی اس ای بعد سویچ نو تعریف سویچ بعد تعویض ایسیو موتور ریموت هم در پیکربندی bsi توی قسمت قفل مرکزی باید گیرنده ریموت،نیو فرکانس، کانفینگ بشه صددرصد okمیشه

qqaa
14th December 2014, 03:30
درود شما فایل ایسیو خودش را بریزید و bsi را دانلود و پیکربندی کنید و کد را از داخل برنامه ایسیو خودش که دارید در بیارید و یک ریموت جدید بگیرید و تعریف کنید اگر نشد در قسمت پیکربندی bsi نوع فرکانس ریموت را تغییر دهید و سنکروئن کنید