PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر و بررسی ایرادات عمومی J34P-35

مهدی چیت بند
9th January 2012, 02:40
:1205219183:
سلام
دوستان مورد اول که موفق نشدم درموردش اطلاعاتی کسب کنم روعرض میکنم
خودروی 206 - تیپ 2 سفارشی -مدل 90
بهمراه ABS -AIRBAG.. بعد از تصادف و مراجعه به بنده بعلت روشن نشدن متوجه قطع شدن ارتباط ایسیو -ترمز-بی اس ای شدم که با رفع ایراد از سیم کشی همه چیز درست شد
4 ماه بعد ماشین توسط یک همکار پیشم اومد که ایشون سیم های شبکه کن رو تعویض وبجاش سیم برق دورشته سفید:24::dash1: انداخته بودند و ایراد TPS هم بقولی شانسی رفع شده بود ولی دیاگ وارد ایسیو موتور نمیشه !!! چون یونیت ترمز اتصال داشته و توی سیم های بین ترمز و ایسیو موتور برق 12 قوی وجود داشت ....مطمعنا این تاثیرکمی نزاشته ...
آیا با استناد به عکسی گه همه دیدم ایسی کانکت باید عوض بشه !؟
سیم کشی بررسی شده . ایسیو دیگه روی ماشین نصب میشه...100% مورد از ایسیو میباشد
بجز یونیت ترمز به همه قسمتها دیاگ متصل میشه
مواردی که اساتیدم اطلاع دارند و با سپاس فراوان لطف کنند راهنمایی بفرمایید

m.aminifar
9th January 2012, 02:55
:1205219183:
سلام
دوستان مورد اول که موفق نشدم درموردش اطلاعاتی کسب کنم روعرض میکنم
خودروی 206 - تیپ 2 سفارشی -مدل 90
بهمراه ABS -AIRBAG.. بعد از تصادف و مراجعه به بنده بعلت روشن نشدن متوجه قطع شدن ارتباط ایسیو -ترمز-بی اس ای شدم که با رفع ایراد از سیم کشی همه چیز درست شد
4 ماه بعد ماشین توسط یک همکار پیشم اومد که ایشون سیم های شبکه کن رو تعویض وبجاش سیم برق دورشته سفید:24::dash1: انداخته بودند و ایراد TPS هم بقولی شانسی رفع شده بود ولی دیاگ وارد ایسیو موتور نمیشه !!! چون یونیت ترمز اتصال داشته و توی سیم های بین ترمز و ایسیو موتور برق 12 قوی وجود داشت ....مطمعنا این تاثیرکمی نزاشته ...
آیا با استناد به عکسی گه همه دیدم ایسی کانکت باید عوض بشه !؟
سیم کشی بررسی شده . ایسیو دیگه روی ماشین نصب میشه...100% مورد از ایسیو میباشد
بجز یونیت ترمز به همه قسمتها دیاگ متصل میشه
مواردی که اساتیدم اطلاع دارند و با سپاس فراوان لطف کنند راهنمایی بفرمایید

سلام:مهدی جان شما سوکت یونیت abs جدا کنید اگر وارد ایسیو موتور نشد ایسی مربوطه تعویض کنید

مهدی چیت بند
9th January 2012, 03:49
سلام
ممنون مهندس ... قابل ذکره سوکت اخیرا جداست چراکه با وصل بودنش ماشین روشن نمیشه و سیمهای رابط و
یکسره کردم..