PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : App 2 SD Pro & xperia x10mini

dgarash
10th January 2012, 13:51
سلام به تمامی دوستان و اساتید محترم
میخوام نرم افزار گوشی اکسپریا مینی رو از 2.1 به بالاتر ارتقا بدم. آیا میشه .ضمنا مشکلی در نصب نرم افزار بر روی گوشی دارم اونم اینکه 4 تا برنامه که نصب میکنی ارور میده و میگه پر شده .میخوام روی رم نصب بشه چیکار باید بکنم. ممنون از کمک شما دوستان

jalal_immortal
10th January 2012, 16:04
دوست عزیز فعلان همون 2.1 اومده برای این گوشی بالاترش رو من ندیدم چون پریشب اپدیت کردم من این گوشی رو همین بود برای انتقال برنامه ها به رم هم یه برنامه هست که اینکارو انجام میده به نام app2sd

hosaini 2000
13th June 2012, 09:35
سلام به تمامی دوستان و اساتید محترم
میخوام نرم افزار گوشی اکسپریا مینی رو از 2.1 به بالاتر ارتقا بدم. آیا میشه .ضمنا مشکلی در نصب نرم افزار بر روی گوشی دارم اونم اینکه 4 تا برنامه که نصب میکنی ارور میده و میگه پر شده .میخوام روی رم نصب بشه چیکار باید بکنم. ممنون از کمک شما دوستان

بدون شك يكي از بهترين نرم افزارهاي كاربردي در آندرويد App 2 SD Pro v2.33 مي باشد كه به شما اين امكان را مي دهد كه نرم افزار ها و بازي ها و كلا تمام برنامه هايي كه روي آندرويد خود نصب كرده ايد را اگر قابليت انتقال دارد برروي SD كارت منتقل ميكند و با اين كار فضاي گوشي شما براي نصب نرم افزار ها و بازي هاي جديد خالي مي شود.

http://www.dl.yekmobile.com/1/1/App-2-SD-Pro.jpg

قابل اجرا برروی گوشی های دارای سیستم عامل آندروید نسخه 1.6 و بالاتر

arshia2
8th April 2013, 21:12
سلام دوست عزیز روی x10mini pro نصب نشد. چکار باید می کردم؟ روش خاصی داره 2.1 up android