PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام در مورده ماشین ظرفشویی lg

arashgr
11th January 2012, 16:43
دوستان عزیز ماشین ظرفشویی LGمدل LD 2051WH/SH/MH ارور OE می دهد که مربوط به تخلیه آب هست من غیر از موتور تمام شلنگها و رابط ها رو تمیز کردم وقتی به برق زدم برای دفعه اول و دوم خوب کار کرد ولی متاسفانه باز هم همین ارور را می دهد ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

arashgr
12th January 2012, 16:28
دوستان عزیز ماشین ظرفشویی LGمدل LD 2051WH/SH/MH ارور OE می دهد که مربوط به تخلیه آب هست من غیر از موتور تمام شلنگها و رابط ها رو تمیز کردم وقتی به برق زدم برای دفعه اول و دوم خوب کار کرد ولی متاسفانه باز هم همین ارور را می دهد ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

کسی نیست کمک کنه؟

206v20
6th February 2013, 14:32
سلام دوست من.اول بگو ببینم برد لباسشویی میتونی تعمیر کنی یا نه و اصلا قطعاتشو میشناسی .....206v20

imanpak
13th May 2013, 00:11
با سلام......
ارور oe عمدتا مخفف overflow eror به معنای خطای سرریز آب است....که چند حالت مختلف میتواند داشته باشد..... حالت اول مربوط به سنسور سرریز است که سامل یک شناور و یک میکروسوئیچ است که در کف ظرفشویی کنار جت پمپ (پمپ اصلی شستشو) است که دوسیم به آن وصل شده و وظیفه آن تشخیص سرریز آب است....چون اگر آب سرریز کند اولین جایی که وارد میشود و امکان خطر وجود دارد کف ظرفشویی است.....معمولا شناور که جنس آن از یونولیت یا پلاستیک است بر اثر جابجایی گیر میکند و ممکن است منجر به ایجاد این ارور شود....و اینکه دقت کنید ظرفشویی در محلی باشد که آب به زیر ظرفشویی نرسد ....شما میتوانید دوسیم آنرا جدا کنید و تست کنید....این میکروسوئیچ دقیقا کف ظرفشویی پیچ شده و پیدا کردنش خیلی ساده است...حالت دوم ممکن است خرابی شیر برقی یا مدار فرمان مربوط به آن باشد که به محض روشن کردن دستگاه آبگیری شروع میشود و قطع نمیشود....مورد داشتم که ترایاک مربوط به فرمان شیر برقی یکسره شده بود و به محض روشن شدن دستگاه آبگیری شروع میشد و بعد از 2 دقیقه همین ارور را میداد که با تعویض ترایاک مشکل حل شد ....روال کار ظرفشویی به این منوال است که بعد از استارت اول پمپ کار میکند و سپس شروع به آبگیری میکند....اگر به محض روشن کردن دستگاه همزمان با کار کردن پمپ آبگیری هم میکرد به قسمت فرمان شیر برقی روی برد مراجعه کنید...ولی اگر به این منوال نبود حالت سوم میتواند خرابی سنسور تشخیص سطح آب باشد که در مخزن کف ظرفشویی واقع شده است.... در ضمن باید متذکر بشم که ارتفاع شلنگ تخلیه هم در ایجاد ارورهای این مدلی موثر است..ابتدا چک کنید که ارتفاع شلنگ تخلیه پایین نباشد..حداقل 50 سانت.....لطفا چک کنید و نتیجه را اطلاع بدهید....

شب تار
8th February 2016, 11:31
سلام دوست عزیز پمپ تخلیه را بررسی کردی ؟ احتمالا چیزی گیر کرده