PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انسان میتواند اگر بخواهد (تعمیر مولتی متر دیجیتال)

aidin4095
13th January 2012, 18:29
دوستان در پی ایجاد پست قبل درباره تعمر مولتی متر دیجیتال که ایراد بالا و پایین شدن اعداد رو داشت و قابل کارکرد نبود و راهنمایی دوستان عزیز و توصیه دوستان برای خرید مجدد دستگاه و تعمیر نشدن آن. عزم در تعمیر نه تعویض دستگاه کردم.پس از کلی تلاش و امتحان و خواست خدا تونستم تعمیرش کنم و چند بار هم تست کردم و تا حالا ایرادی نداشته.عزیزانی هم که مشکل من رو داشتن راهی که میگم رو امتحان کنن انشالله جواب میگیرن و خبرش رو هم توی همین تاپیک بزارن و اگه به مشکلی هم خوردن بگن تا اساتید بنده بهشون راهنمایی کنن.ضمنا باز هم تاکید میکنم که در مرحله تست هست و از جناب شهریار عزیز میخوام که اگه اشکالی ممکنه ایجا کنه راهنمایی کنن و در صورت سلامت کار تاییدش کنن.

و اما راه حل :

خیلی ساده به جای باطری 9 ولت از آداپتور 9 ولت 200 میلی آمپر استفاده کنید.توجه کنید که پس از تست با انواع آداپتورهای ثابت و متغیر با آمپرهای مختلف به این مورد دست پیدا کردم.

دوستان میتونید براش یک جای فیش ایجاد کنید و آداپتور رو بهش وصل کنید. لبخند حاصل از رضایت دوستان ارزش باطنی بیشتری از تشکر برام داره.

منتظر تست دوستان گلم و تایید استاد شهریار عزیز هستم.

اشکین3
13th January 2012, 19:01
دوست عزيز بنده خوشحال شدم شما موفق شدي اما بنده با اين روش موافق نيستم چون :

اهمتر وسيله اي پرتابل هست وبايد بتوانيم انرا حركت دهيم و هر جا خواستيم ببريم مانند پشت بام براي امورات آنتن سر دروازه براي مشكلات ايفونها و هزار مورد ديگر

aidin4095
13th January 2012, 19:54
دوست عزيز بنده خوشحال شدم شما موفق شدي اما بنده با اين روش موافق نيستم چون :

اهمتر وسيله اي پرتابل هست وبايد بتوانيم انرا حركت دهيم و هر جا خواستيم ببريم مانند پشت بام براي امورات آنتن سر دروازه براي مشكلات ايفونها و هزار مورد ديگر

ضمن تشکر از شما.بله حق با شماست.ولی اگه تاپیک قبلی رو مشاهده کرده باشید برخی از دوستان چند تایی از این دستگاه رو با عیب مشابه داشتن و در حالی که این وسیله کاربردی غیر قابل استفاده افتاده کنار با این روش برای عزیزانی که روی میز کار میکنن قابل استفاده میشه.البته میشه واسه پرتابل شدن مجددش کارایی کرد.تست میکنم خبرش رو میدم.

mohammadbist
13th January 2012, 21:04
سلام دوست عزیز
تبریک میگم، واقعا کارت معرکه است.
موفق باشید.

karim_9
16th January 2012, 22:16
درود بنده هم تبریک میگم برای این شاهکار تون خود بنده هم چند سال پیش بعلت نداشتن باطری 9ولتی این کارو انجام دادم خیلی هم خوب بود بعد چند روز کلا قاطی کرد امید وارم این مشکل برای شما پیش نیاد

pal-electronic
17th January 2012, 14:51
دوست عزیز سلام
اینکاری که شما انجام دادید شاهکار نیست !
این کار قبلا انجام شده بود و نتیجه خوبی هم داشت
ولی اگر به صورت سیار بخواهید استفاده کنید ، پیشنهاد میکنم که از باطری های قابل شارژ استفاده کنید
دو عدد باطری شارژی و یک شارژ تمام مشکلات را حل خواهد کرد
در دستگاه های اندازه گیری همانند : مولتی متر ، فرکانس متر و ...... مقدار ولتاز تامین کننده تغذدیه دستگاه شرط اول آن است ، اگر غیر از این باشد ، متعاقبا مشکلاتی از قبیل عدم صحیح نمایش مقدار رنج ها را خواهید داشت !
موفق باشید