PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درآمد ماهیانه و رضایت شما از شغل تعمییرات چقدر است ؟

tofighsob
17th January 2012, 11:01
سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

این تاپیک کسی را به زور وادار به ارائه اطلاعات شخصی نمی کند هر ** دوست داشت می تواند درآمد ماهیانه و رضایت خود را از شغل تعمیرات اعلام نماید

ارائه درآمد واقعی و نحوه رضایتمندی باعث می شود تا دوستان از راهکار شما استفاده نمایند برای بهبود کردن درآمد خودشان ..

برای شروع به سوالات زیر جواب دهید :

1- چند ساعت به کار تعمیرات اختصاص می دهید ؟

2- مشتری ها از کار شما راضی هستند چند درصد ناراضی هستند

3- در قبال هزینه ائی که از مشتری می گیرید چه کاری انجام می دهید ؟ ( با سود هزینه چیکار می کنید ؟ )

4- چه زمانی از کار تعمییرات دلسرد می شوید ؟

مشتری ها را چگونه ارزیابی می کنید ؟

5- هزینه ماهیانه از شغل تعمییرات را اعلام نمائید ؟

در پایان از همکاری عزیزان متشکرم ..

ارادتمند شما
2figh 0065

pal-electronic
17th January 2012, 15:03
دوست عزیز سلام
سوالات را به گونه ای مطرح نمودید که هر یک را اگر بخواهیم به طور مفصل بیان کنیم ، شاید نیاز به چندین صفحه در تاپیک داشته باشد
ولی به صورت خلاصه پاسخ سوالات شما را میدهم
پاسخ سوال اول : حدود 10 ساعت
پاسخ سوال دوم : 99% راضی هستند
پاسخ سوال سوم : منظور سوال سوم شما را متوجه نشدم ! ولی اصولا هر انسانی پس از دریافت حقوق و اجرت ، ان را خرج امور زندگی مینماید (اجاره خانه ، اجاره مغازه ، پرداخت اقساط وام بانک ها ، خرید منزل و ..... )
پاسخ سوال چهارم : زمانی از کار دلسرد میشوم که قطعه آن دستگاه را در اختیار نداشته باشم + آن کار بیگاری باشد (یعنی برای تعمیر آن اجرتی نگیرم )+ و اینکه تا چند روز کار نداشته باشم
پاسخ سوال پنجم : میانگین حدود 600 هزار تومان

موفق باشید

tofighsob
17th January 2012, 15:23
مرسی مهندس

tofighsob
24th February 2012, 21:12
سلام دوستان

بنده تقریبا 10 ساعت کار میکنم

تقریبا 80 درصد راضی هستن

میزینیم به خرج زندگی

وقتی نسیه میبرن یا منت سر ادم میذارن

نمیشه شناخت و ارزیابی کرد

حدود 600 تا 1 میلیون

حميد ذوالعلا
24th February 2012, 22:25
سلام
بصورت خلاصه پاسخ سوالات شما را میدهم.
1- چند ساعت به کار تعمیرات اختصاص می دهید ؟6 ساعت.

2- مشتری ها از کار شما راضی هستند چند درصد ناراضی هستند :
90 درصد.
3- در قبال هزینه ائی که از مشتری می گیرید چه کاری انجام می دهید ؟ ( با سود هزینه چیکار می کنید ؟ ) اينكه مشخصه.مخارج زندگي و تهيه جديدترين و پيشرفته ترين ابزار الات و دستگاههاي عيب ياب و تعميراتي.
4- چه زمانی از کار تعمییرات دلسرد می شوید ؟زمانيكه به مشتري بي ادب و بي فرهنگ برخورد ميكنم.

مشتری ها را چگونه ارزیابی می کنید ؟ با تجربه .

5- هزینه ماهیانه از شغل تعمییرات را اعلام نمائید ؟ حدود 3 ميليون
البته مخارج جانبي بسيار داريم.(بند3)

محمد دهقان
25th February 2012, 09:25
سلام

1- چند ساعت به کار تعمیرات اختصاص می دهید ؟ حدود 10 ساعت

2- مشتری ها از کار شما راضی هستند چند درصد ناراضی هستند حدود 85%

3- در قبال هزینه ائی که از مشتری می گیرید چه کاری انجام می دهید ؟ ( با سود هزینه چیکار می کنید ؟ ) هزینه هم مثل بقیه دوستان البته درصد کمی رو هم سرمایه گذاری میکنم

4- چه زمانی از کار تعمییرات دلسرد می شوید ؟ وقتی که یک مشتری.... قسمتمون بشه

مشتری ها را چگونه ارزیابی می کنید ؟ با کار خوب یا تخفیف خوب

5- هزینه ماهیانه از شغل تعمییرات را اعلام نمائید ؟ حدود 800 تا 1200 تو بازار خوب نه تو این یکی دو ماهه

پورشه
17th June 2012, 19:37
با سلام من مکانیک هستم قبل از عید رفتم تعمیرات ای سی یو کلی هم پول دادم اما چیزی یاد نگرفتم عاشق تعمیر ای سی یو هستم راهنمای لطفا

m.aminifar
18th June 2012, 00:09
1- هر وقت از خواب بیدار شدم تا 11الی 12 شب
2-مشتریهای من همکارن اگه راضی نبودن نمیومدن
3-با درامدش زندگی می کنم - لباس میخرم -پس انداز -خرید تجهیزات-اجاره مغازه -قسط (البته مجرد هستم)........
4-وقتی مشتری کار(حرفه)بی ارزش نشون میده
5-بین 1 تا 1/5