PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی *بهترین روش در طراحی تابلو روان*

m2007_mail
20th January 2012, 00:43
با سلام خدمت دوستان عزیز
از اونجایی که مدیران وقت اضافی برای این بخش ندارند بیائید خودمون این بخش که میشه گفت محبوب همه هست رو اداره کنیم پس دوستان لطف کنن نظر بدن تا به یک نتیجه برسیم ........
برای شروع از دوستان این سوال رو دارم که در طراحی مدار تابلوی روان استفاده از آی سی های لچ توصیه میشه یا شیفت رجیستر؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟هرکی هر نظری داره خجالت نکشه و حرفه دلش رو بزنه

old fixer
1st February 2012, 19:18
با سلام خدمت دوستان عزیز
از اونجایی که مدیران وقت اضافی برای این بخش ندارند بیائید خودمون این بخش که میشه گفت محبوب همه هست رو اداره کنیم پس دوستان لطف کنن نظر بدن تا به یک نتیجه برسیم ........
برای شروع از دوستان این سوال رو دارم که در طراحی مدار تابلوی روان استفاده از آی سی های لچ توصیه میشه یا شیفت رجیستر؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟هرکی هر نظری داره خجالت نکشه و حرفه دلش رو بزنه

سلام دوست عزیز:
من به این کارخیلی علاقه دارم ولی تازه کارهستم وچیززیادی بلدنیستم ازدوستان خواهش می کنم این بحث روادامه بدن

m2007_mail
11th February 2012, 01:12
سلام
من یک نرم افزار پنل خریدم که چند نمونه تابلو روان با نرم افزار های لازم برای انتقال اطلاعات مربوط تابلو به میکرو توی اون وجود داشت که بدک نیست ولی میگن نرم افزار شرکت نورسازان بهتره و افکتهای قشنگتری داره ولی قیمت اون خیلی بالاتره حدود 200هزار تومان ولی به نظرم ارزشش رو داره .من فعلا میخوام با این پنل کار بکنم هر وقت راه افتادم یکی از نرم افزارهای نورسازان رو میگیرم.

sina_browser
11th February 2012, 12:04
سلام
واقع بخش خوبیه اینجا
من خیلی دوست دارم که از الکترونیک چیزای بیشتری یاد بگیرم
خودم دانش آموز سال سوم رشته الکترونیک هستم اما توو مدرسه چیزی بهمون یاد نمیدن
امیدوارم که اینجا همه چیزو به خوبی یاد بگیرم
بیشتر تابلوهای روان و ثابت رو دوست دارم یاد بگیرم
امیدوارم این بخش به خوبی ادامه پیدا کنه

ehsanzzz
26th February 2012, 15:09
استفاده از شیفت رجیستر برای تعداد زیاد LED خصوصا اگر RGB باشه بهتره.اینطوری راحت تر میشه رنگ ها روکنترل کرد

saman 20
20th April 2012, 20:28
سلام دوستان
اگه کسی میخاد کامل ساخت تابلو روان رو یاد بگیره به این سایت مراجعه کنیدآموزش ساخت تابلو روان - تابلوروان (http://www.hlachini.com/Projects/Signe-LED/Signe-LED.htm)
ما رو هم از دعای خیرتان بی بهره نگذارید

blogeab
24th July 2012, 02:13
توی این آدرس یک کتاب درباره اینجور تابلو ها هست
www.tabloravan.net (http://www.tabloravan.net)
فکر کنم بتونه خیلی کمکتون کنه!
تابو ثابت و تابلو روان led

behroozgsm
12th September 2012, 01:00
سلام .بنده 6 ساله که در کار ساخت و طراحی تابو روان هستم.اگه کسی دوست داره میتونه از طریق میل با من تماس بگیره.:1205219183:

قرار دادن ایمیل ممنوع است

onlinecctvsony
5th March 2013, 19:44
دوست عزیز ایمیل؟

onlinecctvsony
13th March 2013, 16:30
ایمیل دوست عزیز مدیران لطف کنن حذف نکنن ب شدت نیاز دارم

meisam_68
17th March 2013, 22:05
سلام دوستان
من حدود یکسالی مشغول کار ساخت تابلو روان هستم
با نرم افزارهای نورسان و سپاهان و شیری و چیتی کار کردم
که بنا به دلایلی بهترین نرم افزار برای کسانی که میخوان خودشون تابلو رو بسازن و کل کار تابلو رو از صفر تا اخر خودشون انجام بدن، نرم افزار شیری هستش
این نرم افزار رو من یک میلیون تومان به صورت سورس باز خریداری کردم و اگه کسی خریدار باشه با قیمت بسیار مناسب میتونم بفروشم
یکی از برتریهای این نرم افزار نسبت به بقیه نرم افزارها ماژولار بودن هستش
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ****4212017

M.Salehi
17th March 2013, 22:19
سلام دوستان
من حدود یکسالی مشغول کار ساخت تابلو روان هستم
با نرم افزارهای نورسان و سپاهان و شیری و چیتی کار کردم
که بنا به دلایلی بهترین نرم افزار برای کسانی که میخوان خودشون تابلو رو بسازن و کل کار تابلو رو از صفر تا اخر خودشون انجام بدن، نرم افزار شیری هستش
این نرم افزار رو من یک میلیون تومان به صورت سورس باز خریداری کردم و اگه کسی خریدار باشه با قیمت بسیار مناسب میتونم بفروشم
یکی از برتریهای این نرم افزار نسبت به بقیه نرم افزارها ماژولار بودن هستش
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ****4212017

سلام دوست عزیز
تو این انجمن مکاتبات و تماس کاربران فقط از طریق پیام خصوصی صورت میگیرد
موفق باشید