PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در باره دیاگ پردازش موتور

farshid1365
20th January 2012, 17:08
سلام دوستان اگه از این دیاگ استفاده میکنید نظر بدید و بگید چه ماشین هایی رو ساپورت میکنید ایا کسی تا حالا این برنامه رو حک کرده؟ یعنی کل ماشین هایی رو که تو این دیاگ قرار داره رو باز کرده؟

moniri
1st February 2012, 21:32
سلام دوستان اگه از این دیاگ استفاده میکنید نظر بدید و بگید چه ماشین هایی رو ساپورت میکنید ایا کسی تا حالا این برنامه رو حک کرده؟ یعنی کل ماشین هایی رو که تو این دیاگ قرار داره رو باز کرده؟

سلام دوست عزيز
من اين دياگ رو دارم و از آن استفاده مي‌كنم برنامه ايران خودرو و سايپا و نيسان و گازسوزها رو هم كامل دارم
چون با دياگ‌هاي ديگر كار نكردم نمي‌توانم دقيق بگويم كه چه نمره‌اي به اين دياگ مي‌توان داد
ولي اگر موفق شديد قفل سيستم را بشكنيد لطفاً به من هم خبر بديد با تشكر

parsmotor
2nd February 2012, 23:45
با سلام دوست عزیز دیاگ پردازش مو تور با توجه به اینکه قفلش هر دو یا سه ماه عوض میشه بنا براین برنامه قفل شکستش به درد نمی خوره در ضمن این شرکت جدیدا خیلی فعالتر شده و نرم افزارهای جدید زیادی داره به بازار میده

farshid1365
4th February 2012, 03:45
با سلام خدمت دوستان
این برنامه پردازش که من استفاده میکنم طبق سریال روی برد obd برای هر ماشین یه کد فعال کردن دارد که 30 رقمی است اگه الگوریتمشو داشته باشم میتونم بازش کنم میشه کد این برنامه رو هر چنتا که فعال دارید رو در یه txt بنویسید و همینجا اپلود کنید؟؟
با تشکر

hfmicro
4th November 2012, 19:44
دوست عزیز احتمالا رندوم کد داره که برای هر دستگاه و هر لحظه تعویض میشه !
ضمنا سعی کنید برای زحمت دیگران ارزش قائل شوید لطفا ....

m.aminifar
4th November 2012, 22:22
دوست عزیز احتمالا رندوم کد داره که برای هر دستگاه و هر لحظه تعویض میشه !
ضمنا سعی کنید برای زحمت دیگران ارزش قائل شوید لطفا ....

درست کد رندم هست شما زمانیکه برنامه باز می کنین یک کد میده حال اگر برنامه ببندین و دوباره باز کنید کد تغییر می کنه

hadi_rc51
25th January 2013, 20:06
سلام من دياگ پردازش موتور دارم
كامل گاز و بنزين .دستگاه خوبيه يه ايرادهاي نرم افزاري داره كه در اپدتهايي كه ميدن كم و بيش اصلاح ميكنن.مثلا بعضي پارامترها رو اشتباه نشون ميده .بعضي وقتا برنامه گير ميكنه و بايد دوباره اجرا كني.
قيمتش بالا هست ولي پشتيبانيش خوبه.تماس بگبري جواب قانع كننده ميدن
و اينكه بروز نيستن.مثلا الان mvm چنتا مدل داره ولي فقط 110 رو ساپورت ميكنه.براي كسي كه 4.5 پول دياگ ميده سخته براي چنتا ماشين چيني يه دستگاه ديگه هم بگيره
ولي كلا من راضيم.