PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشد مادر برد abit l 45-cv

saeidz
25th January 2012, 17:20
یه مادر برد abit دارم که یه دفعه خاموش شده
از پاور و ... نبود
همه ی قطعات را خارج کردم بازم نشد
خودم تعمیر کار تلفن همراه هستم و می تونم قطعه عوض کنم
لطف کنید راهنمایی کنید

M.Salehi
25th January 2012, 20:03
از پاور و ... نبود
لطف کنید راهنمایی کنید

با سلام خمت شما دوست عزیز
به نظر بنده اگر شما پاور را تعویض کردید و از سلامت cpu مطمئن هستید سراغ خازنهای روی برد برید در ضمن برد رو از لحاظ لحیم سردی نیز کنترل کنید
موفق باشید

mohammadbist
25th January 2012, 21:21
با سلام خمت شما دوست عزیز
به نظر بنده اگر شما پاور را تعویض کردید و از سلامت cpu مطمئن هستید سراغ خازنهای روی برد برید در ضمن برد رو از لحاظ لحیم سردی نیز کنترل کنید
موفق باشید

سلام دوستان
آقای صالحی میشه در مورد شارژ لحیم مادربوردهای کامپیوتر بیشتر توضیح بدید. اینکه چجوری و با چه دستگاه هایی این کار انجام میشه؟
باتشکر

M.Salehi
26th January 2012, 00:39
سلام دوستان
آقای صالحی میشه در مورد شارژ لحیم مادربوردهای کامپیوتر بیشتر توضیح بدید. اینکه چجوری و با چه دستگاه هایی این کار انجام میشه؟
باتشکر

با سلام اقا محمد عزیز
بنده کارهای عمومی تعمیرات رو با هیتر و هویه معمولی انجام میدم احتمالا این کار بخصوص برای قطعاتی مانند چیپ مادر برد و پایه cpu ابزارهایی دارد ... انشالله جناب عالیشاهی که تخصص این کار را دارند بیشتر توضیح میدند
موفق باشید

Meisam-Alishahi
27th January 2012, 20:50
از پاور و ... نبود
لطف کنید راهنمایی کنید

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز ابتدا كابل 4 پين پاور كه بر روي مادربرد شما متصل است را خارج ساخته و سيستم را روشن نماييد و وضعيت را اعلام نماييد.

موفق باشيد