PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن پاور ويندوز4 در روي L90

hrzn
25th January 2012, 21:55
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان:

من ميخواهم روي ماشين L90 بدون بستن دزدگير يك پاور ويندوز 4 در ببندم كه باقفل مركزي فابريك خودش كار كنداما نميدانم كه سيم تحريك منفي دستگاه را از كجا بگيرم از دستگاه BSI يا از در راننده لطفا راهنمايي كنيد

sajadnasirpor
26th January 2012, 10:57
سلام دوست من از سیمهای در سمت راننده بگیر با یه دیود وصل کن این بهترین راه حل بدون دردسره

کوانتوم
11th March 2012, 12:44

من ميخواهم روي ماشين L90 بدون بستن دزدگير يك پاور ويندوز 4 در ببندم كه باقفل مركزي فابريك خودش كار كنداما نميدانم كه سيم تحريك منفي دستگاه را از كجا بگيرم از دستگاه BSI يا از در راننده لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز روی BSI زیر پای راننده دو تا سوکت هست. روی سوکت مشکی از ردیف بالا سومین سیم(اگر اشتباه نکنم) به رنگ صورتی روشن رو با اهم متر امتحان کن. این سیم تریگ مثبت میده و زمانی که در رو با دزدگیر یا ریموت یا دگمه روی پنل بخاری قفل کنی تحریک میشه.
این سیم رو به سیم تریگر مثبت یونیت پاور ویندو وصل کن.

ashorzad7
5th August 2015, 15:34

با سلام
ساده ترین کار برای بدست آوردن تحریک استفاده از صفحه کلید قفل درب ها زیر دستگاه پخش هستش.کافیه سوکت و از جا خودش بیاری بیرون...پشت سوکت یه سیم صورتی روشن هست که میتونی تحریک ازش بگیری
موفق باشی ...