PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لودر برای ریختن برنامه روی آی سی فلش

omeed_1355
26th January 2012, 21:08
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه با اون مثل لودر پروگرام رسیور یک برنامه که خودمون میخوام بدون باز کردن آی سی فلشecu ِساژم و زیمنس روی اونها برنامه دلخواه ریخت منتظر نظران دوستان هستم

حميد ذوالعلا
27th January 2012, 00:39
سلام
خير چنين برنامه اي نيست.

محمد دهقان
27th January 2012, 20:07
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه با اون مثل لودر پروگرام رسیور یک برنامه که خودمون میخوام بدون باز کردن آی سی فلشecu ِساژم و زیمنس روی اونها برنامه دلخواه ریخت منتظر نظران دوستان هستم

سلام
بله دوست عزیز برای ساژم اصلی با فلش am29f200 نرم افزار فلش هیت اما سخت افزاری برای آن پیدا نکردم اما برای زیمنس نه
البته هر دستگاه فلش هیت ساخت شرکت tnm هر دو مدل رو ساپورت میکنه
اما شما میخواهید چه برنامه ای بریزید ؟

mtco
27th January 2012, 23:44
البته يه نرم افزار هست كه با tnm5000وصل ميشه و تا حد قابل قبولي اينكارو ميكنه اما پرسيدم گفتند در بعضي موارد ميكرو اجازه تغييرات ايسي فلش يا غيره رو نميده قراره بخرم جواب داد خبر ميدم.

dost mohammad
27th January 2012, 23:53
sallam moder kul site kiansat man faqat narmabzar microbox 1.2.3.4.5. me kham dast shoma dard na khona. kochke shoma dost mohammad

yazd.diag
28th January 2012, 00:06
sallam moder kul site kiansat man faqat narmabzar microbox 1.2.3.4.5. me kham dast shoma dard na khona. kochke shoma dost mohammad

دوست عزیز
:1205219183::100:
طبق قوانین سایت :
1- عضو ویژه سایت بشوید .
2- فارسی بنوسید.
3- درخواست خود را در بخش مربوطه بدهید .

omeed_1355
28th January 2012, 02:43
سلام
بله دوست عزیز برای ساژم اصلی با فلش am29f200 نرم افزار فلش هیت اما سخت افزاری برای آن پیدا نکردم اما برای زیمنس نه
البته هر دستگاه فلش هیت ساخت شرکت tnm هر دو مدل رو ساپورت میکنه
اما شما میخواهید چه برنامه ای بریزید ؟

سلام من میخوام مثل دیاگ که فلش میکنه و یا دانلودمیکنه من هم بتونم برنامه دلخواه با نرم افزار بریزم

محمد دهقان
28th January 2012, 14:42
سلام من میخوام مثل دیاگ که فلش میکنه و یا دانلودمیکنه من هم بتونم برنامه دلخواه با نرم افزار بریزم

سلام
برای بعضی از مدلها جواب میده داتلود از طریق رابط obd (دیاگ ) اما بعضی مدلها رو باید حتما با سیم ارتباط بر قرار کنید مثل اس 2000 و هیچ کاریش هم نمیشه کرد لااقل تو ایران چیزی نیست
البته یک سخت افزار هست به نام optican که خیلی فوله و گران که من تو ایران ندیدم

omeed_1355
28th January 2012, 22:34
سلام
برای بعضی از مدلها جواب میده داتلود از طریق رابط obd (دیاگ ) اما بعضی مدلها رو باید حتما با سیم ارتباط بر قرار کنید مثل اس 2000 و هیچ کاریش هم نمیشه کرد لااقل تو ایران چیزی نیست
البته یک سخت افزار هست به نام optican که خیلی فوله و گران که من تو ایران ندیدم

سلام
به نظر شما همین برنامه دانلود و تبدیل رو میشه به کد بیس اون دسترسی پیدا کرد و برنامه خاص خودمون رو جای گزین کنیم نظرتون چیه

محمد دهقان
28th January 2012, 23:54
سلام
به نظر شما همین برنامه دانلود و تبدیل رو میشه به کد بیس اون دسترسی پیدا کرد و برنامه خاص خودمون رو جای گزین کنیم نظرتون چیه

سلام
بله دوست عزیز اما نیاز به تخصص و چند آدم با تجربه داره دارید ؟ کاری که گروه tnm انجام داد و از همین نرم افزار فلش هیت که تو سایت هم داریم استفاده کرده و با کمی تلاش و زحمت نتیجه گرفتند