PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان راهنمايي براي اسم مغازه

tofighsob
27th January 2012, 18:54
سلام دوستان

كار ما فقط تعميرات يعني اصلا فروش نداريم

كه تو مكان تعميرات موبايل-تعميرات لپ تاپ-تعميرات صوت وتصويري انجام ميديم تقريبا تعميرات بوردهاي الكترونيك
من فقط يك اسم مناسب ميخوام

نمونه اسامي كه دوستان پيشنهاد دادن مثل
از اسامي ميوه(گيلاس-هلو و غيره)

از اسامي الكترونيك(سيتي الكترونيك -دهكده الكترونيك-فستيوال الكترونيك و ........)

از تيم(تك تيم -مگا تيم-سرويس تيم-و ........)

سيب سبز-الماس سبز

گروه مهندسين - تعميرگاه مجاز هلو-مركز تخصصي-مركز خدمات مهندسي-كيلينك تخصصي-خدمات
مثلا گروه مهندسين گيلاس يا گيلاس
هر چي كه به ذهن شما ميرسه با اضافه كردن يا كم كردن و يا تعويض كلمه وجاهاي كلمه و غيره هر چي شما صلاح ميدونيد

شما هم لطفا كنيد راهنمايي كنيد و چه اسمي در ذهن داريد يا از اين اسامي رو پيشنهاد ميكنيد

مرسي بابت راهنمايي شما

hosaini 2000
27th January 2012, 19:35
گروه مهندسین یا متخصصین
رایا الکترونیک یا رایان الکترونیک

mohammadbist
27th January 2012, 19:51
سلام دوستان
هر کی یه سلیقه ای داره به نظر من اگه اسمش رو بزاری: خانه سخت افزار و الکترونیک ....... یا مرکز سخت افزار و الکترونیک ......با مسما است. به جای نقطه چین هم اسم شهرتون رو بزارید.
هلو و گیلاس به نظرم با فرهنگ عوام سازگاره یه جورایی زبان کوچه و بازار است. و برای یه جای حرفه ای که شما میخواهید راه اندازی کنید زیاد مناسب نیست.
ولی هر چی خودتون صلاح میدونید.
اسمش رو چیزی بگذارید که با کارتون خوانایی داشته باشه و گویای کار شما باشه و مردم با شنیدنش سریعا متوجه بشند که کارهایی که در آنجا صورت میگیرد چیست.
امیدوارم در کارتون موفق باشید و انشاالله که کیسه کیسه پول پارو کنید.

tofighsob
27th January 2012, 20:37
مرسي دوستان
من منتظر پيشنهاد زياد هستم

mediomah
27th January 2012, 21:56
درود بر شما

گروه متخصصین الکترونیک پارس

rahimi6
27th January 2012, 22:37
طب الکترونیک

pal-electronic