PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز کردن Lock code گوشی های نوکیا راحت تر از آب خوردن

محمد خوزستان
28th January 2012, 23:50
باز کردن Lock code گوشی های نوکیا راحت تر از آب خوردن

دیدم بازار باز کردن لاک کد گرم گفتم ما هم آنچه داریم در اختیار دوستان بذاریم :
حتما تا حالا شده که روی گوشی نوکیا خود رمز بزارید و یادتون بره که چه رمزی گذاشته بودید !! معمولا اگه به موبایل فروشی ها مراجعه کنید بهتون میگن گوشی باید فلش بشه که این کار حداقل 6000 تومن براتون هزینه داره . ما در اینجا یه راه حل ساده برای باز کردن قفل گوشی شما آماده کردیم که در عرض 30 ثانیه رمز گوشی شما باز می شه !! ( شما می تونید این کار رو گوشی دوستاتون که قفل گذاشتن انجام بدید !!!! )
شما به ترتيب زير كارها رو انجام ميدين :

1- گوشيتون رو خاموش نكنيد .

2- مموری كارتتون رو خارج كنين و در يه گوشی ديگه بذارين.

3- روی اون گوشی X_plore را نصب كنيد.

4- فایل زیر را که پیوست کردم دانلود کنید (با حجم ۱ کیلوبایت)
5- فايل the-nokia-unlock را از زيپ خارج كرده و توسط فايل منيجر در مسير E:\System\Recogs (اين مسير رو قبلا توسط X-plore ايجاد كنيد) كپي كنيد. ( شاید این فایل توسط آنتی ویروس های کامپیوتر به عنوان ویروس شناخته شود ولی ویروس نیست برای رفع مشکل آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید )

6- مموري كارت رو روي گوشي قفل شده بذارين و چند ثانیه صبر كنين تا فايل استارت بشه .

7- حالا گوشی از شما رمز می خواد که شما 12345 رو وارد میکنید .

8- گوشي رو خاموش كرده...باتري رو خارج كنين...مموري كارت (MMC) رو خارج كنين...باري رو دوباره جا بزنيد... گوشي رو روشن كنين و با كد 12345 گوشي رو باز كنين !

ديدين كه به همين راحتي گوشي شما UnLock شد .
خسته نباشید

djdaniyal
17th June 2013, 11:57
من گوشي نوكيا c6-01 دارم از طريق اينترنت به روز رساني كردم ولي الان كه ميخواهم به تنظيم كارخانه برگردم كد12345 را ميزنم روي پيغام كد اشتباه است مي آيد و هر كدديگري هم وارد ميكنم جواب نميدهد لطفا راهنمايي كنيد باتشكر

vahid6630
17th June 2013, 12:03
من گوشي نوكيا c6-01 دارم از طريق اينترنت به روز رساني كردم ولي الان كه ميخواهم به تنظيم كارخانه برگردم كد12345 را ميزنم روي پيغام كد اشتباه است مي آيد و هر كدديگري هم وارد ميكنم جواب نميدهد لطفا راهنمايي كنيد باتشكر

خوب روش بالا را تست کنید

djdaniyal
17th June 2013, 12:21
فايل
را براي من قرار دهيدthe-nokia-unlock

vahid6630
17th June 2013, 12:23
فايل
را براي من قرار دهيدthe-nokia-unlock

والا منم دنبال فایل ضمیمه هستم ولی چیزی ندیدم

ولی برات پیداش کردم