PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کتاب جزوه تعمیر تلویزیون و نقشه و اصطلاحات

xwhoogleee
30th January 2012, 15:30
book download kiansat با سلام برای اینکه بار اطلاعاتی همکاران و شاگردان شما اساتید بالا رود خواهشا بخش دانلود کتاب راهنمای تعمیرات را فعال کنید تا ما علاف یک سری سایت سرکاری و دلال و ناشی نشویم تاسف دارد که این سایت های غیر متخصص مدعی دانلود کتب فنی باشند و در لینک کتاب آگهی لباسx را بدهند والله برای ما فنی ها افت دارد xwhoogleee یا حسین:lay:

M.Salehi
30th January 2012, 23:34
book download kiansat با سلام برای اینکه بار اطلاعاتی همکاران و شاگردان شما اساتید بالا رود خواهشا بخش دانلود کتاب راهنمای تعمیرات را فعال کنید تا ما علاف یک سری سایت سرکاری و دلال و ناشی نشویم تاسف دارد که این سایت های غیر متخصص مدعی دانلود کتب فنی باشند و در لینک کتاب آگهی لباسx را بدهند والله برای ما فنی ها افت دارد xwhoogleee یا حسین:lay:

باسلام خدمت شما دوست عزیز
باور کنید حدود دو ساعت در نت و سایتهای مختلف گشتم کتاب الکترونیکی در مورد تعمیر تلوزیون یا السیدی نیافتم یا اگر بود برای فروش گذاشته بودند و دانلود نداشت تنها مقاله ای برای تعمیر لوازم صوتی تصویری پیدا کردم که لینک دانلودش رو تو سایت خودمون برای شما میزارم امیدوارم به درد شما بخوره ..... بازهم اگر چیزی پیدا کردم اطلاع میدم موفق باشید

http://kiansat.kim/showthread.php?p=163024#post163024

xwhoogleee
1st February 2012, 00:13
یکی لطف میکنه یکی کم لطفی خبرایی هست درخواست نکنیم هیچی نگیم هیچی نخواهیم با سلام دیگه خسته شدم با این سرعت اینترنت و قطع و و صل صد بار در روز در شهریار و اندیشه به بدبختی یک سری اصطلاحات انگلیسی به فارسی خوب نقشه های تلویزیون رو که اسناد پناهی لطف کردند در تایپیک مباحث مشترک امروز گذاشته بودند نیم ساعته بر داشته شد چرا و 3 روزه من منتظر بودم مگر مشکلی بود که برداشته شد :1205219183::t:lay::lay::lay:tazz:

M.Salehi
1st February 2012, 01:20
یکی لطف میکنه یکی کم لطفی خبرایی هست درخواست نکنیم هیچی نگیم هیچی نخواهیم با سلام دیگه خسته شدم با این سرعت اینترنت و قطع و و صل صد بار در روز در شهریار و اندیشه به بدبختی یک سری اصطلاحات انگلیسی به فارسی خوب نقشه های تلویزیون رو که اسناد پناهی لطف کردند در تایپیک مباحث مشترک امروز گذاشته بودند نیم ساعته بر داشته شد چرا و 3 روزه من منتظر بودم مگر مشکلی بود که برداشته شد :1205219183::t:lay::lay::lay:tazz:

با سلام
دوست عزیز این مساله احتمالا به علت این بوده که مطالب در جای صحیحی نبوده شما بهتره این سوال رو از خود جناب پناهی طی یک پیام خصوصی به ایشان بپرسید حتما نقل مکان شده
جای نگرانی نیست
موفق باشید

xwhoogleee
10th February 2012, 22:31
با سلا م در پی تلاش تهیه کتاب را هنمای تعمیر به این کتاب ها برخورد کردم اکر کسی لازم داشت بدونه / کتاب تعمیر تلویزیون رنگی مهندس حبیب زاده انتشارات ایساتیس فدک / کتاب راهنمای مهندس شهرام انتشارات دیبا گران تهران و مجتمع فنی تهران/کتاب 10 مدل سهرابیان انتشارات استاد مشهد

xwhoogleee
10th February 2013, 22:51
با سلا م در پی تلاش تهیه کتاب را هنمای تعمیر به این کتاب ها برخورد کردم اکر کسی لازم داشت بدونه / کتاب تعمیر تلویزیون رنگی مهندس حبیب زاده انتشارات ایساتیس فدک / کتاب راهنمای مهندس شهرام انتشارات دیبا گران تهران و مجتمع فنی تهران/کتاب 10 مدل سهرابیان انتشارات استاد مشهد

با سلام این هم یک فایل خوب آموزشی

کیان ست (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=49933&d=1327950235)