PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد)موقع وصل شدن به اینترنت با استفاده از اکسپلورر 8 سیستمم ریستارت میشه

دوریسان
31st January 2012, 23:20
با سلام دوستان .من با فایرفاکس موزیلا وارد اینترنت میشم هیچ مشکلی ندارم اما همینکه روی اینترنت اکسپلورر 8 کلیک میکنم ومیخام با اون وارد بشم سیستمم هنگ میکنه وریستارت میشه ویندوزم اکس پی هست.تورو خدا کمک کنید

delshad
31st January 2012, 23:53
ویروس گرفته کامپیوترت

دوریسان
31st January 2012, 23:57
تکلیف چیه؟چکار کنم؟

jeff53
1st February 2012, 00:33
ويندوزت تعمير نميشه بايد عوضش كني

M.Salehi
1st February 2012, 01:15
با سلام دوستان .من با فایرفاکس موزیلا وارد اینترنت میشم هیچ مشکلی ندارم اما همینکه روی اینترنت اکسپلورر 8 کلیک میکنم ومیخام با اون وارد بشم سیستمم هنگ میکنه وریستارت میشه ویندوزم اکس پی هست.تورو خدا کمک کنید

با سلام خدمت شما دوست عزیز
ایا شما آنتی ویروس اپدیت شده دارید؟
اگر ندارید نصب کنید قبل از هر کاری یکبار سیستم رو اسکن کنید با انتی ویروس
در ضمن امکان داره شما اکسپلورر رو خودتان بعد از نصب ویندوز نصب کرده باشید و خود نرم افزار مشکل داشته باشد اگر مایل به استفاده از این نرم افزار هستید اون رو دوباره نصب کنید
سوال دیگر اگر مشکل دیگری ندارید؟ چرا از همون موزیلا یا گوگل کروم که دارای سرعت بهتر و عالی تری نصب به اکسپلورر هستند استفاده نمیکنید؟
موفق باشید

دوریسان
1st February 2012, 01:51
با سلام خدمت جناب صالحی گرانقدر ممنونم از لطفتون.دوست عزیزم حتی من برای رفع این مشکل امروز ویندوزم رو عوض کردم اما باز هم موقع کلیک کردن بر روی اینترنت اکسپلورر 8 هنگ کرد وریستارت شد در ضمن من بعد از نصب ویندوز فورا نود 32 رو نصب کردم وابدیتش هم کردم اما باز هم همان مشکل نمیدونم چکار کنم

دوریسان
1st February 2012, 11:52
سلام خدمت شما دوستان عزیزم.از راهنمایی هاتون واقعا ممنونم.همتون لطف کردین اما متاسفانه الان حتی وقتی مثلا میخام سی دی مثل سی دی دی وی بیم رو ویا هر سی دی نرم افزار دیگر رو نصب کنم سیستم هنگ میکنه وبعد از ریستارت شدن این ارر رو میده:the system has recovered from a serious error بعدش زیرش با خط درشت تر نوشته:please tell .microsoft about this problem

jeff53
1st February 2012, 12:31
اقا مودمت رو هم يه چك بكن

M.Salehi
1st February 2012, 16:29
سلام خدمت شما دوستان عزیزم.از راهنمایی هاتون واقعا ممنونم.همتون لطف کردین اما متاسفانه الان حتی وقتی مثلا میخام سی دی مثل سی دی دی وی بیم رو ویا هر سی دی نرم افزار دیگر رو نصب کنم سیستم هنگ میکنه وبعد از ریستارت شدن این ارر رو میده:the system has recovered from a serious error بعدش زیرش با خط درشت تر نوشته:please tell .microsoft about this problem

با سلام خدمت دوستان عزیز
قرار شده دوستمون ویندوز ایکس پی SP3 نصب کنن و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام کنند
موفق باشید

دوریسان
1st February 2012, 21:09
با سلام خدمت دوستانم واقای صالحی.همین عصر من ویندوز xp سرویس پک 3 رو هم نصب کردم متاسفانه بازم همان مشکل من رفع نشد یعنی هنگ کردن وریستارت شدن سیستمم دیگه خسته شدم نمیدونم چکار کنم.در ضمن موقعی که داشتم ویندوز عوض میکردم دوسه بار تصویر مانیتور سیاه شد انگار خاموشه اما دو سه ثانیه بعد تصویر برمیگشت وادامه نصب انجام میشد.تا حالا این اولین باره که موقع تعویض ویندوز این اشکال برام پیش میاد

M.Salehi
1st February 2012, 23:08
با سلام خدمت دوستانم واقای صالحی.همین عصر من ویندوز xp سرویس پک 3 رو هم نصب کردم متاسفانه بازم همان مشکل من رفع نشد یعنی هنگ کردن وریستارت شدن سیستمم دیگه خسته شدم نمیدونم چکار کنم.در ضمن موقعی که داشتم ویندوز عوض میکردم دوسه بار تصویر مانیتور سیاه شد انگار خاموشه اما دو سه ثانیه بعد تصویر برمیگشت وادامه نصب انجام میشد.تا حالا این اولین باره که موقع تعویض ویندوز این اشکال برام پیش میاد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
خوب حالا که ویندوز تعویض شد چیزی از دست ندادیم بهتر هم شد حداقل فهمیدیم مشکل ویندوز قدیمی نبوده... از طرفی گفتید که نود 32 آپدیت شده هم نصب داشتید پس قضیه ویروس هم تا حدودی البته نه کلا منتفی شد
الان میریم سراغ سخت افزار کامپیوتر
دوست عزیز شما در وحله اول داخل کیس رو قشنگ باد بگیرید و تمیز کنید سپس رم و کارت گرافیک و مودم و کارت dvb رو از اسلات مربوطه خارج کنید پینهای روی کارتها رو با دقت با مسواک نرم تمیز کنید همچنین داخل اسلاتها رو هم به آرامی تمیز کنید
یکبار فقط رم و کارت گرافیک رو جا بزنید و سیستم رو استارت کنید ببینید مشکل همچنان هست یا فرقی کرده
اگر مشکل پا برجا بود سیستم رو خاموش کنید اگر میتونید با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید گاها مشکل های این چنینی از پاور هم ناشی میشود

در ضمن در حالتی که سیستم هنگ میکنه از TASK MANAGER
مقدار اشغال شده رم و CPU رو مشاهده کنید به چه اندازه هست
میتونید از ستاپ مقدار حرارت CPU رو هم چک کنید

لطفا کارهای گفته شده رو بدقت انجام بدید و در هر صورت نتیجه رو اعلام کنید

M.Salehi
8th February 2012, 16:07
طبق اطلاع بنده
جناب دوریسان دوست خوبمون با تعویض مین بردشون مشکل برطرف شده
با تشکر از ایشون که اطلاع دادند